МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Big YOU in USA, или нелюбовь к тёще!!!

11/07/2001 | Константин
Большой Ю в США,
Он будет в Нью-Йорке, Бостоне(?), Вашингтоне....но только не в Чикаго....почему нет? Нет денег на билет, или нет желания навестить родную тёщю. Украинская громада Чикаго (около 150000 если не больше) "горит" желанием услышать слова и увидеть "самого Ющенка" - "надежду нации". Украинские студенты в Чикаго даже были готовы взять на себя расходы, только бы "ОН" приехал.
Народ, не кажется ли Вам что мы из мухи делаем слона! Если нет, тогда пусть дорогой нашим сердцам Виктор Андреевич докажет нам обратное, прислушиваясь к голосу народному, а не Банкову, 11.

Відповіді

 • 2001.11.08 | Михайло Свистович

  Чи маєте Ви якесь відношення до Української громади в Чикаго чи українських студентів, які були готові оплатити витрати Ющенка?

  Якщо так, то напишіть нам,будь ласка, свою електронну адресу або на Форумі, або листом на maidan@maidan.org.ua. Ми б хотіли налагодити зв"язки з українцями, які цікавляться подіями в Україні.

  І ще одне питання: чи об"єднані ці студенти, про яких Ви згадували, в якусь організацію?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.08 | zinc

   Re: сумніваюсь

   сумнівно, щоб представник української громади у Чікаго так добре знав російську мову. Ми хвільм Брат-2 бачили :-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.08 | SG

    Chicago

    Ті, хто цікавляться, вже вас Майдан знають. Якщо треба докладніше, або питання - відповім зі своєї пошти.
 • 2001.11.08 | SG

  Big YOU in USA - все класно!

  Константине,

  Ю треба працювати в Україні, і вони працюють, судячи з його інтерв"ю. Чиказькі хлопці - це добре, але навряд чи вони будуть реєструватися як виборці. Ю треба їздити по Україні, зустрічатися з людьми, і місцевими лідерами, доярками...

  Приклад близкості Ю з "народом" - його зустріч з молоддю у Останній Барикаді нещодавно.

  На відміну від олігархів, для яких Америка - диво, і відрядження сюди привід для шоппігну, мені здається що ситий Америкою по горлянку вдома, :)

  Загалом, добре, що не приїхав до Чикаго.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.09 | Мартинюк

   Звичайно шкода тещі...

   Але в принципі обїхати всі українські анклави у США не так то й просто. Поїздка в один із них викличе образу в інших...
 • 2001.11.09 | Деструктивний Елемент

  Хто такі Друзі Ющенка і як вони вболівають за Українську Демократію

  Константин писав(ла):
  > Он будет в Нью-Йорке, Бостоне(?), Вашингтоне....но только не в Чикаго....почему нет? Нет денег на билет, или нет желания навестить родную тёщю. Украинская громада Чикаго (около 150000 если не больше) "горит" желанием услышать слова и увидеть "самого Ющенка" - "надежду нации". Украинские студенты в Чикаго даже были готовы взять на себя расходы, только бы "ОН" приехал.
  > Народ, не кажется ли Вам что мы из мухи делаем слона! Если нет, тогда пусть дорогой нашим сердцам Виктор Андреевич докажет нам обратное, прислушиваясь к голосу народному, а не Банкову, 11.

  Ну от такі як ви і роблять "слона". Ну що в тому цікавого поїхав і куди саме? Багато хто їздить до Стейтів і особливої уваги не приділяють. Кучма їздить за кордон і то разів 10 уваги менше.

  Більша інтрига була, чому Ющенко не поїхав тижнем раніше на американсько-українську конференцію зі спеціально під нього підготовленою програмою зустрічей?

  Може досить писати в стилі від "банкової" та її друзів: поїхав до Стейтів - поїхав до Тещі. Поїхав до Стейтів - не поїхав до Тещі.
 • 2001.11.09 | Mary

  До речі (якщо це до речі :-) ), в неділю Тарасюк зустрічається із укр. громадою Торонта (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua