МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суспільні блага

03/06/2007 | Социст
Ненасилля, передумовою якого є недопущення дискримінації та реалізація прав меншин, основою чого є вільна самореалізація особистого вибору своєї власної тожсамости всіма людьми в світі людей. Лише одночасне втілення в життя всіх цих благ веде до запліднення глобальної мультикультурної цивілізації з її культурним плюралізмом, національною різноманітністю та відкритим діалогом протилежних тожсамостей. Симпозіон, одним словом...

Відповіді

 • 2008.07.08 | Василь Васьківський

  Цікаво, що суспільні блага тут нікого не хвилюють!

 • 2008.07.08 | Роксана

  Re: Чи ж справді не цікавлять?

  -Ненасилля, передумовою якого є недопущення дискримінації та реалізація прав меншин, основою чого є вільна самореалізація особистого вибору своєї власної тожсамости всіма людьми в світі людей.-

  Рокс-Пане Василю, вибачте, але що тут нового сказано? Які "блага" у цьому?
  Ну ось ви ,наприклад. Хто ж вам забороняє вибирати собі бути "сірою масою"? Я, наприклад, НЕ ХОЧУ такою бути і нею не є. Я маю своє я, свою самобутність, і відкидаю "тожсамість".


  -Лише одночасне втілення в життя всіх цих благ веде до запліднення глобальної мультикультурної цивілізації з її культурним плюралізмом, національною різноманітністю та відкритим діалогом протилежних тожсамостей. Симпозіон, одним словом...-

  Рокс- Знову про "БЛАГА". Що це значить "одночасне"? А ще цікаве ваше
  " ПРОТИЛЕЖНИХ ТОЖСАМОСТЕЙ". Якщо "тожсамість", то де тут "протилежність"? Мабуть я таки мушу же раз підкреслити свою неспроможність "філософічного думання".
  Ваші "відкриття" якоїсь особисто винахідливої думки, губиться у намаганні вyсокопарного висказання.
  Глобальна мультикультурна цивілізація, яка має свою культуру, в повному розумінні цього слова, існує з початком світу. Можна назвати це людство не "цивілізоване" по нашим стандартам теперішнього часу, їхню "культуру" звичаями, але як на ті часи... хто ми щоб це заперечувати.
  Ви закінчуєте поняттям "симпозіон" я закінчу з точки зору христіянства- "synthesis".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.09 | Василь Васьківський

   Деякі пояснення

   Роксана пише:
   > -Ненасилля, передумовою якого є недопущення дискримінації та реалізація прав меншин, основою чого є вільна самореалізація особистого вибору своєї власної тожсамости всіма людьми в світі людей.-
   > Рокс-Пане Василю, вибачте, але що тут нового сказано? Які "блага" у цьому?
   Новим тут є ненасилля. А існуюча цивілізація грунтується на владі насилля.

   > Ну ось ви ,наприклад. Хто ж вам забороняє вибирати собі бути "сірою масою"? Я, наприклад, НЕ ХОЧУ такою бути і нею не є. Я маю своє я, свою самобутність, і відкидаю "тожсамість".
   Тожсамість не означає тотожність, а те, завдяки чому Ви є самою собою. Сіра маса лише у Вас в голові, а не в тожсамості людини!

   > -Лише одночасне втілення в життя всіх цих благ веде до запліднення глобальної мультикультурної цивілізації з її культурним плюралізмом, національною різноманітністю та відкритим діалогом протилежних тожсамостей. Симпозіон, одним словом...-
   > Рокс- Знову про "БЛАГА". Що це значить "одночасне"? А ще цікаве ваше
   Означає, що, якщо чимсь знехтувати, то нічого не вийде, і залишиться та ж сама влада насилля.

   > " ПРОТИЛЕЖНИХ ТОЖСАМОСТЕЙ". Якщо "тожсамість", то де тут "протилежність"? Мабуть я таки мушу же раз підкреслити свою неспроможність "філософічного думання".
   Ви плутаєте тожсамість із тим же самим. У мене з Вами, наприклад, є протилежні тожсамості, бо я є чоловіком, а Ви є жінкою.

   > Ваші "відкриття" якоїсь особисто винахідливої думки, губиться у намаганні вyсокопарного висказання.
   Просто Ви помилково зрозуміли поняття тожсамости.

   > Глобальна мультикультурна цивілізація, яка має свою культуру, в повному розумінні цього слова, існує з початком світу. Можна назвати це людство не "цивілізоване" по нашим стандартам теперішнього часу, їхню "культуру" звичаями, але як на ті часи... хто ми щоб це заперечувати.
   > Ви закінчуєте поняттям "симпозіон" я закінчу з точки зору христіянства- "synthesis".
   Ніякого синтезу тут я не відстоюю, а лише пояснюю, як можна реалізувати плюралізм тожсамостей. Такого плюралізму ще ніколи в історії не існувало, бо всі відомі цівілізації грунтуються на владі насилля, тобто на підкоренні однієї тожсамости іншою, що є запереченням плюралізму тожсамостей.
 • 2008.07.08 | P.M.

  блага одинакові для всіх -- перестають бути благами

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2008.07.08 | Роксана

   Re: блага одинакові для всіх -- перестають бути благами

   Згідна на всі 100%
  • 2008.07.09 | Василь Васьківський

   Навпаки, моєю тезою є плюралізм, а не однаковість!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua