МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна в небезпеці!

08/25/2001 | Майдан-Інформ
Україна в небезпеці!

Оскільки теперішня державна влада нехтує своїм конституційним обов’язком захистити Українську Державу та Український Народ від злочинних посягань антидержавних злочинних організацій – комуністичних та інших марксисько-лєнінських партій, підрозділів російських імперіалістичних реваншистських згромаджень; фактично дозволяє діяти в межах країни антиукраїнським підривним центрам, що і є основною причиною тотальної кризи в Державі, зубожіння та деградації Народу, винародовлення Країни, українські патріоти, усвідомлюючи, що не існує інших методів до усунення небезпеки, що загрожує інтересам Української Нації та Української Держави, мають право і зобов’язанні, діючи в умовах крайньої необхідності вдатись до силової ліквідації підривних антиукраїнських та антидержавних центрів, що діють на території нашої Батьківщини.

Так, 9 березня 2000 року гурт свідомої української молоді “Самостійна Україна” здійснили заблокування будівлі ЦК Комуністичної партії в Києві (вул. Борисоглібська 7), чим ліквідували головну штаб-квартиру найнебезпечнішої антиукраїнської підривної організації – КПУ, що головним своїм програмовим завданням має повалення Української державності та колоніальне поневолення Української Нації російським імперіалізмом.

Своєю акцією «Самостійна Україна» має також на меті привернути увагу України та Світу до нагальності проведення деколонізації України, як єдино можливого шляху до розквіту Українського Народу та стабільності та безпеки в Европі, а відтак – Світі. «Самостійна Україна» має намір всіма наявними методами утримувати будівлю до виконання відповідними державними органами вимог з деколонізації України:

Вимоги з деколонізації України(скорочено):
Від Ukraina irridenta до Самостійної України

Причиною всеохоплюючої кризи в Україні є поразка національно-визвольної революції 1989-1991 років продовженням якої є наша акція.

Коляборанти та зайди, що, не зважаючи на підтримку слабіючої Москви, не змогли в корені придушити процес самовизначення та унезалежнення Української Нації, спромоглись очолити цей процес. Новозбудовану Державу узурпував старий російсько-більшовицький колоніальний апарат, що безжально експлуатує наш Нарід та безкарно варварськи визискує нашу Батьківщину.

Єдиний порятунок Вітчизни, повернення прав та вольностей Народу, гідності та маєстату Нації, повернення України до вільного Европейського співтовариства вбачаємо в радикальній боротьбі Українських патріотів за деколонізацію України, боротьбі що маємо вести у всіх доступних формах, будь-якими, аби ефективними, засобами. Тож найперше вимагаємо:

1. В Україні має бути законодавче заборонено діяльність партій, інших організацій, також і релігійно ферментованих, що ведуть підривну, антиукраїнську в будь-яких проявах діяльність, найперше - комуністичних не залежно до їх назви, комуністичну ідеологію має бути прирівнено до нацистської та фашистської, а її пропаганду в Україні, що є країною найбільш постраждалою в Світі від нацизму та комунізму, - карно заборонено.

2. Негайний вихід України з СНГ. Припинення будь-якого співробітництва з терористичним, кривавим режимом В. Путіна. Негайне виведення залишків окупаційних російських військ з території України.

3. Президент України має звернутись до світової громадськості з проханням впливу на Росію та Білорусь з метою перегляду політики, що призводить до обмежень та нехтування правами українців, що живуть на територіях цих держав: обмеження прав українців Білорусі та знищення тисяч цивільних українців в війні Росії на Кавказі.

4. Люстрація (оздоровлення) державного апарату: заборонити перебування на державній службі колишніх апаратників (номенклатури) КПСС-КПУ, працівників та сексотів КГБ.

5. Реорганізація органів державного примусу та фіскальних (податкових) органів, що своєю діяльністю спричинили загальне зубожіння та згортання підприємницької ініціативи, криміналізацію суспільства та перетворились на інструмент політичного тиску влади на інакомислячих.

6. Визнання за вояками УПА та ветеранами ОУН статусу ветеранів ІІ Світової війни, борців-антифашистів.

7. Докорінно переглянути та змінити державну молодіжну політику, Зняття вікового обмеження щодо пасивного виборчого права, інших обмежень та проведення омолодження кадрів державних органів та установ України.

8. Дерусифікація та деколонізація української державної освіти та науки. Надання статус державного службовця українським освітянам та науковцям та пільгового кредитування студентів вищої школи, для отримання вищої освіту в де викладання ведеться виключно українською мовою

9. Негайно погасити борги держави з виплати зарплат робітникам всіх категорій та пенсій. Вжити заходи з недопущення невиплат заробітньої платні в приватному секторі економіки. Невиплата зарплатні та пенсій – основний інструмент в руках старої колоніальної адміністрації та антиукраїнських сил з дестабілізації ситуації в суспільстві, що його спрямовано на винародовлення України через зубожіння та різке штучне зниження культурного та інтелектуального рівня Нації. Метою затримки з виплатами зарплатні є створення соціального клімату для збереження старої колоніальної системи, утримання при владі антиукраїнських сил та повалення Української держави в підсумку.

З метою реалізації вищенаведених вимог при Уряді України негайно має бути створено Раду з деколонізації України – Український народ, що одностайно висловився за Самостійну Україну на референдумі 1 грудня 1991 року, має право, нарешті, зробити цю Україну українською!

Слава Україні!

Організація “Самостійна Україна”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua