МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий лист Донецької обласної громадської організації „ТАК” до Президента України

05/02/2005 | Таня
Президенту України
В.А.Ющенко


Відкритий лист
Донецької обласної громадської організації „ТАК”
Громадського об’єднання довірених осіб, керівників окружних та районних виборчих штабів, членів ТВК та ДВК, спостерігачів та агітаторів кандидата в Президенти України В.А.Ющенка в Донецькій області


Шановний Вікторе Андрійовичу!

З часу Вашої перемоги минуло майже сто днів, які повинні були відзначити суттєві зміни в нашому суспільстві, зміни, які очікували мільйони наших громадян та міжнародні спільноти. Але сталося так, що Донецька область, яка є невід’ємною складовою нашої держави, стала якимось політичним ізгоєм. Небачені фінансові та ідеологічні ресурси протягом останніх десяти років і по теперішній час спрямовуються та використовуються старою корумпованою владою та їх прибічниками щоб повністю контролювати стан справ в політичній, економічній, соціальній, культурній та інших сферах життя області. Справляється таке враження, що здобута перемога залишиться навіки, а Донбас як був так і залишається якимось „інородним тілом”.
Так сталося, що кандидат в Президенти України Віктор Федорович Янукович отримав в Донецькій області більше голосів, але не 96%, як дехто хоче представити, значну частину яких у Вас просто вкрали.
„Помаранчева революція”, як програма мінімум, закінчилася, але вона ще не починалась в боротьбі за довіру мешканців Донеччини. Громадськість Донбасу не розуміє, чому лозунг „помаранчевої революції”: „Бандити сидітимуть у тюрмах!” перетворився в реалії - „Бандити сиділи та продовжують сидіти не тільки на старих, але й на нових державних посадах”. Пояснення тому ми бачимо в шаленій підготовці політичних партій до виборів 2006 року і спробі взяти реванш.
Тому ми вважаємо, що це є політичним заколотом проти політики Президента на Донеччині. Ми та громадськість області не розуміємо, чому представником Президента в Донецькій області, головою Донецької обласної державної адміністрації Вадимом Чупруном на державні посади рекомендуються колишні голови райдержадміністрацій та їх заступники, які були керівниками робочих виборчих штабів кандидата в Президенти України В.Ф.Януковича. Адже громада в містах і районах вважає саме їх винними в розкраданні бюджетних коштів, колективного та державного майна, використанні їх у виборчій кампанії кандидата від влади та особисте збагачення.
Створена паном Чупруном, так звана, кадрова комісія, якою він пишається як єдиною по всій Україні є ширмою і дахом для політичних банкрутів, якою вони користуються щоб залишитися вже при новій владі. Але Вадим Чупрун не розуміє, що за ті довгі роки, які він працював за кордоном суттєво змінилося суспільство. Він повернувся на свою історичну батьківщину яка вже не та, якою була дев’ять років тому, яка хоче і прагне змін. Призначення пана Чупруна стало можливим завдяки перемоги „помаранчевої революції”, але він ніколи не згадує про те, що ми є тими чиїми заслугами він скористався. Тому кадрову політику в Донецькій області продовжують формувати кланово-корпоративні групи, які очолюють „червоні” директори чи „новоукраїнці”. Всі вони прагнуть одного - влади в економічній та політичній сферах. І на майбутніх виборах 2006 року нова влада отримає стільки голосів виборців, скільки їй дозволять отримати ці клани.
Тому, пане Президенте, ми прагнемо негайної відставки Вадима Чупруна з посади голови обласної державної адміністрації, як людини, яка нездатна реалізувати програму обраного народного Президента України!
Ми прагнемо бандитам – тюрми, а не державні посади!
Ми прагнемо швидких змін кадрової політики на всіх рівнях державної служби (Прокуратури, Податкової, Внутрішніх справ та ін..) в Донецькій області!
Ми не припиняємо своєї боротьби з політичним та економічним криміналом!
Ми прагнемо змін, шановний пане Президенте!

Голова Донецької обласної
громадської організації „ТАК” Василь Нерус


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua