МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відкритий протест проти геноциду!

11/07/2001 | Сергій
У к р а ї н а. м. Київ.
Гаранту Конституції
Проезиденту України
від громадян України: Херсонська обл.
Єрмакова Юрія Миколайовича
Цюрупинськ, вул. Миру 1, кв 28 ,
Стамплевського Сергія Васильовича
Цюрупинськ вул. Миру1, кв. 15,
Молчанова Ірини Олександрівни
Цюрупинськ вул. Миру 1, кв. 8,
(весь перелік підписів у додатку 1.).

З В Е Р Н Е Н Н Я
Ми мешканці Херсонського регіону звертаємся до Вас згідно Закону України "Про звернення Громадян". Звертаємо Вашу увагу на факти відвертого знущання над людьми, які тривають вже не один рік. Відключення світла, газу, водопостачання приводять не тільки до розкрадання дроту, руйнування електро та водопостачального обладнання, але й до того що наши діти змушені робити уроки в напівтемряві, хворіти у холодних залізобетонних квартирах. Безробіття, темні підворотні та під'їзди сприяють росту злочинності. Ми вже звикли готувати їжу на півзгаслих комфорках ще з 1996року. Але в останній час керівництво різноманітних обл. та рай. об'єднаннь, прихватизувавши стратегічні об'єкти державного майна, починають створювати для людей такі умови життя, що людськими їх назвати аж ніяк не можна. Світова спільнота поєдналась у боротьбі із злочинцями, які причетні до замаху на життя і здоров'я людей, до розповсюдження небезпечних захворюваннь та епідемій. Україна приєдналася не тільки до цієї справедливої боротьби, але й до багатьох актів, декларацій і конвенцій, основою яких є захист життя , здоров'я та інших найважливіших прав людини. Але виявляється в Україні теж є посадовці та керівники, для яких життя і здоров'я людей ніякої цінності не мають. Саме тому з причин, наведених у додатках (2.), більшисть населення України виживає за межею малозабеспеченості.
Ми звертаємо вашу увагу на те, що у дев'яти та п'яти поверхових будинках нашого мікрорайону мешкає більше 12 тис. громадян. Очистні споруди не працюють, напруга в електромережі будинків змінюється від 380 до 0 вольт, виходять з строю холодильники та інші прилади, горячу воду ми не бачимо вже не один рік, холодної вже нема тиждень. Все це не лише принижує людську гідність, але й приводить до антісанітарії, погіршенню епідеміологічного стану, поширенню інфекційних захворювань. СЕС та інші установи, до яких ми звертались і які призвані забеспечувати та контролювати виконання ст. 3, 50 Конституції України, ніякого реагування не виявили. Таким чином по відношенню до нас створюються такі умови, які ведуть до погіршення нашого здоров'я і є реальною загрозою нашого життя. Згідно "Конвенції про попередження та покарання за злочини геноциду" ст.2 визнає, що навмисне створення для будь якої групи осіб таких життєвих умов які ведуть до повного або часткового фізичного їх знищення - є геноцидом. Причетними до цього злочину є особи та установи, які не лише дають прямі вказівки та разпорядження припинити постачання того чи іншого носія життєзабезпечення, але й ті, хто своєю бездіяльністтю цьому сприяє. Згідно ст.3 Конституції України життя, здоров'я, честь та гідність людини визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Держава а значить і її державні посадові особи відповідають перед людиною за свою діяльність. Саме до Вас, як до гаранта конституції, ми громадяне України ставимо і таке питання - коли Ви припините всі ці масові порушення прав людини? Просимо захистити наши права силою Закону, щоб ми не були змушені взятися за старі дідові вила. Зайвого ми не вимагаємо. Далі так жити не можливо!
На підставі наведеного, згідно Закону України "Про звернення громадян" та ст. 46, 48, 50, 55 Конституції України ми :
1. Вимагаємо негайно припинити знущання над людьми, забеспечити постачання життєвонеобхідних носіїв в наши будинки для безумовної реалізації наших прав згідно ст.3,8,46,50 Закона прямої дії. Ми вимагаємо праці та умов життя гідних людини - ст.48 Конституції України. Ми вимагаємо припинити робити наших дітей хворими та сиротами.
2. Пропонуємо дати розпорядження податковим та іншим службам знайти і повернути кошти пограбовані з України (хліб, метал, КСП, держмайно, заощадження громадян - все що трансформувалось у "бабусіни джипи", "дідусіни котеджи" та закордонні рахунки) за останні 10 років, частку яких згідно ст.56 Конституції України, як відшкодування за десятилітнє знущання над людьми спрямувати для реалізації пункта 1. Інше спрямувати для підтримки дітей у малозабезпечених родинах.
3. Просимо доручити Генеральній прокуратурі порушити кримінальну справу стосовно керівників, які своїми розпорядженнями та протиправними діями створюють такі умови життя, що принижують людську гідність, загрожують здоров'ю, обмежують права людини, ведуть до епідеміологічних захворювань та фізичного знищення людей. Просимо порушити кримінальну справу стосовно керівників установ, які повинні стояти на захисті таких соціальних цінностей як здоров'я, гідність, життя людини, але своєю злочинною бездіяльністю сприяли цим порушенням.
4. Просимо надати офіційну відповідь стосовно цього звернення і зробити все для поновлення наших прав згідно терминів встановлених Законом України " Про звернення громадян".

Додаток : 1). Список громадян на підтримку цього звернення з особистими підписами на зворотній стороні .
2).Перелік Законів, невиконання яких привело до масового порушення прав людини.

25.10.2001
Громадяне України :


Додаток 1. П.І.П. Особистий підпис Адреса
Впевнені, тут поставлять свій підпис 90% населення України, що виживають за межею малозабеспеченості.
Перевірте, надрукувавши це звернення у ценральних ЗМІ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua