МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення активістів Всеукраїнського громадського комітету опору “За Правду!” до ініціаторів зібрання Комітету 16 березня у Львові.

09/23/2002 | Михайло Свистович
Шановні друзі!

Ми дізналися, що 16 лютого у Львові готується зібрання членів Всеукраїнського громадського комітету опору “За Правду!”, для якого за сприянням львівських членів Президії Комітету орендоване приміщення і виділені кошти для компенсації проїзду учасникам.

Метою зібрання, яке нібито ініціюють голови київського та одеського осередків ВГКО “За Правду!” Юрій Сорока та Андрій Юсов, начебто є необхідність побачити реальний стан організації, її чисельність та здатність до дій.

Однак нас здивувало, що організація зібрання ведеться майже таємно. Про нього не повідомили не те що всім осередкам, а навіть деяким членам Президії. Погодьтеся, що такі методи для організації з назвою “За Правду!” є неприйнятними.

Ми не заперечуємо, що таке зібрання для Комітету є вкрай необхідний, та, на нашу думку, час для його проведення вибраний вкрай невдало, оскільки на цей день призначено акцію протесту “Повстань, Україно!”, і багато активістів Комітету в своїх регіонах зайняті її підготовкою. Скликаючи зібрання у Львові ми фактично шкодимо акції, бо там наші активісти зможуть взяти участь у ній лише особисто, тоді як у своїх регіонах кожен з них приведе на акцію десятки людей. З цієї причини найактивніші члени Комітету залишаться на місцях, тож мета зібрання – побачити реальний стан організації – не буде досягнута.

Також виявилось, що голова одеського осередку ВГКО “За Правду!” Андрій Юсов лише 12 вересня з подивом дізнався про намічене зібрання, а тим більше про те, що він є одним з його ініціаторів. Насправді А. Юсов вважає, що 16 вересня проводити таке зібрання недоцільно і брати в ньому участі не збирається, оскільки є одним з організаторів акції “Повстань, Україно!” в Одесі.

Тому ми звертаємося до організаторів зібрання перенести його проведення або хоча б не приймати на ньому обов’язкових до виконання рішень, оскільки, при всій повазі до учасників зібрання, воно не відбиватиме думки всіх членів ВГКО “За Правду!” Якщо відмінити зібрання не має можливості, проведіть його як обмін думками та обговорення питань, які необхідно поставити на наступному, дійсно Всеукраїнському, зібранні по закінченні акції “Повстань, Україно!”.

Якими б не були важливими для нас ці питання, але вирішення внутрішньо організаційних проблем у час, коли вся опозиція піднімається на боротьбу з режимом, не може бути пріоритетом для справжнього патріота України.

Михайло Свистович, член Президії ВГКО “За Правду!”
Сергій Мальованець, член Президії ВГКО “За Правду!”
Євген Гудзь, член Президії ВГКО “За Правду!”
Володимир Чемерис, член Президії ВГКО “За Правду!”
Петро Шеревера, член Президії ВГКО “За Правду!”
Олег Яценко, член Молодіжної спостережної ради ВГКО “За Правду!”
Володимир Іщенко, член Молодіжної спостережної ради ВГКО “За Правду!”
Василь Черепанин, член Молодіжної спостережної ради ВГКО “За Правду!”
Ольга Максименко, член Молодіжної спостережної ради ВГКО “За Правду!”
Андрій Юсов, голова Одеського осередку ВГКО “За Правду!”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua