МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Створено “Російський блок Криму”

11/05/2001 | Майдан-ІНФОРМ
В Сімферополі створено виборче об’єднання “Російський блок Криму”. Про це у понеділок повідомив координатор блоку, голова “Конгресу російських общин Криму” Сергій Шувайников.

До “Російського блоку Криму” увійшли регіональні відділення Слов’янської партії та Партії слов’єнської єдності України, а також “Конгрес російських общин Криму”.

Як повідомив Сергій Шувайников, блок піде на вибори українського і кримського парламентів з метою створення в Криму російської культурно-національної автономії, приєднання України до Союзу Росії і Білорусії та надання російській мові державного статусу. Зараз “Російський блок” висунув вимогу створення при кримському уряді дорадчого органу – Ради представників російського народу в Криму. У зверненні до Президента України Л.Кучми, поширеному у понедідок, “Російський блок” висловився категорично проти запровадження в Криму квот до місцевого парламенту для раніше депортованих народів, зокрема, кримським татарам, заявивши, що у такому випадку блок вимагатиме квот для росіян.

КримТАУ-Інформ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua