МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява Спілки Української Молоді про політичну ситуацію в державі

09/13/2005 | Franko
ЗАЯВА
Спілки Української Молоді

Про політичну ситуацію в державі
та позицію СУМ


Не минуло року після президентських виборів, як Україна опинилася у найбільшій за весь період незалежності небезпеці. Олігархічні клани продовжують змагатися за народні підприємства. Засилля транснаціонального капіталу сягнуло свого апогею. Під прикриттям гасел "євроінтеграції" триває здача національних інтересів – причому як Заходові, так і Москві. Вир перерозподілу власності відсунув на другий, а то й третій план важливі питання економічної стратегії, зовнішніх відносин, молодіжної політики, побудови канонічного Українського Православ'я, охорони довкілля тощо. Тривають зубожіння та деморалізація широких верств населення, насамперед у реґіонах. Особливо нас турбує цілковита відсутність зрушень у справі патріотичного виховання молоді, відвернення її від злочинності, наркоманії, розпусти. Крах офіційних прожектів, зокрема програми "Десять кроків назустріч людям", влада намагається приховати за демагогічними реляціями та "революційними" кадровими змінами. Водночас на багатьох посадах залишаються особи, що встигли дискредитувати себе за кучмівського режиму.

У цій ситуації СУМ не може залишатися осторонь доленосних подій політичного життя. Найважливішим завданням усіх патріотичних сил мусить стати консолідація в ім'я зміцнення державної незалежності України та реального добробуту народу, вірність яким, на жаль, наразі не довели Президент Ющенко та його оточення. Тому Спілка Української Молоді вирішила підтримати на парламентських виборах політичну партію "Народний Рух України "За єдність" – силу, позиція якої не залежить від бізнесової кон'юнктури та прізвища глави держави.

Центральний Провід СУМ
10 вересня 2005 року, м. Київ

Честь України! Готов Боронити!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua