МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗАЯВА УНП "СОБОР" з приводу терористичних актів у США

09/13/2001 | Майдан
ЗАЯВА УНП "СОБОР" з приводу терористичних актів у США

З болем і обуренням зустріли члени УНП "СОБОР" звістку про безпрецедентні за масштабом терористичні акти в США, які забрали 11 вересня тисячі й тисячі життів ні в чому не винних людей. УНП "СОБОР" висловлює глибокі співчуття потерпілим та їхнім близьким, усьому народові США, який став жертвою підступної та підлої агресії.
Разом з тим УНП "СОБОР" розцінює терористичні акти в США як виклик усій Західній християнській цивілізації, до якої, на наше переконання, належить і Україна. Ми переконані: показником зрілості міжнародної спільноти стане те, наскільки всі уряди зуміють об'єднатися в боротьбі з міжнародним тероризмом. Ми поділяємо позицію, згідно з якою сьогодні вже немає межі між терористами і країнами, які їх підтримують.
Водночас УНП "СОБОР" з тривогою констатує: сьогоднішня Україна з її корумпованою владою, розкладеною правоохоронною системою і відкритим північно-східним кордоном може стати коридором проникнення тероризму в напрямку Європи та ареною потенційних міжнародних акцій проти терористів. Ми переконані: уникнути цієї небезпеки можна, лише відновивши демократію і законність, чітко заявивши, що Україна разом з усім Західним світом обстоюватиме його цінності свободи й поваги до кожної неповторної людської особистості.
Ми вимагаємо від усіх посадовців України з усією серйозністю поставитися до нової ситуації, яка склалася в світі після 11 вересня 2001 року. Водночас ми застерігаємо від спроб під прикриттям заходів безпеки обмежувати законну конституційну діяльність політичних сил.
Ми переконані - в ці трагічні дні демократичні сили всього світу повинні відчути себе єдиною сім'єю і діяти спільно в ім'я захисту справедливості, гуманістичних вартостей цивілізації, майбутнього кожної національної оселі та всієї Планети.
Наша спільна мета - подолати трагічну поділеність людства на бідних і багатих, уникнути негативних наслідків глобалізації, зберегти розмаїття дружніх відкритих цивілізацій, які, кожна у власній унікальності, творять єдине Людство.

Голова УНП "СОБОР"
народний депутат України А.Матвієнко


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua