МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Округа Сімеїза та бізнесмени потерпають через гомофобію Грача

07/04/2007 | Дневной дозор
Як повідомляють з місця подій, на західній частині Симеїзьскої селищної ради місцеві жителі відчули страшений дефіцит курортників.
Кількома тижднями раніше по Інтернету пройшла хвиля закликів до всіх гомосексуалістів (ґеїв та лесбіянок) СНГ зібратися на два сезони в Кастрополі та розважатися в аквапарку "Ґолубой залів" поблизу Симеїзу.
Заїзд було заплановано на 7 липня, ціни були вказані вкрай низькі для регіону (менш 100 гривень за добу), проте жодного відпочиваючого із вказаної орієнтацією до Кастрополя не приїхало.
Тепер організатори оголосили, що сезон переноситься на 20 липня.

Маємо кілька версі того, що вібдбувається.

Місцеві мешканці подейкують, що гомосексуалісти не приїхали і вже не приїдуть через те, що землі навколо відпочинку, та й самий аквапарк "Ґолубой залів", контролюються народним депутатом України Леонідом Грачем, комуністом, який починаючи з лютого 2007 року зробив кілька гучних заяв проти геїв та лесбіянок.

"Це бойкот, і вони вже не приїдуть", - повідомів нам свої здогадки місцевий мешканець.

В оточенні бізнесу, пов'язаного з сім'єю Янакі (родичів Грача) переконані, що ніякого приїзду гомосексуалістів і не планувалося, а все це є добре спланованою провокацією.
Мета уявної навали гомосексуалістів в Симеїз, на їхню думку, - це завдання шкоди іміджу установі, відлякування туристів з так званих "натуралів".

Втім інші, місцеві, бізнесмени кажуть, що вже отримали замовлення на розміщення кількох груп, і сподіваються, що гей-фест в Кастрополі все ж відбудеться.

В свою чергу, нерухомість в Кастрополі на початку червня підскочила в ціні, а с початком липня різко впала. Цю оборутку із різницею цін на куплене-продане, як стверджують мешканці, провернула маловідома фірма з Севастополю.

Відповіді

  • 2007.07.04 | Абу

    як б сказав, що спокушаєте змінити орієнтацію

    і таки поїхати на раптом вільне місце :)

    тепер по суті - Янакі наче розводився з Грачихою, чи я помиляюся? і ще одне питання - твердження про їхній (пташиний) інтерес не тільки в аквапарку, а і на землі далі на Захід від чарівної бухти, де колись (до аквапарку) був реліктовий ялівцевий гайок, чимось підкріплене, чи це тільки припущення?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.07.04 | Tatarchuk

      Re: як б сказав, що спокушаєте змінити орієнтацію

      Абу пише:
      > і таки поїхати на раптом вільне місце :)

      Ги, обережно тількі :)
      Остання новина - щоб врятувати курорт, там хотіли провести шикарний день десантника.

      > тепер по суті - Янакі наче розводився з Грачихою, чи я помиляюся? і ще одне питання - твердження про їхній (пташиний) інтерес не тільки в аквапарку, а і на землі далі на Захід від чарівної бухти, де колись (до аквапарку) був реліктовий ялівцевий гайок, чимось підкріплене, чи це тільки припущення?

      Не знаю як там "богатиє тоже плачут", в нас світська хроніка нерозвинена. Може це відголоски якісь з геями? :)

      А про інтерес до західних земель - мені відомо про кілька таких інтересів. Не тількі в Грача (разом з Москалєм), але й в невгамовного "Союза", а також всюдисущіх ригіоналів некримського походження :)
  • 2007.07.05 | zanyda

    Re: Округа Сімеїза та бізнесмени потерпають через гомофобію Грача

    Сімеїз був моїм улюбленим місцем відпочинку багато років, ще з тих часів коли там був чудовий пляж, на місці якого зараз бетонна стіна. Кажу був, тому що мабуть більше туди я не поїду. І причина не в геях і лесбіянках (до яких я відношусь просто ніяк), і не в тому, чиї землі навколо аквапарку. Причина-БРУД І СМІТТЯ. Сміття скрізь, на схилах, на пляжах, в приморському парку, на підйомі на Кошку...І не запахи моря та хвої супроводжують відпочиваючих, а бруду і людських відходів. Таке враження,що місцевих мешканців хвилює тільки одне-як з Вас зідрати побільше грошей. Далі свого тину ніхто не дивиться. Чому мешканці з тих, хто здає житло курортникам, не можуть скинутися хоч по кілька гривень і найняти людей для наведення елементарного ладу? Чому не можна зробити елементарного освітлення, адже темної південної ночі без ліхтаря на вулицю не вийти?
    Сімеїз був нашою сімейною традицією. Рухнув Союз, ми змогли поїздити по закордонах, але не зважаючи на всі переваги європейського сервісу, додатково в кінці вересня на початку жовтня (коли схлинула курортна товпа)днів 8-10 ми проводили тут. І як чудово було прокинутися вранці в будиночку на самому березі моря, окунутися в морі, а після сніданку пішочком топати на Голубий залив...,піднятися на Кошку..., ввечері посидіти в "Эжах", і засипати під голос моря і цвіркунчиків...
    І до речі, якщо Ви подивитеся відгуки на туристичних сайтах, Ви звернете увагу на одну особливість; люди готові пробачити Вам все, ненавязчивий сервіс, непомірну дорожнечу, часто-густо відсутність нормальних фруктів(?), окрім одного-БРУДУ І СМІТТЯ. Практично всі відгуки закінчуються одним - в Сімеїз ми більше ні ногой!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2007.07.05 | Ночной дозор

      но что же тогда привлекает туриста из России?

      zanyda пише:
      > Сімеїз був моїм улюбленим місцем відпочинку багато років, ще з тих часів коли там був чудовий пляж, на місці якого зараз бетонна стіна. Кажу був, тому що мабуть більше туди я не поїду. І причина не в геях і лесбіянках (до яких я відношусь просто ніяк), і не в тому, чиї землі навколо аквапарку. Причина-БРУД І СМІТТЯ. Сміття скрізь, на схилах, на пляжах, в приморському парку, на підйомі на Кошку...І не запахи моря та хвої супроводжують відпочиваючих, а бруду і людських відходів. Таке враження,що місцевих мешканців хвилює тільки одне-як з Вас зідрати побільше грошей. Далі свого тину ніхто не дивиться. Чому мешканці з тих, хто здає житло курортникам, не можуть скинутися хоч по кілька гривень і найняти людей для наведення елементарного ладу? Чому не можна зробити елементарного освітлення, адже темної південної ночі без ліхтаря на вулицю не вийти?

      Это старая и очень интересная тема. Только кажется, что в Крыму на курортах - абсурд. На самом деле, все идет по плану. Властям курортных городков совершенно не нужен высокий уровень сервиса. Только начни прибирать мусор, зажигать фонарики, чинить скамейки, и попадешь в дурную бесконечность конкуренции, либерализма, открытой экономики. Будешь, как в сказке про Алису, бежать изо всех сил, чтоб остаться на месте; а чтоб куда-то продвинуться, бежать вдвое быстрее.
      А сейчас все просто. Сел на пляже, поклал шляпу на песок и ждешь, когда прохожие набросают туда мятых долларов. Вариант - ждешь, когда золотой дождь просыпется в шляпу, как Зевс на Данаю.

      > Сімеїз був нашою сімейною традицією. Рухнув Союз, ми змогли поїздити по закордонах, але не зважаючи на всі переваги європейського сервісу, додатково в кінці вересня на початку жовтня (коли схлинула курортна товпа)днів 8-10 ми проводили тут. І як чудово було прокинутися вранці в будиночку на самому березі моря, окунутися в морі, а після сніданку пішочком топати на Голубий залив...,піднятися на Кошку..., ввечері посидіти в "Эжах", і засипати під голос моря і цвіркунчиків...

      А платить бешеные бабасы вы готовы? Если да, то рядом есть пока еще не полностью загаженные места. Не Ежи, но Мухалатки.

      > І до речі, якщо Ви подивитеся відгуки на туристичних сайтах, Ви звернете увагу на одну особливість; люди готові пробачити Вам все, ненавязчивий сервіс, непомірну дорожнечу, часто-густо відсутність нормальних фруктів(?), окрім одного-БРУДУ І СМІТТЯ. Практично всі відгуки закінчуються одним - в Сімеїз ми більше ні ногой!

      Практически в унисон. Одного не пойму, и вряд ли мне кто-то объяснит. Почему русский турист валит на эту помойку, как жук на картошку?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.07.05 | zanyda

        Re: но что же тогда привлекает туриста из России?

        Ви мене не зовсім зрозуміли. Сімеїз наша 25-річна ТРАДИЦІЯ!
        Саме тому для мене справа не в "бешеных бабасах". В не зовсім загажені місця поруч я не поїду, мене більше влаштовує Хорватія. Можливо і російські туристи їдуть туди тому, що там пройшли їх молоді роки, ностальгія-біч наших народів. Ну де ше ввечері можна так як в Сімеїзі з пляшечкою вина усістись на бордюр коло ТИРу слухати старі чудові записи (зроблені ще на бабинних носіях) місцевого колекціонера?! І насолоджуватись спогадами...
        Питання трохи в іншому. Для мене наприклад незрозуміло чому в олній країні, з одним законодавством в різних місцях протилехна ситуація? Я говорю про Крим і Карпати. Буваючи кожен рік і там і там, я бачу наскільки динамічно покращуються умови в Карпатах і погіршуються в Криму. Я не про Буковель, який я не люблю через надмірну оцивілізацію, а про ті місця, що залишаючись дикою незайманою природою можуть запропонувати умови не гірше Словакії, наприклад Драгобрат. І що найбільше підкуповує-щирість і доброзичливість карпатців. Погодьтесь, що збудувати комфортне житло для зимового відпочинку значно дорожче. А ціни? За проживання на Драгобраті коло самого підйомника з усіма зручностями і повноцінним харчуванням ми платили по 150 грн з душі. І це при тому, що дорога на Драгобрат цілковитий екстрим і звичайному авто туди не добратися.А що можете Ви запропонувати за такі кошти?
        І не влада повинна перейматися проблемами місцевих підприємців, а вони повинні зрозуміти, що якщо вони не змінять своє ставлення до відпочиваючих, то скоро просто сидячи на пляжі баксів не зберуть. Я мабуть вже не Ваш клієнт (і думаю не я одна). І россіян у Вас буде меншати, тому що все має свою точку закипання, незважаючи на все те що ми любили в Криму, і що нас так туди притягує...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2007.07.05 | Bulba

          Re: но что же тогда привлекает туриста из России?

          Шановний! зрозумійте, що статус кво яке зараз у Криму - цілком влаштовує як місцевих, так і більшість туристів. все з гівном пополам і сервіс і відпочінок взагалі - а їідуть... і не тількі з РФ, зараз більшість з України. навіщо щось реформувати, якщо і так є турист з баблом. мене дивують люди які їідуть, їім не подобається і на протязі усього відпочинку вони щось нудьгують, таке враження що вони уперше бачать усе це гівно під назвою крімські курорти...
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2007.07.05 | Tatarchuk

            тількі не шановний, а шановна...

            Bulba пише:
            > Шановний! зрозумійте, що статус кво яке зараз у Криму - цілком влаштовує як місцевих, так і більшість туристів. все з гівном пополам і сервіс і відпочінок взагалі - а їідуть... і не тількі з РФ, зараз більшість з України. навіщо щось реформувати, якщо і так є турист з баблом. мене дивують люди які їідуть, їім не подобається і на протязі усього відпочинку вони щось нудьгують, таке враження що вони уперше бачать усе це гівно під назвою крімські курорти...

            А їй-то що? Це "наші пробеми" на думку пані zanyda :)
            Втім мені особисто повний пофіг який то буде сезон - я з того не маю ані копійки (як прямо так і через бюджет бо туди "курорт" не додає), ані якогось морального чи естетичного задоволення. Думаю тут багато таких :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2007.07.05 | Гиппопотам

              Гости Крыма мешают мне!!!

              Tatarchuk пише:
              > Втім мені особисто повний пофіг який то буде сезон - я з того не маю ані копійки (як прямо так і через бюджет бо туди "курорт" не додає), ані якогось морального чи естетичного задоволення. Думаю тут багато таких :)

              Не знаю, чи багато, однако действительно есть. И я один из них.
              Если делиться сокровенными мыслями, то по моему глубокому убеждению, для Крыма было бы намного лучше, если бы т.н. курортный наплыв сокращался, а в идеале - чтобы его вообще не было.
              Крым, в смысле географическом, - это очень хрупкая страна, она уже не выдерживает этого сдвоенного ежегодного набега миллионов кочевников из-за Перекопа и десятков тысяч местных барыг, которые юзают, юзают, юзают... и гадят, гадят, каждый день, ежедневно льются сотни вагонных цистерн мочи в наше далеко не синее море. А потом задаемся вопросом, куда ушли устрицы, мидии, крабы и рыбы... Им некуда идти, они просто умерли, потому что жить на глубине не позволяет естественный сероводород, а жить на мелководье уже не позволяет противоестественный мочевой рассол!
              Какая разница, сколько гостевых денег оседает в карманах у барыг или на счетах у госказначейств! Эти деньги оседают у немногих, а изобильная кишечная продукция милионнов гостей оседает на всех поровну: в море, в лесу, в городах. Чтобы обеззаразить и переработать в гумус одну-единственную какашку, необходимо сколько-то мегаджоулей солнечной энергии и активная работа природных сил. Чтобы переработать мегатонны дерьма, разбросанного по лесам и размешанного в море, требуется ударная вахта всей природы и киловатт-часы солнечного сияния.

              Позавчера поздно вечером я побывал на перекрестке курзала и набережной в Евпатории. Там работает целый большой завод по штамповке бабла - огромное предприятие из десятков фабрика, слепленных вплотную. Это гигантский производственный конвейер наподобие самолетной фабрики. Там не саунд-терроризм, там ковровая бомбардировка акустическими бомбами блатняка.
              Я хорошо понимаю, что это очень нужно барыгам, владельцам завода. Я также хорошо понимаю, что это надо "гостям Крыма", чтобы решать здесь, у нас в гостях, свои психологические проблемы релаксации. Я не понимаю другого: на хера это всё тем крымчанам, что не являются барыгами?
              Гости Крыма мешают мне (думаю, найдутся люди, которые добавят: не тебе одному, а всем нам). Гости Крыма засирают свою "гостиницу", они кормят и размножают в Крыму мерзкий класс барыг, их карманы являются причиной "особого внимания" к Крыму всякой криминальной и политической швали, гостиничный статус мешал и мешает репатриации местных жителей, и т.д. и т.п., не говоря о разграблении земель, уничтожении крымской природы, за что вообще убивать надо...

              Я представил себе, как на ночном морском горизонте появляется катер с потушенными огнями, разворачивается и пускает в эту фабрику по штамповке бабла две или три ракеты. Те люди, которых было бы жалко, ТАМ не отдыхают. Я не кровожаден, но фантазия доставила большое удовольствие.
              А ведь такие же фабрики плотно опоясывают все побережье...

              Не надо приезжать в Симеиз, уважаемая гостья зануда: там действительно грязь и там действительно пидарасы. Уверяю Вас, что в будущем и того, и другого там будет еще больше, и не только в Симеизе. Ездите, пожалуйста, восстанавливать психику куда-нибудь в другое место.
              ОСтается добрая надежда, что курортники будут богатеть, заграничные курорты будут дешеветь, крымская грязь и хамство останутся на прежнем уровне и когда-нибудь летом мы сможем созерцать на крымских улицах лишь тех немногих, кому крымские курорты строго прописаны по медицинским показаниям: Саки - Мойнаки. А те, кто ездит просто чтоб приехать, хорошенько посрать и выпить на жаре портвейна, будут ездить в какие-нибудь другие места подальше от нас.

              А заводы по штамповке бабла будут сливать свои кишечные отходы куда-нибудь в Атлантический океан.
              ---

              Владельцы чебуречных и сдаваемых внайм приморских хибарок к дальнейшей дискусии не приглашаются.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2007.07.05 | Брат-1

                в статьи! в статьи! Браво!

              • 2007.07.05 | Абу

                розумію

                в один Лондон приїжджає туристів значно більше ніж у весь Крим.

                Мене завжди вражало наскільки доброзичливо і щиро лондонці питають "чим я можу допомогти" як тільки просто зупинишся на вулиці, щоб звіритися з картою.
              • 2007.07.05 | Олег

                Re: Гости ли мешают?

                Если уж быть честными, то мешают собственные крымские власти, а не гости.
                Потому что нефтяными ресурсами можно распорядиться как Кувейт, а можно - как СССР и Россия, рекреационными ресурсами - тоже можно по- умному, а можно как в Крыму.
                Можно на туристах и заработать, и канализацию сделать, и мусор убрать и т.д.
                Ну, а влиять на власть - нужна гражданская активность, с этим у нас по всей стране дохленько, но в Крыму ж население больше всего НАТО беспокоит и русский язык...
                Объездив почти всю страну, должен заметить, что самый хреновый сервис таки в Крыму. Натовцы виноваты, не иначе.
                Правда, в ответ на панегирик по поводу Карпат, замечу - люди, действительно, приветливые, но у меня бОООльшое подозрение, что дороги к подъемникам они все же специально не строят - а чем будут кормиться владельцы ГАЗ-66? :)
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2007.07.06 | zanyda

                  Re: Гости ли мешают?

                  Якщо бажаєте підїзджати легковушкою до самого підйомника, будь-ласка: Буковель, Яблуниця і багато іншого. А Драгобрат то особливий світ, остаточно добили дорогу повені і зсуви, побудувати її дуже дорого, є проекти зробити канатку, але коли то буде?! Місцевим навпаки, будь дорога-і внизу, в Ясінях вони заробляли б значно більше, лижники селились би тут (Драгобрат єдиний курорт де всю! зиму лежав 2-х метровий покрів снігу).
                • 2007.07.06 | Linx

                  +1

    • 2007.07.05 | Абу

      в минулому жовтні ліхтарі були

      освітлення таки зробили

      якщо не помиляюся - міський голова Сімеїзу продав лікарню (чи амбулаторію) і будинок селищної ради :) і збудував вище нове приміщення для обох установ, в якому частину буде здавати. місцеві мешканці, які збудували міні-готелі, заробляють за сезон як мій Мюнхенський друг в солідній консалтинговій компанії - від 50-60 тис річно, ділянку в 6 соток оцінюють ледь не в мільйон, але при цьому самі власники часто живуть в якихось дивних умовах. всі живуть за простим принципом - нікуди ви не дінетеся - все рівно приїдете сюди і навіть якщо в цьому сезоні поїдете в Туреччину, в наступному вас потягне до нас. тому напружуватися не треба, задумуватися над простим питанням - навіщо чоловіку і дружині два ліжка на відстані 2 метра одне від одного - поготів.

      не можна сказати, що змін взагалі нема. але негативні процеси наростають явно швидше
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2007.07.05 | Tatarchuk

        новостний портрет Сімеїзу

        Це все про Сімеїз

        Крымские санатории профсоюзов продают по цене однокомнатной квартиры: http://www.aq-media.info/node/672

        Частная фирма перепродаёт 4 корпуса санатория "Кастрополь" за $1 850 000 http://www.aq-media.info/node/673

        Против Укрпрофздравницы выдвинуты обвинения в теневой распродаже санаториев http://www.aq-media.info/node/675

        Столкновение фирм "Элита-Ялос" и "Систем Кэпитал Менеджмент" за участок в Новом Кучук-кое http://www.aq-media.info/node/268

        Наш пляж теперь за колючей проволокой - беспредел в Кастрополе http://www.aq-media.info/node/682

        Письмо в редакцию: Кастрополь в беде http://www.aq-media.info/node/678

        Как приватизировали скалу Ифигения http://www.aq-media.info/node/58

        Правительство Украины утвердило проект реконструкции пансионата "Кастрополь" с привлечением инвестиций на 854 тысячи долларов. http://www.aq-media.info/node/676

        Детский садик в Кастрополе приватизировали и превратили в пансионат http://www.aq-media.info/node/679

        Местный пансионат, как и многие другие окрест, распродается и перепродается по множеству раз. Эти развалины переходят из рук в руки, все более теряя смысл, но – вот чудо постсоветского рынка! – возрастая в цене. Обветшалая инфраструктура эксплуатируется последними волнами трудящихся всех стран, объединяйтесь! – их вытесняют новые русские, новые украинцы, прочие новые. Они строят более или менее безобразные виллы, точнее – недостраивают: конструкции возводятся и обживаются годами. http://www.aq-media.info/node/677
    • 2007.07.06 | Linx

      А я Симеиз люблю

      Стараюсь ехать туда в сентябре, отдыхающих 0, соответственно никаких ни запахов, ни собственно самих фекалий :)
      Вот мусора правда много, небось за все лето никто не убирает :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".