МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ветерани увійшли в блок "Наша Україна"

11/02/2001 | Майдан-ІНФОРМ
2 листопада Рада Всеукраїнського об'єднання ветеранів підписала громадську угоду на підтримку виборчого блоку "Наша Україна". За повідомленням агенції "Укрпартінформ" її скріпили своїми підписами лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко та голова Об'єднання, народний депутат України, член фракції Українського Народного Руху академік Ігор Юхновський.

Для максимального узгодження та ефективної взаємодії з виборчим блоком "Наша Україна" об'єднання входитиме у громадсько-політичну раду підтримки блоку, яка представлятиме позицію Об'єднання у політичному процесі.

У зв'язку з підписанням угоди, Рада Всеукраїнського об'єднання ветеранів оприлюднила Звернення до політичних партій, громадських організацій, до всіх громадян України.

В ньому говориться: "Жодного голосу комуністам і їх союзникам на виборах 2002 року. Вибори 2002 року мають стати рішучою перемогою національно-патріотичних партій, що входять до виборчого блоку "Наша Україна". Ми закликаємо ветеранів-патріотів та виборців, кому дорога незалежність України, її свобода та демократія, розвиток і процвітання, віддати в день виборів - 31 березня 2002 року свої голоси по Загальнодержавному виборчому округу за блок "Наша Україна", а по мажоритарних округах - за кандидатів, що входять в цей блок".

Відповіді

 • 2001.11.02 | Фарбований Лис

  Re: Ветерани увійшли в блок "Наша Україна"

  Даруйте, але звернення дурнувате.
  Та нафіга здалось то звернення? Краще б написали звернення до ветеранів, адресне, кожному ветерану в скриньку, і нагадати, що Ющенко почав виплату пенсій і так далі, лагідно попросити проголосувати за блок Ющенка...
 • 2001.11.03 | ilia25

  Всі на боротьбу з червоною загрозою!

  Майдан-ІНФОРМ писав(ла):
  > Жодного голосу комуністам і їх союзникам на виборах 2002 року.

  Ага, всі біди від комуністів, та їх союзників. Хіба може наш любий Кучма нести відповідальність за те, що коїться в країні, коли у лівих аж чверть депутатських мандатів!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua