МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Комуністів засудили у день їхнього найбільшого свято.

11/07/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в Києві у Будинку вчителя пройшов Громадський суд над комунізмом, організований Українським молодіжним оргкомітетом з проведення суду над злочинами Компартії “Нюрнберг – 2”.

В засіданні взяли участь представники організацій "Самостійна Україна", "Молодіжний націоналістичний конгрес", "Гельсінкі-90 ", Українського Народного Руху, всеукраїнської організації "Тризуб" імені Степана Бандери, Центру національного відродження імені С.Бандери, Братства ОУН-УПА та інші (500 осіб з 30 організацій).

На трибуналі комуністів звинувачували у злочинах, скоєних Компартією в часи СРСР, а також за період існування незалежної української держави.

Відкрив засідання голова Української республіканської партії та Асоціації дослідників голодоморів в Україні Левко Лук”яненко, який висловив сподівання, що подібні заходи стануть основою майбутнього міжнародного суду над комунізмом.

На сьогоднішньому засіданні пролунали думки, що комунізм – це тягар, який дістався Україні з минулого, ідеологія комунізму – це те, що принесло Україні найбільші репресії, війни, голодомори, а комуністи – це ті, хто сьогодні намагається повернути українців в те жахливе минуле. Також був зроблений висновок, що сьогоднішня державна влада породжена комунізмом, тому вона його не зречеться.

Учасники засідання ухвалили рішення перенести його на 1 грудня 2001 року, мотивуючи це тим, що надходять нові матеріали, пов’язані із злочинами Компартії, які вимагають додаткового розгляду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua