МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Донецької обласної громадської організації „ТАК” та ДОО „Партії захисників Вітчизни”

05/17/2005 | Таня
Спільна заява прес-служби Донецької обласної громадської організації „ТАК” та ДОО „Партії захисників Вітчизни”

Минуло майже сто днів з часу призначення Головою Донецької облдержадміністрації Чупруна В.П..
12.05.2005р. на сесії Донецької обласної Ради Заступником голови, а фактично виконувачем обов’язків було обрано Близнюка Анатолія Михайловича (колишнього голову Донецької обласної державної адміністрації). Разом з повторним призначенням колишніх керівників райдержадміністрацій, їх заступників та керівників райрад, які були фактичними керівниками робочих виборчих штабів кандидата на посаду Президента України В.Ф.Януковича і грубо порушували закон, головами райдержадміністрацій стало знаковою подією, що влада в Донецькій області оновлюватися не буде. Таким чином, громадськість області втратила надію на ті зміни, які вона очікувала від нової влади.
Стало наявним, що голова Донецької обласної державної адміністрації Чупрун В.П. проводить кадрову політику не в інтересах Президента України В.А.Ющенка, а в інтересах місцевих корпоративно-кланових олігархічних груп Ахметова Р.Л., Бойко В.С., Звягільського Ю.Л..
Влада в Донецькому регіоні не змінюється, що позначається на проведенні кадрової політики та кадрових призначеннях які безпосередньо впливають на соціальну і політичну ситуацію в регіоні.
Таким чином, ми вважаємо таке положення справ неприпустимим, що суперечить волевиявленню українського народу і створює підстави для політичного реваншу „біло-блакитних” та сепаратистських сил, які координовані та організовані місцевою владою сприяли зриву телемосту з Президентом України в м. Донецьку біля пам’ятника Т.Г.Шевченка 12 травня 2005року. Повністю впевнені в своїй безкарності та безвідповідальності вони, в присутності Донецької обласної державної адміністрації Чупруна В.П., провокували громадськість своїми антипрезидентськими лозунгами, рвали прапори „помаранчевих” учасників телемосту з символікою „ТАК! Ющенко!” та наносили фізичні ушкодження своїм політичним опонентам. Слід також зазначити, що жоден з телевізійних засобів масової інформації об’єктивно не висвітлювали події, що відбувалися за час та підчас проведення телемосту з Президентом України в м. Донецьку, а представники правоохоронних сил м. Донецьку абсолютно ігнорували масові безпорядки з боку „нової опозиції” під час заходу.
В той самий час, ми підтримуємо зусилля центральних правоохоронних органів в розслідування справи Б.Колеснікова і висловлюємо подяку Міністру МВС Ю.В.Луценку за його зусилля спрямовані на боротьбу з корупцією та організованою злочинністю.
За рішенням ДОО „Партії Захисників Вітчизни” та конференції Донецької обласної громадської організації „ТАК” при участі міських та районних осередків, об’явлена повна мобілізація активу для проведення багатотисячної акції протесту у м. Донецьку з метою доведення інформації до Президента України В.А.Ющенка, під час його приїзду, щодо реального стану соціально-економічного, політичного життя області та відверто зрадницької кадрової політики, яка не може забезпечувати політичну відповідальність за виконання рішень Президента та Уряду.
Голова Донецької обласної організації
“Партії Захисників Вітчизни” В.В. Прилепський


Голова Донецької
обласної громадської організації “ТАК” В.О.Нерус


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua