МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Падіння Кабула:

11/13/2001 | Augusto
Блям!!!!!!!!!!
Всюди маленькі чорняві солдатики генерала Дустума з кривими ножами в шапках, як в Чучхе, добрі мусульманe, ганяються за Талібаном.
Згори літають гамериканські літаки та Голуб(ь), літаки рівуть, Голуб(ь) вигукує:"Пал, пал Вавілон, тьфу , Кабул!"
Не чекали?:):

Відповіді

 • 2001.11.13 | Фідель

  Чому не чекали, чекали

  одразу після того, як антиталіби захопили Мазарі-Шаріф. Тактика талібів (відступ з Кабулу) можна пояснити дуже легко: 1) для кочівників міста майже завжди пастка і дуже відносна цінність.
  2) таліби остаточно перейшли до тактики партизанської війни.
  Отже зараз слід очікувати масового переходу колишніх талібів до сил північного альянсу. Що з цього буде? Нічого хорошого для подальшого врегулювання в Афганістані. Гамериканці дуже не хотіли захоплення північним альянсом Кабулу без врегулювання проблеми майбутнього уряду. А ті поспішали, адже лише так можна диктувати умови. ситуація знову нагадує 1994 рік.
  боюся, що врешті решт Афганістан наприкінці цієї драми вже будуть мочити паки, які дуже незадоволені таким розвитком подій.
 • 2001.11.13 | Augusto

  Я просто дивлюся як корисно інколи лівим єднатися з правими.

  Генерал Дустум, починав як робітник на мильній фабриці, потім очолив охорону фабрики, типу ВОХРи (все це під Дем-ком-істами, звичайно), так "ЇХ" давив-давив, що пішов в гору, але читати не встиг навчитися (цитата з Дустума "я воїн, а не вчений!") гамселів муджахединів.
  Муджахедини (старі добрі, НЕ Талібан), ніхто не підозрює їх, сподіваюсь в лівих симпатіях?
  Зараз всі разом, дружно гамселять Талібан!
  Які молодці, я аж розчулився!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.13 | Максим’як

   Re: Найбільша несподіванка для Буша – він збирався 20 років воювати.

   Хоча думаю, щоб знайти війну на 20 років на Землі, не треба особливо напружуватися американцям. Особливих проблем це не становить.

   Кажуть, що афганці не дуже люблять семітів. Ті порприходили із Палестини, Лівану та інших арабських країн і фактично тримали владу в Афганістані, спираючись на силу. Самі корінні пуштуни з тих, не їхніх територій, нічого особливого матеріального не отримували.

   Таліби просто розформуються і рух такий напевно щезне зовсім, натомість появляться інші радикальні групи та носії ідей. Йде зима і я вже думав, як ті таліби дурні збираються воювати чи їсти готовити зимою – їх дуже легко можна вираховувати та відстрілювати.
   А за один день вони фактично покинули всі міста. Чув вже, що і Кандагар в руках не то поміркованих пуштунів, не то з північного альянсу хтось там вже опинився. Фактично для масового бомбардування обєктів суттєво менше стало. Може й Усама вже кудись передислокувався?

   Дивився новини, де говорив вождь Пн.Альянсу, той, що англійською виступає, каже, що таліби покинули Кабул в понеділок і їм прийшлося терміново підтягувати війська, щоб не було розбоїв та мародерства.

   Тут ходить анекдот, про політику-шахи, грає Буш із Ладеном в шахи. Питається АРА-радіо – хто виграє? Ладен, бо він має перевагу на дві тури.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.14 | ilia25

    Буш збирався? Облиште, такі дурниці могли лише у вашу голову потрапити.

    Хто тут гучніше за всіх волав про Третю світову, про двобій цівілізацій? Ще й запрошували через 30 років, дивлячись на уламки старого світу, згадати ваші слова :)))

    Мене вже давно тішить, як всі ваші надії та сподівання дуже швидко обертатються розчаруванням. Можу вас втішити -- це трапляється лише тому, що ті надії є такими ж безпідставними, як і ваші фобії.
 • 2001.11.14 | Augusto

  Добавляйте Герат і Кандагар (чекав на підтвердження Аль-Джазери).

  Цікава тактика Талібана, називається "побiгли". Що сталося? Алах знов в інший бік дивився? А Осама сцить теж, останнє інтервью, завісили ганчіркою скелю, бо геологі ж знають де яке каміння, ще і знайдуть, а самому шахідом ставати це не на сраці красиво сидіти біля автомата та гратися в пророка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua