МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Визначений посередник між Ющенком та світовим єврейством.

11/08/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Президент концерну “Орлан” та колишній керівник Держрезерву Євген Червоненко призначений відповідальним у блоці “Наша Україна” за стосунки з єврейською громадою як в Україні, так і за кордоном.

Сам Є. Червоненко два роки тому признався, що донедавна байдуже ставився до свого етнічного походження і не цікавився життям єврейської громади, але, завдяки зусиллям активістів єврейських національно-культурних організацій, прийшов до висновку, що забувати про свою національність негоже.

Таке призначення у блоці “Наша Україна” не є зайвим, адже, як це не дивно, саме серед прихильників проамериканського (а в США завжди було сильним єврейське лоббі) Віктора Ющенка, на жаль, досить поширеним є таке ганебне явище як антисемітизм. Найбільше антисемітських гасел побачив Київ саме 26 квітня, коли під стінами Верховної Ради відбувалася акція на захист уряду. Не цураються антисемітизму і газети, які підтримують Віктора Андрійовича, розкриваючи всім українцям “таємниці” про “всесвітню жидо-масонську змову”.

Представив Є. Червоненка у США сам Віктор Ющенко.

Також В. Ющенко педставив й інших членів своєї команди, бо, як виявилося, американці нічого не знали про голову виборчого штабу “Нашої України” Петра Порошенко, хоча координатор блоку Роман Безсмертний їм відомий, але лише як захисник Л. Кучми періоду касетного скандалу.

Відповіді

 • 2001.11.08 | zinc

  Re: Визначений посередник між Ющенком та світовим єврейством.

  Після такої новини цікаво було б побачити цитати анти-семітських висловлювань тих, кого Ющенко вважає своїми партнерами. Ті ж, хто сам себе так називає, цікавлять мало.
  Рекомендуються для прочитання також виступи самого Ющенка на єврейську тему.
  Цікаво було б також побачити пояснення в чому саме виразився _про-американизм_ Ющенка. Аргументи з джентельменського набору ОРТ/Інтер не цікавлять.
  Не в стилі Майдану додавати новинам пікантності притрушуючи їх ярличками та сумнівними подробицями.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.08 | Михайло Свистович

   Частково з Вами погоджуюсь і пояснюю.

   Погоджуюсь, що новину треба було б подати інакше, але витирати її чи правити вже нема сенсу: багато людей прочитало.

   zinc писав(ла):
   > Після такої новини цікаво було б побачити цитати анти-семітських висловлювань тих, кого Ющенко вважає своїми партнерами. Ті ж, хто сам себе так називає, цікавлять мало.

   Якщо Ви живете в Києві, то могли бачити таку газету як Український народний рух. На жаль, її немає в Інтернеті, тому напишіть, будь ласка, чи Ви киянин. Якщо так, то підіть до офісу Руху (точної адреси не знаю, але його легко знайти: вулиця Пушкінська на перехресті Пушкінської та бульвару Шевченка навпроти, тобто, з протилежного боку Пушкінської від колишнього готелю "Україна" - зараз в нього нова назва, заходите у двір і повертаєте направо) і візьміть в охоронця цю газету (різні рухівські видання там лежать купками). Там прочитаєте статті такого собі Неживого. Якщо Ви не киянин, я знайду час і відсканую якусь з його статей (вони є у кожному номері). Це лише один приклад, який відразу прийшов у голову, бо нещодавно я з рухівцями з цього приводу сварився. Але ж УНР входить до блоку "Наша Україна", отже, не лише вони називають себе партнерами Ющенка, але й він їх такими вважає.

   > Рекомендуються для прочитання також виступи самого Ющенка на єврейську тему.

   Його виступів на цю тему я не читав, але впевнений, що Ющенко не є юдофобом.

   > Цікаво було б також побачити пояснення в чому саме виразився _про-американизм_ Ющенка. Аргументи з джентельменського набору ОРТ/Інтер не цікавлять.

   Тут, дійсно, неправильне висловлювання. Потрібно було сказати про те, що Ющенка поважають в Америці і вважають найприйнятнішим з реальних кандидатів у президенти (в майбутньому). Тобто, йдеться про невороже ставлення Ющенка до США та сприйняття ним цінностей демократії.

   > Не в стилі Майдану додавати новинам пікантності притрушуючи їх ярличками та сумнівними подробицями.

   Новина дійсно вийшла не в стилі Майдану, але злого умислу тут не було. Додам, що ставив її зовсім молодий хлопець, якого я зараз вчу ставити новини, щоб він мене хоч трохи розвантажував. Але він не є юдофобом, а радше, навпаки. Я звернув увагу на цю новину також, але він дійсно хотів сказати те, що я тут написав (це 100%, бо я знаю його як облупленого), але вийшло якось кострубато.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua