МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Петро Симоненко: «Хоч лозунги соціалістичної партії абсолютно відповідають сьогоднішній ситуації, те, що їх сьогодні немає серед учасників демонстрації і мітингу - це їх позиція»

11/07/2001 | Спостерігач
Комуністи в Києві мітингують мирно, але бронепоїзд міліції -- на запасній колії

ForUm
Мітинг, організований сьогодні Комуністичною партією України з нагоди 84-ої річниці Жовтневої революції, носить мирний характер, повідомив журналістам голова Центру громадських зв’язків Головного управління МВС Олександр Зарубицький. За його словами, це зумовлено рівнем охорони правопорядку: мітинг, що зараз проходить на Європейській площі столиці охороняє лише частина з 6 тис. міліціонерів, яких передбачається задіяти в охороні сьогоднішніх численних маніфестацій.

Зарубицький зазначив, що заявки на проведення сьогоднішніх маніфестацій і демонстрацій подали не тільки ліві партії, але і представники партій і організацій інших напрямів. Більшість правоохоронців, які будуть охороняти сьогодні громадський порядок, в даний момент знаходяться в резерві і готові покласти край можливим провокаціям.

Як повідомляє кореспондент ForUm’а, в мітингу на Європейській площі у Києві беруть участь представники КПУ, Всеукраїнського об’єднання лівих сил «Справедливість», Всеукраїнського руху «За радянський союз», Всеукраїнського союзу радянських офіцерів, Всеукраїнського союзу трудящих, Всеукраїнського об’єднання жінок-трудящих «За майбутнє дітей України».

Серед транспарантів учасників, є і транспарант від Соціалістичної партії України, але нікого з лідерів СПУ на мітингу не видно. Як заявив в інтерв’ю журналістам лідер КПУ Петро Симоненко «Хоч лозунги соціалістичної партії абсолютно відповідають сьогоднішній ситуації, те, що їх сьогодні немає серед учасників демонстрації і мітингу - це їх позиція». Крім Симоненка на мітингу присутні колишній перший віце-спікер парламенту Адам Мартинюк (КПУ) і колишній спікер ВР Олександр Ткаченко (фракція КПУ).

Після закінчення мітингу його учасники збираються розійтися.

Відповіді

  • 2001.11.07 | Чув

    Петька, я тебе люблю!

    Хоч і не голубий. Я все думав як так зробити, щоб відсутність соціалістів наші "об"єктивні" ЗМІ не замовчали. Тепер я спокійний. Сомененка процитують усі. Супер! Тільки сліпі не побачать, що СПУ не було разорм з комуністами, раз Петро Миколайович про це так вчасно сказали!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua