МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

17 наївних питань голові Голосіївської районної в м.Києві адміністрації

03/01/2005 | Михайло Свистович
Відкритий лист Т.Г.Строкань
17 наївних питань голові Голосіївської районної в м.Києві адміністрації Тетяні Строкань
1. За що саме на позачерговій сесії Ви так довго та наполегливо дякували Корбану? За його майстрену фальсифікацію виборів у районі? За узурпацію влади? За його регулярне блокування роботи депутатських комісій? За жорстку розправу з небажаними депутатами? За повне знищення органів територіального самоврядування? За грамотно організовану схему перерозподілу нежитлових приміщень потрібним та залежним людям? Ви чомусь не уточнили, за що саме Корбана треба представити майже до урядової нагороди.

2. Чому Ви на останньому «Депутатському дні» не побажали серьозно розмовляти з колегами-депутатами? Невже чергове привітання з днем народження чергового чиновника більш дорожче для Вас; ніж нагальні справи району? І взагалі. Ви чудовий та невтомний голова привітального відділу.

3. З яких коштів (крім бюджетних) Ви збираєтесь оплатити величезну працю двірників, працівників соціальних служб та комунального господарства району, які намагались протиставити протесту мешканців району проти старої (тобто Вашої) влади плакатики на зразок «Наша Таня - лучше всех!»? 1 чи будуть ці «Ваші люди» отримувати за п'ятигодинне перебування на холоді преміальні?

4. Чи отримали Ви особисту подяку від екс-кандидата у президенти Януковича за віддану, постійну та пристрасну агітацію за нього? Адже простим голосіївцям здавалося, що Ви мали б агітувати за рідного мера Омельченка. Наївні люди, бо, як відомо, хто платить, той і музику замовляє.

5. Чому Ви, розправляючись з незручними, а точніше - з не підтакуючими особисто Вам депутатами, вигадували різні підстави, причини, і навіть такі давно забуті, як «усунений за політичну неблагонадійність». Ех. повернути б добрий старий 37-й рік! От би розгорнулись!

6. Чому Ви не змогли подвоїти або потроїти кількість плановозбиткових комунальних підприємтсв? Адже, тоді можна було б через них «перемолоти» ще більше бюджетних коштів.

7. Цікаво, чи може звичайний, не обласканий Вашою увагою підприємець виграти хоча б один, навіть занедбаний тендер у Голосіївському районі? Адже Ваша опіка. Ваша протекція цінуються дуже високо.

8. Цікаво, створений Вами фонд «Майбутнє Голосієва" зі своїх сотен і сотсн тисяч віддав на соцільні потреби хоча б копійку? До речі, кошти у фонд підприємці вносили не добровільно.

9. Чи змогли Ви за три роки, що пропрацювали в районі, роздати вірним соратникам, друзям та родичам всі приміщення та квартири? Скільки з них вже приватизовано? І чи є серед Ваших наближених осіб такі, хто не отримав обіцяного?

10. Чи будете Ви і в подальшому святкувати свій день народження як свято усього Голосіївського району? І які пільги з оплати оренди та іншого отримають підприємці, які будуть брати у Вашому дні народженні посильну (і непосильну!) участь?

11. Чому б Вам знову не зайнятися елементарною арифметикою? Адже, на останній сесії райради (де, доречі, були - один народний депутат України і два депутати Київради) постійно відбувалися дивні речі з голосуванням. У залі були присутні 33-40 депутатів райради, з них 10, а то й 15 осіб взагалі не голосували за Ваші пропозиції, але Ви після кожного голосування радісно заявляли: «Проголосувало «ЗА» 37 осіб». Мабуть, з арифметики у Вас, як у одного з персонажів «Мертвих душ»: по-прежнему хроническая тройка?

12. Чому Ви остаточно не вирішили кадрове питання у районі? Адже, призначити начальниками двох ЖЕКів чоловіка і дружину, віддати всю освіту у районі одній великій та дружній родині, а на теплі місця в адміністрації влаштувати всіх дружин зручних Вам депутатів - цього Вам ще замало. Потрібен час. І тоді всі керівні посади в районі будуть обіймати Ваши особисті друзі і соратиники (їх Дружини, сестри, куми).

13. Кому служить і кого більше слухає Ваш помічник - Вас чи Корбана? Адже, крім того, що він є офіційним помічником Голови райадміністрації, він за сумісництвом ще довгий час працював водієм пана Корбана.

14. Головний документ, по якому живе район, так званий «Регламнет», усі три роки Вашого правління не відповідає законодавству. Скільки років Ви ще хочете керувати районом, щоб «Регламент» став справжньою конституцією Голосієва'.'

15. Чому Вам так не довподоби газета «Самоврядування» - орган територіальної громади району? Мабуть, створення комерційної газети та перекачка у неї бюджетних коштів комусь дуже вигідно? Вам чи мешканцям Голосієва?

16. Коли Ви збираєтесь звітувати про всі «культурно-масові заходи», що проводились в районі за останні три роки? Невже, на квіти та листівки ветераном пішли сотні тисяч гривень? А всілякі святкові застілля, «галявини», ювілеї та коштовні подарунки? Невже за все це Ви платили зі своєї зарплати українського чиновника?

17. Чи щиро Ви вірите в те, що Ви - «краще всіх», якщо у Голосіївському районі така «команда однодумців», як у Вас, такі дороги. гіакі фасади будинків та дахи, такі лифти, такі парадні, так прибирається сніг, така чистота вулиць та їх освітлення. так регулярно вивозиться сміття... Невже Ви, як і раніше, вважаєте, що у нас в Голосієві: «Все краще - людям!», тому що: «Наша Таня - лучше всех».

Звичайно, шановна Тетяно Григорівно, перелік питань можна продовжувати і далі. Адже Ваші справи настільки «величезні та вражаючі», що район та його мешканці ще дуже довго будуть згадувати недобрим словом Вас та Ваше правління.

Фракція «Блок Наша Україна»
в Голосіївській Раді м.Києва


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua