МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одесский областной Союз юристов: учредить День борьбы с коррупцией

01/08/2006 | S.D.
Советник мэра Одессы по вопросам противодействия коррупции Сергей Горбунов, являющийся также Председателем Одесского областного Союза юристов, направил обращение Президенту Украины В.А.Ющенко с предложением ввести в украине День борьбы с коррупцией.

В обращении, в частности, говорится:

Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

Аналізуючи підсумки минулого 2005 року, рівень якості роботи державних служб, наслідки реформування правоохоронних органів, кадрову політику відносно керівників міністерств і служб, приходимо до висновку про визначені успіхи в області боротьби з таким негативним явищем, як корупція, що набула, на жаль, у попередні роки широке поширення. Проводима політика в галузi державного управлiння, конкретні рішення Президента й уряду свідчать про зацікавленість у викорінюванні цього зла. Однак масштаби цього явища і його погроза для національної безпеки країни вимагають того, щоб робота в цьому напрямку і далі активізувалася, а умовою для досягнення необхідного ефекту є активна позиція суспільства і його увага до цієї проблеми.

Ґрунтуючись на ініціативі ряду громадських організацій, просимо Вас розглянути питання про введення в Україні Дня боротьби з корупцією. Уведення такого дня дозволило б зосередити увагу на проблемі; сформувати своєрідну "крапку відліку"; щорічно присвячувати цьому дню всілякі заходи, семінари, на яких проводити обговорення і виробляти нові методи і прийоми; допоможе створити механізм "щорічної звітності" державних служб перед суспільством про досягнуті результати ; крім того, бачиться послідовною мірою в загальній політиці боротьби з корупцією...

Уведення Дня боротьби з корупцією в Україні послужить ефективним заходом для підвищення міжнародного іміджу країни, рiвня iнвестицiйної привабливостi, буде сприяти міжнародної інтеграції України.


Так же были направлены обращения мэру Одессы Э.И.Гурвицу, Губернатору Одесской области, Главе Секретариата Президента Украины, Министру внутренних дел, Секретарю СНБОУ, Председателю профильного Комитета ВР Украины с просьбой поддержать предложение о введении Дня борьбы с коррупцией.

Одесский областной Союз юристов обращается и ко всем общественным организациям и политическим партиям с предложением направить в адрес Президенты Украины обращения с поддержкой этой инициативы.

Сайты по теме: www.yurist.od.ua

Відповіді

  • 2006.01.10 | guest

    А.Кожемякин, полiтолог

    Послiдовна та доцiльна мiра. Європейська спiльнота робить аналогiчнi кроки. Iнiцiатива потребує пiдтрики та знайде розумiння.
  • 2006.01.10 | guest

    А.Кожемякин, полiтолог

    Послiдовна та доцiльна мiра. Європейська спiльнота робить аналогiчнi кроки. Iнiцiатива потребує пiдтримки та знайде розумiння.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua