МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЮЩЕНКО ПРОПОНУЄ ДАТИ НОВУ НАЗВУ БЛОКУ - "ВИБОРЧИЙ БЛОК ВІКТОРА ЮЩЕНКА "НАША УКРАЇНА"

11/01/2001 | Спостерігач
ЮЩЕНКО ПРОПОНУЄ ДАТИ НОВУ НАЗВУ БЛОКУ - "ВИБОРЧИЙ БЛОК ВІКТОРА ЮЩЕНКА "НАША
УКРАЇНА"

Львів. 1 листопада, УНІАН. Віктор ЮЩЕНКО пропонує назвати виборчий блок, який він очолює, "Виборчий блок Віктора Ющенка "Наша Україна". Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Львові.

Як передає кореспондент УНІАН, за його словами, щоб не допустити тавтології, яка б створила труднощі для здійснення вибору громадянам України, нині напрацьована робоча назва блоку - "Виборчий блок Віктора Ющенка "Наша Україна", - після якої у списку міститимуться назви партій, що увійдуть до цього виборчого об'єднання.

За словами В.ЮЩЕНКА, ця назва буде затверджена найближчим часом на координаційній раді блоку.

Він поінформував, що сьогодні на рівні політичних декларацій письмові заяви про входження у блок подали 15-17 політичних партій, в тому числі і Ліберальна партія України. (Як повідомляв УНІАН, Віктор ЮЩЕНКО 6 жовтня повідомив, що до блоку "Наша Україна" входять Народний рух України, Український народний рух, партія "Реформи і Порядок", а також Українська селянська демократична партія, партія "Солідарність", Ліберальна партія і Християнський народний союз. Проте Політична рада Ліберальної партії України на своєму засідання 13 жовтня ухвалила рішення підтримати пропозицію голови ЛПУ Володимира ЩЕРБАНЯ про входження партії до складу виборчого блоку "За єдину Україну!" з метою об'єднання зусиль демократичних державницьких сил у країні).

В.ЮЩЕНКО не виключив, що "одна із трьох українських ліберальних партій може бути представлена в організаційному ядрі блоку" під його керівництвом. Крім цього, на фазі завершення знаходяться переговори із Селянсько-демократичною партією та тривають переговори з ще 6-7 партіями. Крім того, до блоку увійдуть Конгрес української інтелігенції, Спілка письменників України, Коаліція жіночих організацій та Молодіжна коаліція, сказав В.ЮЩЕНКО.

Відповіді

 • 2001.11.01 | НеДохтор

  >> Reтроспектива: Ювілей ідеї "списку Ющенка" (в Архіві Майдану)

  Фанклуб Ющенка із авторством Максим*яка!!!! Чи Сон Андруховича. Фарбований Лис 01-06-2001 23:58

  Постійна адреса цієї сторінки в Інтернеті:
  http://maidan.org.ua/n/arch/991429132

  Сьогодні рівно 5 місяців від початку обговорення цієї теми на Майдані.

  І залишилось рівно 5 місяців до виборів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.02 | Фарбований Лис

   Re: >> Reтроспектива: Ювілей ідеї "списку Ющенка" (в Архіві Майдану)

   Дякую за приємну згадку.
   Складається враження, що після цих п*яти місяців все групувалось, мішалось, перемішувалось, кристалізувалось і наново ламалось... Ми зараз знову перед ділемою, яка буде вирішгена досить скоро - список Ющенка, передвиборча тактика і так далі. Мені до вподоби ідея Свистовича про опитування відносно п*ятірок блоку.
   Можна би знову почати синтизувати ідеї, які не зможуть використовувати конкуренти. Ідея фоторграфій все щен не втратила актуальності.
   До речі, цю ж ідею може використати Мороз і Тимошенко, їх рейтинг вищий від рейтингу блоків. ЗаЄду та СДПУ(обрізані) не матимуть що провести в відповідь. Ну не пройде цей фінт ні з азаровим ні з Суркісятниками..
 • 2001.11.02 | Чучхе

  Якщо Ющенко такий крутий, може хтось зможе назвати хоча б координати його штабу?+

  У цього чувака все йде бардачно, чєрєз пєнь-калоду. Якщо він не може використати навіть той ресурс, що в нього є (ну хочаб ту жменьку нацдемів, що готова стояти за нього до останньої краплі горілки), то як він буде керувати державою.

  Хоча щоправда керувати державою йому ніколи не вдасться.

  Ющенко сьогодні - це Марчук вчора

  Яка в нього може бути харизма порядної людини, якщо він навіть ні разу не посидів у кучмівській тюрмі?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.02 | НеДохтор

   Re: Ющенко, напевно, не "такий" крутий (-)

  • 2001.11.03 | Бисов

   Адрес прост: Укрпроминвест на о. Рыбальском... Не крутой, а сладкий!

   Так что "предвыборному объединению Наша Украина" можно сделать встречное предложение с названием типа "Выборчий блок Наше Ющенко", что в сочетании с г-ном Порошенко, будет звучать "Наше солодке Ющенко".
   А Вы говорите "крутой", "сладкий" он!
   Хотя, надо отдать должное, из всего добра в ВС Ющенко выбрал лучшего топ менеджера. Какой Порошенко политик и какой человек, значения не имеет, хотя Ющенко говорит, что человек хороший. Раз говорит, значит знает!
   А верят Ющенко больше всех. Значит поверят, что и Порошенко - хороший! И Бессмертный хороший! и т.д. и т.п. Так глядишь и до Ку доберёмся.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua