МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ім"я Януковича буде занесено до книги рекордів Гінеса!

01/03/2005 | Анатолій
Як стало відомо із журналістських кіл, ім"я експрем"єра України Віктора Федоровича Януковича планують занести до книги рекордів Гінеса. Справа у тому, що пан Янукович, перебуваючи на Олімпіаді у Греції, щоб отримати боже благословіння від Афонських старців на президентство в Україні, молився у храмі всю ніч - це десь близько восьми годин. Рекордом при цьому є те, що це перший у світі прем"єр-міністр, який молився на протязі такого часу.
Що цікаво, що ця молитва та його дуже фанатична чи показна юдо-християнська набожність не допомогла йому в одуренні українського народу. Але рекорд є рекорд і треба з прихильністю відноситися до того, що ім"я ще одного українця з"явиться на скрижалях Гінеса.
Анатолій

Відповіді

  • 2005.01.04 | Анатолій

    Янукович іде на побиття власного рекорду.

    Як сказав В.Ф. Янукович журналістам, свято Різдва він проведе у молитвах в Києво-Печерській Лаврі. Таким чином він планує побити свій власний рекорд. Але він забув, що вже не є прем"єром і цей рекорд не буде зараховано.
    Сміх та й годі.
    Анатолій


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua