МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вперше у Львові - презентація шкільних плакатів про УПА

03/18/2008 | Chichka
Центр досліджень визвольного руху та Головне управління освіти та науки ЛОДА запрошують всіх небайдужих до популяризації історії визвольного руху завітати на презентацію навчально-демонстраційного посібника «Українська Повстанська Армія. Історія нескорених», яка відбудеться у середу 19 березня об 11.30 в приміщенні Середньої Школи № 62 за адресою пр. Свободи, 16 (центральний вхід зі сторони проспекту). В рамках заходу заплановано презентаційну виставку та прес-конференцію. У презентації візьмуть участь Начальник Головного управління освіти та науки ЛОДА Павло Хобзей та в. о. Директора ЦДВР Руслан Забілий.

Відвідавши презентацію, Ви матимете можливість ознайомитись із комплектом наочних матеріалів з історії Українського визвольного руху 20-50-х років ХХ століття, який вперше за роки Незалежності з’явився в школах. Також Ви матимете нагоду дізнатися більше про діяльність ЦДВР спрямовану на популяризацію історії УПА та про політику Головного управління освіти та науки ЛОДА в сфері патріотичного виховання.

Будемо раді Вас бачити.

Контактна особа: Андрій Шевців (80636286839)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua