МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чому Україна квапиться розброїтися, поки США не встигли почати додаткове озброювання?

11/09/2001 | Гонта
Я щось не розумію.Хто мені пояснить, чому Україна інтенсифікувала знищення стратегичних озброєнь по давніх договорах зі США саме після того як Буш заявив, що він чхати хотів на ті договори і введе в дію нову програму по протиракетній обороні у будь-яку мить, коли знайде це потрібним. Чому ракети і шахти, що пережили ці 10 років раптом почали так поспішно нищити? Ще й за стратегічні бомбардувальники згадали. І їх треба знищити. Америка прямо розоряється на допомогах Україні руйнувати свою оборону. Але цього всього мало. Америка настільки розщедрилася, що виділяє свої власні, чималі гроші на те, щоб Україна поруйнувала саму можливість, хоча б потенціальну, коли-небудь відбудувати свою оборону. Вони виділяють гроші на руйнування Україною своїх заводів по виробництву ракет. Заступник міністра оборони України Володимир Михтюк та Дж. Коннелл підписали додаток до угоди про знищення міжконтинентальних ракет та шахтно-пускових установок яка передбачає ліквідацію інфраструктури для побудови МБР РС-18 та РС-22.
Україна вбиває навіть майбутню здатність підняти свою оборону до колишнього рівня, в той час як США сміливо думають про рівні нові і не збираються почувати себе зв”язаними якими небудь забов”язаннями, якщо це їм не вигідно.
Чому Україна так квапиться розброїтися поки США не встигли розірвати цей договір? Моє головне питання: чи хто-небудь знає чому мовчить опозиція? Чи опозиція вважає, що все гаразд?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua