МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення міського штабу Ющенка до підприємців Києва у зв'язку з діями Омельченка

03/22/2005 | otar
Окозамилювання О. Омельченка перед В. ЮщенкомНеспроможність голови КМДА виконати програму Президента України „Десять кроків назустріч людям” була започаткована на зустрічі між головою КМДА і підприємцями м. Києва.1. Інформація про проведення зустрічі:Офіційна: 19.03.2005 р., за адресою вул. Хрещатик 36 (КМДА) відбулася зустріч між мером м. Києва Омельченком О.О. і підприємцями міста Києва.

Фактична: Відбулася зустріч між головою Київської міськдержадміністрації

Омельченком О.О. і його підлеглими (працівниками КМДА і РДА), які займаються підприємництвом . Підтвердженням тому є статистика . В залі на зустрічі були присутні 348 учасників, із них 300 – це працівники КМДА, РДА і керівники їх комерційних підприємств і дійсно 48 підприємців міста Києва. Зважаючи на той факт, що на обліку в м. Києві знаходиться 48 000 підприємців , то на даній зустрічі їх квота становила 0,1 % від загальної кількості.

Висновок: Якщо даний захід є виконанням указу Президента України про відокремлення влади від бізнесу, то дана зустріч є його виконанням на 0 %.2. Порядок проведення зустрічі:Час проведення: 10.00 – 12.30 (2,5 год. без перерви, при необхідності 4 год. з перервою).

Регламент: Доповідь представника КМДА – 30 хв., виступ О.Омельченка – 20 хв. ,

виступи керівників КМДА і РДА – 20 хв., виступи підприємців від КМДА і РДА (завчасно підготовлені 21 представник) – 40 хв., виступи підприємців від м. Києва – 9 хв. , час на технічні перерви – 31 хв.

Стиль проведення зустрічі: Повна узурпація влади і диктатура голови зібрання, коментар виступів і постійне перебивання виступаючих, не надання можливості закінчити свій трьоххвилинний виступ єдиному підприємцю „від народу”, незважаючи на його прохання.

Виступи: Із 30-ти виступаючих тільки шість учасників говорили відкрито і конкретно. Це 3 Народні депутати України і 3 підприємці від міста Києва. 24 учасники виступали так: в кращому варіанті - це надання статистичних даних, а в гіршому – це компліменти міській владі і меру Києва. Такі виступи обумовлені тим фактом, що о 10.00 О.Омельченко розпочав зустріч зі словами: „У нас уже завчасно на виступ записався 21 підприємець”. Тобто 21 підприємець О. Омельченка задавали питання так, а всі інші дрімали.

Чесність і принциповість головуючого: В 11.50 головуючий (О.Омельченко) обіцяє провести такі зустрічі у всіх районах міста Києва. Після їх проведення зібрати на зустріч підприємців у великому залі і разом з ними визначити свого заступника ( заступника голови КМДА з питань підприємництва). О 20.50 год., вже через 9 годин, ТРК „Київ” повідомила, що учасники зустрічі визначили заступником голови з питань підприємництва пана Георгієвського. Обман був, обман є і залишається далі.Ефективність проведення зустрічі (непрофесіоналізм О. Омельченка):Районний виборчий штаб В.Ющенка в Деснянському районі м. Києва провів би дану зустріч в місті Києві вдвічі ефективніше і головне - не зустріч (я начальник, ти .......), а нараду. Сама нарада необхідна для того, щоб відбувся не монолог (голови КМДА перед підлеглими), а діалог (між мером і підприємцями).

1. Перед загальноміською нарадою ми б провели розширені відкриті наради в кожному районі м. Києва. Акцентували б увагу не на одній проблемі, яка є у підприємців, а визначили б 3 - 4 основні проблеми, запротоколювали б їх і подали у письмовому вигляді на загальноміську нараду через обраних підприємців, представників від району, які представляли б кожний район міста на загальноміській нараді.

2. На нараді ми б ніколи не ставили дитяче питання: „Хто бере хабарі, подайте їх прізвища в президію”. Це питання стояло після громадянської війни перед хлопчиком Павликом Морозовим і він здав свого батька за комуністичну ідею. Ми запропонували б механізм, який не давав би можливості брати і давати хабарі. Обговорили б його з учасниками наради, після чого запропонували б меру міста Києва прийняти відповідні розпорядження. Назвати прізвища тих, хто бере хабарі, складно, оскільки їх дуже багато, простіше назвати тих, хто їх не бере. Узаконені хабарі під патронатом КМДА беруть всі райдержадміністрації міста Києва. Беруть офіційно через фонди та інші структури під час оформлення підприємцями цілого переліку документів. Приклад: у Деснянському районі м. Києва, щоб отримати документи на встановлення кіоску 20 м. кв., необхідно сплатити 6 тис. грн., інші приклади наводити немає сенсу, це загальновідомі факти.3. Звернення до голови КМДА О. Омельченка.Забороніть своїм підлеглим в КМДА і РДА займатись підприємництвом, брати хабарі, збиткуватися над підприємцями, розкрадати бюджетні кошти.
Примусьте своїх заступників та голів РДА розробити план соціально – економічного розвитку міста і районів міста, де буде не тільки план, а буде ще й розвиток міста та районів.
Скоротіть вдвічі штати, комп’ютеризуйте РДА, щоб працівники не носили папірці цілий день із кабінету в кабінет. Змініть владу в районах.
Створіть структуру управління містом Києвом і районами міста, яка буде відповідати загально прийнятим нормам та законам України: „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації в Україні”.
Внесіть зміни до бюджету м. Києва і районів міста. Бюджет повинен бути реальний, а не занижений, і повинен відповідати фактичним доходам і видаткам.
Припиніть „закопувати” кошти в будівництво, а Ваші підлеглі нехай перестануть торгувати, давайте разом відкривати робочі місця і займатись виробництвом.
На зустрічі Ви в президії говорили про те, що необхідно подати руку підприємцям, а підприємці в залі про те, що краще б Ви забрали руки з їхнього горла.
Якщо Ваші заступники не в змозі провести зустріч з підприємцями на належному рівні, ми готові це зробити протягом 10 днів через районні штаби В. Ющенка в кожному районі міста Києва..


4. Звернення до підприємців міста Києва.Шановні друзі! Звертайтеся до районних виборчих штабів В. Ющенка міста Києва і ми допоможемо Вам відстояти Ваші права.
Підтримайте нашого Президента України, якого ми обрали і якому ми довіряємо. Підтримайте його програму „Десять кроків назустріч людям”, підтримайте не словом, а ділом.
Ми з Вами показали всій Україні, що таке сила киян на виборах та в Помаранчевій революції. Саме Київ зробив це для всієї України. Так що, ми не зможемо це зробити в Києві самі для себе? Чого ми чекаємо? Що за нас це зробить Чернігів, Житомир чи Донецьк? Чому ми піднялись з колін, але стоїмо на місці і дивимось на стару непрофесійну владу? Не дивіться Ви на В. Ющенка, що він це зробить за Вас, він свою роботу вже зробив і робить далі, а зміна влади в місті Києві і районах – це наша з Вами проблема і нам її вирішувати.


Підприємці, нас багато (48 000 в м. Києві) і нас не подолати!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua