МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Колективний вихід ветеранів ПР з НСНУ в Сєвєродонецьку

01/21/2006 | guest
Почесному Голові Політичної партії
"Народний Союз Наша Україна'",
Президенту України Віктору Ющенку

Голові Політичної партії
"Народний Союз Наша Україна"
Роману Безсмертному

Голові виконкому Політичної партії
"Народний Союз Наша Україна"
Миколі Катеринчуку

Голові контрольно-ревізійної комісії
Політичної партії
"Народний Союз Наша Україна"

Членів Політичної партії
"Народний Союз Наша Україна"
м. Сєвєродонецька Луганської обл.
вул. Гагарина, 109. т. 80501699214

Заява.

Заявляємо про вихід з членів Політичної партії "Народний Союз Наша Україна" у зв'язку з тим, що не можемо погодитись з відповіддю Центрально-ревізійної комісії на звернення члена Партії Білоцерківської Р.М. за реєстр.№6/29 від 13.12.2005 р., а також маємо незадоволення політикою керівників Сєвєродонецької міської організації Політичної партії "Народннй Союз Наша Україна".

Вважаємо, то комісія у складі Осадчої А., Зубрицького А.В.. Тітлавчук С. Тітлавчук Д. підійшла до розгляду нашого питання формально, не звергаючи увагу на конкретні факти. Включення до складу комісії Тілавчук С.Ю., яка саме і створила конфліктну ситуацію у Сєвєродонецьку разом з Бразовським І.О, вважаємо некоректним.

Ми наполягаємо, що наші вимоги щодо визнання нелігитимною установчої конференції міської організації Партії, яку очолила Коваленко Тетяна Іванівна, мали підстави:

1. Тітлавчук С.Ю. і Бразовським І.О. напередодні конференції чинився тиск на членів оргкомітету, який очолювала Тесленко Г.А., про включення до його складу Коваленко Т. та Сакіри В.

2. Менше ніж за добу до проведення установчої конференції, оргкомітет, який провів підготовчу роботу, був безпідставно розпущений Луганською обласною Радою Партії. Про свій розпуск і про те, що Коваленко Т.І. довірено одноособово провести установчу конференцію, члени оргкомітету дізналися зі слів Коваленко, тобто документального підтвердження свого розпуску оргкомітет не отримав.

3. Напередодні конференції заступник міського голови Єгоров примушував робітників комунального господарства міста до вступу в "Народний Союз Наша Україна". Оргкомітет дав оголошення на радіо, що він не має відношення до примусового вступу людей до лав цієї Партії.

4. Члени Партії, які були згуртовані навколо оргкомітету, очолюваного Тесленко Г.А., виявили протест проти нав'язування обласною Радою Партії міській організації своїх лідерів, а також проти примусового прийняти до її лав людей і провели одночасно свою установчу конференцію. За цієї причини у залі на конференції під головуванням Коваленко Т.І не було кворуму (маємо відеозаписи і свідків).

5. Щодо вступу Тесленко Г.А. до лав Політичної партії "Народний Союз Наша Україна", то заява про вступ до цієї Партії була написана нею ще в травні 2005 року. Але в день розпуску оргкомітету Луганською обласною Радою Партії їй було відмовлено у вступі. Причина очевидна - Тесленко Галина Андріївна, керівник виборчого штабу Віктора Ющенка, "польовий командир" Сєвєродонецького Майдану, організатор супротиву сепаратистському з'їзду, справжній лідер помаранчевого руху, який згуртував під час революції команду активних і відданих Президенту України людей, мала природньо очолити міську організацію Партії. Тому маніпуляція з відмовою у вступі була необхідна для усунення її з можливих кандидатів на Голову міської організації.

Вважаєм питання нашої співпраці з організацією Коваленко Т.І., неможливим, оскільки вона очолила цю організацію шляхом брудних маніпуляцій, що є не тільки аморальним, а й зашкоджує іміджу Партії. До того ж сумісництво посад Голови міської організації "Народного Союзу Наша Україна" і керівника Відділу капітального будівництва Сєвєродонецького міськвиконкому робить партійну організацію підконтрольною міському голові Грицишину В.О., виступи якого по міському телебаченню говорять про його зацікавленість до знищення цієї Партії в місті, а зовсім не до розбудови.

Призначення Головою виконкому Сакіри В., керівника Лисичанського виборчого штабу, теж викликає обурення. Процент на минулих президентських виборах у Сєвєродонецьку був найвищий по області - 10-12%, а по Лисичанську - 4%. Тобто на майбутніх виборах по Сєвєродонецьку слід чекати виправлення ситуації.

Офіс "Народного Союзу Наша Україна" керівники розташували на віддаленішій окраїні міста, подалі від людських очей, ними взагалі нічого не робиться для підняття у місті рейтингу Партії і по відстоюванню позицій Президента. Тому у нас з ними різні цілі. Відповідь Центральної ревізійної комісії за підписом Дубаса Б.Й. зруйнувала нашу останню надію на очищення Партії, на панування в її лавах ідеалів Майдану, заради яких ми на "лінії фронту" майже рік.

Виходячи з "Народного Союзу Наша Україна", ми відчуваємо непотрібними у партії Президента патріотично налаштованих і відданих йому людей. Ми не зневірилися і не припинимо боротьби у Сєвєродонецьку, в якому ще відсутня навіть свобода слова і б'ють політичних противників (6.01.2005р. побито з нанесенням тілесних ушкоджень Ольгу Руденко), де закривають очі на закон і створюють "кишенькові" партії.

Ми щасливі від того, що Помаранчева революція допомогла нам зустріти одне одного. Люди, які винесли весь тягар виборів 2004 року і пройшли через чисельні випробування у СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ, не відступлять від проголошених Віктором Ющенко принципів заради процвітання України.

Ксерокопії 32 заяв про вихід з Політичної партії "Народний Союз Наша У країна" додаються.

20 січня 2006 р.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua