МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президента повинні представляти моральні особи

11/27/2005 | guest
Відкритий лист громадських та політичних організацій Брідщини
до Президента України

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Ми обурені і стурбовані тим, що керівником громадської приймальні Президента України у Рівненській області призначено Бузинарського Михайла Юрієвича.

Під час виборчої кампанії 2004 р. ця людина активно підтримувала Віктора Януковича.

Крім того, брідщанам добре відомі моральні якості п.М.Бузинарського. У Бродах він керував фірмою «Відсіч», у діяльності якої чітко проглядаються кримінальні ознаки.

Вважаємо, що минулим цієї особи повинні займатися правоохоронні органи. Натомість, ця людина займає відповідальну державну посаду А це ставить під сумнів порядність нової влади та зводить нанівець здобутки Помаранчевої революції.

Під листом, який є в релакції Майдану підписані керівники районних організацій : ВО "Свобода", НРУ, КУН, НСНУ, Братства вояків УПА, Молодий Народний Рух та громадська організація "Оберіг".

Відповіді

  • 2005.11.30 | guest

    Бузинарський Михайло Юрійович керівник ПРиймальні ПРезидента України у Рівненський області

    Справа в тому , що керівники окремих осередків маленьких партій вводят громадян в оману.Під час Виборів 2004 р. Я всі три тури відпрацював спостерегачем від В.А.Ющенко по 50 виборчому округу м . Енакієво ( Донецька область ) та недопустив там фальсіфікацій.Це можно перевірити у ЦВК.
    Щож стасується фірми "Відсіч " де я був директором , то фірма мала відповідні ліцензії МВС та постійно перевірялась МВС України ,СБУ України та іншими контролюючими органами.
    Зараз я готую позов до суду на публікації в газеті партії "Свобода" та виступи гр.Панькевича ,який не може інакше привернути до себе увагу крім того щоб обливати брудом порядних людей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua