МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З В Е Р Н Е Н Н Я Міністру освіти і науки України Табачнику Д. В.

06/22/2010 | Михайло Свистович
З В Е Р Н Е Н Н Я

Міністру освіти і науки України
Табачнику Д.В.


Ми, студенти українських вишів, розцінюємо Ваші намагання реанімувати наказ Міністерства освіти і науки України №617 від 14 серпня 2006 року щодо впровадження проекту «Електронний студентський квиток» як спробу встановити поліцейський за своєю суттю нагляд над переміщеннями студентів упродовж навчального року. Такі Ваші дії логічно вписуються у неодноразово виголошувані Вами політичні заяви і оцінки, що межують з нацизмом.

Ви неодноразово заявляли, що «на освіту не вистачає грошей». При цьому, виявляється, на таку сумнівну в економічному сенсі й відверто провокаційну в політичному – гроші знайдуться.

За короткий час свого перебування в Міністерстві освіти і науки України Ви накопичили багатий досвід безпрецедентного скасування безлічі наказів і розпоряджень Ваших попередників.

Вимагаємо скасувати наказ Міністерства освіти і науки України №617 від 14 серпня 2006 року щодо впровадження проекту «Електронний студентський квиток» як такий, що посягає на конституційні права і свободи, гарантовані, зокрема, ст. 33 Конституції України: «Кожному, хто проживає на території України, гарантується свобода пересування».


Учасники акції-флешмобу
«День боротьби з Табачником і з нацизмом!»

м.Київ, 22 червня 2010 року


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua