МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юлія Тимошенко не вважає Романа Безсмертного перешкодою для об’єднання блоків ФНП і “Нашої України”

10/19/2001 | Майдан
Майдан-ІНФОРМ
=============================================
Сьогодні, 19 жовтня у Києві відбувся конгрес громадських організацій які підтримують виборчий блок партій ФНП – Фронт національного порятунку.

У програмній доповіді, з якою виступила лідер ФНП Юлія Тимошенко вона проголосила початок творення професійної і патріотичної альтернативи діючій владі. Ця альтернатива влада повинна замінити існуючу некомпетентну і криміналізовану владу за результатами виборів .

Для координації зусиль 506 громадських організацій – союзників ФНП в часі підготовки та проведення виборів, створена Координаційна Рада, якою керуватиме народний депутат Григорій Омельченко.

На прес-конференції, яка відбулася після завершення конгресу Юлія Тимошенко ще раз закликала Віктора Ющенка та Олександра Мороза створити спільний потужний виборчий блок демократичного спрямування.

Вона сказала що Роман Безсмертний не є такий страшний, аби бути перепоною до об’єднання блоків ФНП і “Нашої України” Віктора Ющенка.

Єдиною перешкодою для об’єднання з Олександром Морозом та Віктором Ющенком, на думку Юлії Тимошенко може стати блокування Ющенка з ТУНДРою, а Мороза з комуністами. Ідеологію останніх вона назвала безперспективною, а заклик Мороза створити широкий блок за участю зокрема комуністів та двох Рухів вона охарактеризувала як нереальний.

Також Юлія Тимошенко не підтримала ідею впровадження російської мови як другої державної чи офіційної. На її думку в Україні достатньо одної державної української мови. Як доказ не проблемності цього питання вона розповіла, що будучи повністю російськомовною до приходу в уряд, вона вивчила українську мову протягом двох місяців і абсолютно не жалкує про це.

Відповіді

  • 2001.10.19 | ilia25

    Безсмертний не є перешкодою. Але його поява в НУ свідчить про те, що об'єднання не буде.(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.10.20 | Мартинюк

      По перше Безмертний не керуватиме кампанією.

      Цем буде займатися "кум" Порошенко. А Порошенко не той чоловік , який дозволить собою маніпулювати.
      Так що роль Безсмертного у штабі Ющенка наразі наразі чисто розвідницька. Ну а серйозна кампанія розвідників не боїться...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.10.21 | Богдан

        Re: По перше Безмертний не керуватиме кампанією.

      • 2001.10.21 | Богдан

        Правильно, за словами Ющенка він займе більш високу посаду... (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2001.10.21 | ilia25

          І вже ясно яку -- буде таким собі кучмівським цербером

          Буде замість кволого та безвольного Ющенка слідкувати за партійною диципліною та спускати на місця накази Кучми.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2001.10.21 | Мартинюк

            Офіційний життєпис нашого ліричного героя...

            Безсмертний Роман Петрович

            Роман Петрович Безсмертний народився 15 листопада 1965 року в селі Мотижин Макарівського району Київської області. Батько - Петро Кирилович працював обліковцем, трактористом і землевпорядником Мотижинської сільської ради; мати - Ольга Дем'янівна працювала молодшою медичною сестрою Мотижинської дільничної лікарні. Зараз вони на пенсії.

            З 1983 по 1990 рік Роман Безсмертний навчався у Київському педагогічному інституті ім. Горького (тепер: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова) на історичному факультеті. Після закінчення служби в армії, повернувся "довчатися" до ВУЗу. Одружився ще у студентські роки на студентці історичного факультету. У 1989 році у молодого студентського подружжя Людмили Леонідівни та Романа Петровича Безсмертних народилася дочка, Лілія. Ще під час навчання в інституті, на четвертому і п'ятому курсах, працював у місті Вишневому в середній школі №3. По закінченні вищого навчального закладу Роман Петрович іще глибше занурився у вчительську роботу.

            Працюючи у Бородянській середній школі №2 у дуже своєрідний період повалення ідеологічних ідолів тоталітарної епохи, займався вдосконаленням освітнього процесу, розробляючи свої методики викладання історії. У кабінеті історії завдяки його зусиллям було створено краєзнавчий музей, який існує і донині. Мрію про видання свого підручника не полишає й донині, згадуючи з ностальгічними нотками у голосі часи свого учителювання.

            Політичні процеси, які переживало наше суспільство у часи пробудження національної самосвідомості не пройшли повз молодого вчителя. Роман Безсмертний активно включився у політичне життя новопосталої держави, вступивши до лав Української Республіканської партії.

            У лавах партії доля звела Романа Безсмертного із Олексієм Васильовичем Голубом. Він, побачивши у молодому вчителі перспективу, переконав його балотуватися до Верховної Ради. У 1994 році - участь у виборах у рідному окрузі та… перемога! Попереду велика політика… Ставши народним депутатом, активно включився у вир політичної діяльності, будучи секретарем депутатської групи "Державність".

            На ниві законотворення працював у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, діяльності рад і місцевого самоврядування. Досвід політичної та депутатської діяльності приходив до молодого народного депутата у копіткій роботі поряд з досвідченими політиками, такими як Ігор Рафаїлович Юхновський. Його значення у становленні Романа Безсмертного як політика важко переоцінити.

            Роман Петрович був серед учасників підготовки та прийняття у червні 1995 року Конституційного договору, а згодом - у червні 1996 року Конституції України. Саме роботу над Конституційним Договором і Конституцією України Роман Безсмертний вважає одним з найбільш визначальних моментів своєї політичної біографії. Тим більше, що протягом розробки цих основоположних для української держави актів Роман Петрович знайшов однодумців. Саме під час важких перевантажень підготовчого процесу Конституції України зав'язалися і загартувалися його дружні стосунки із Михайлом Сиротою.

            Після прийняття Основного Закону Роман Безсмертний став членом депутатської групи "Конституційний Центр". Згодом він вступає до лав Народно-демократичної партії. Вихід з УРП був цілком зрозумілим, адже у партії намітилася страшна криза, яку вона вже ніколи не змогла подолати. Фактично, було знищено політичну базу партії, яка все більше відривалася від неокосервативної модерної ідеології та скочувалася на манівці традиціоналізму і радикалізму. Ці процеси набули такого надзвичайного рівня загострення, що згодом з партії було виключено, навіть, тих, хто стояв біля витоків українського правозахисного руху і самої УРП.

            НДП, яка утворилася внаслідок злиття, а не розколу, на той час була найбільш перспективною партією, яка мала усі шанси стати осердям об'єднання національно-демократичних, прогресивних сил суспільства. 14 січня 1997 року - Указом Президента України Романа Петровича Безсмертного було призначено Постійним представником Президента України у Верховній Раді України. На цій посаді він працював у Верховній Раді України XIII та працює у парламенті XIV скликання. Серед основних завдань своєї діяльності бачить узгодження позицій Верховної Ради і Президента України та ефективне представлення політичної лінії Глави Держави у законодавчому органі.

            Хобі Романа Безсмертного - спорт, а конкретніше - футбол. Роман Петрович, як кажуть фахівці, досить непогано ганяє шкіряний м'яч по футбольному полю. Він грає у футбольній команді депутатів Верховної Ради України. Під час зустрічей з парламентарями інших країн не раз демонстрував гарний футбол. Сам Роман Безсмертний каже, що гра у футбол - це для нього найкраща форма відпочинку, спосіб оновити сили та отримати заряд позитивних емоцій.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2001.10.23 | Богдан

              Без сліз читати не можливо :-)) (-)

  • 2001.10.21 | Остап

    Там є раціональне зерно: "Тимошенко вивчила Українську мову за два місяці !" Хто не може, той трохи туповатий....(-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".