МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Волков з ліберала перетворюється на соціал-демократа.

11/09/2001 | Майдан-ІНФОРМ
77 громадських організацій (Асоціація "Аметист", "Відлуння війни", "Екологія людини", Інститут ефективної політики, Рада об’єднань молоді, Фонд солдатських матерів).

На сьогоднішній прес-конференції член оргкомітету з проведення засновницького з’їзду партії Всенародної партії "Любіть Україну" Олександр Сульдін повідомив, що фінансує цей проект колишній лідер партії "Демократичний союз" Олександр Волков який "поділяє ідеологічні принципи" цієї партії.

Як швидко деякі ліберали перетворюються в соціал-демократів і починають любити Україну. Це ще раз доводить, що для таких людей як Волков пріоритетним є доступ до влади, а не ідеології. Тому, напевно, за словами О. Сульдіна, вони й ведуть досить нерозбірливі щодо партнерів переговори з Соціал-демократичною партією (об’єднаною), блоком "Наша Україна" і навіть з Соціалістичною партією, яка, щоправда, вперше про це чує.

Але О. Сульдін однозначно зазначив, з ким любителі України блокуватися не будуть. Це – партія "Демократичний союз". Звичайно, як може соціал-демократ О. Волков блокуватися з ідейно протилежною партією, яку нещодавно очолював ліберал О. Волков.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua