МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І хто проводить ці опитування?

11/13/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Провідний фахівець дослідницького центру "Імідж-контроль" Юрій Батман заявив, що, згідно проведеному ними соціологічному опитуванню, рейтинг Віктора Ющенка (не плутати з рейтингом його блоку) знизився порівняно з липнем майже вдвічі.

Як повідомляє УНІАН, Юрій Бауман відзначив вирівнювання рейтингу блоку “Наша Україна” (18,5%) і його блоку (20,3%), пояснивши це тим, що Ющенко разом із блоком "швидко відступає у націонал-демократичну нішу, добровільно очищаючи від свого впливу Лівобережжя, Подніпров'я і Південний степ", зауваживши, що особистий рейтинг екс-прем'єра на сході та півдні України за три місяці знизився утричі, а подекуди й у чотири рази, у Києві - вдвічі.

Рейтинг комуністичного вождя Петра Симоненка, за даними Ю. Баумана, 18,3%, Анатолія Кінаха - 7,8%, Юлії Тимошенко - 6,6%, Наталі Вітренко - 6,5%, Олександра Мороза - 6,3%, Віктора Медведчука - 5,5%, Сергія Тигіпка та Олександра Омельченка - 4,9%, Віталія Кононова - 4,8%, Геннадія Удовенка - 4,5%, Віктора Пинзеника - 4,3%, Юрія Костенка - 3,6%.

Цьому б опитуванню можна було б і повірити, якби у списку найпопулярніших партій друге місце (після КПУ) з 6,7%-ками не займала партія “Жінки за майбутнє”, що інший провідний фахівець Юрій Задирака пояснює назвою партії. Але ж це не перший раз, коли партії з “жіночими” назвами ідуть на вибори, але назбирують жменьку голосів.

Окрім КПУ і майбутніх жінок 4%-й бар’єр, згідно з цим опитуванням самостійно здатні подолати зелені, СДПУ(о), НРУ, і “Батьківщина”.

Рейтинг блоків у цьому опитуванні такий: КПУ -19,1%, “Наша Україна” - 18,5%, Демократичний блок прагматиків - 9,9% (ще одна підозріла сенсація з новонароджених політиків, створена завдяки таким “опитуванням”), “За єдину Україну” - 8,5%, Зелені - 5,7%, СДПУ(о) - 5,2%, Блок Юлії Тимошенко - 4,6%.

Директор фірми “Імідж-контроль” Мая Позняк зазначила, що дані опитування претендують на більшу об’єктивність, ніж інші, оскільки було опитано аж 20 тисяч респондентів, але не повідомила, хто це “опитування” оплачував.

Відповіді

 • 2001.11.13 | Адвокат ...

  А й справді -- хто? ;-)

  > Рейтинг блоків у цьому опитуванні такий: КПУ -19,1%, “Наша Україна” - 18,5%, Демократичний блок прагматиків - 9,9% (ще одна підозріла сенсація з новонароджених політиків, створена завдяки таким “опитуванням”), “За єдину Україну” - 8,5%, Зелені - 5,7%, СДПУ(о) - 5,2%, Блок Юлії Тимошенко - 4,6%.

  "Демократичний блок прагматиків" -- то "мулька" соціольоґів, що проводили опитування. Вони це самі розказали. Ідея, якщо їм вірити, полягала в тім, щоб оцінити глибину електоральної ніші, в яку слід стрибати ( мов у гречку ) "таким не пов'язаним з владою політичним партіям, як, на приклад, "Демократичний союз"...

  Тож, ( ІМНО ) зрозуміло, хто "замовив музику" та "заплатив за кефір",-- isn't it?
 • 2001.11.14 | НеДохтор

  add: жінки за майбутнє.

  Майдан-ІНФОРМ писав(ла):
  > > .... Цьому б опитуванню можна було б і повірити, якби у списку найпопулярніших партій друге місце (після КПУ) з 6,7%-ками не займала партія “Жінки за майбутнє”, що інший провідний фахівець Юрій Задирака пояснює назвою партії.

  Українська Правда
  Українці готові до пришестя жінки-президента. А поки самі жінки працюють на Кучму
  http://www.pravda.com.ua/?1115-6-new
  ----------------
  ... а політичне об'єднання "Жінки за майбутнє", яке потужно рекламується на провідних телеканалах, могли б підтримати 3,2% виборців".

  Остання структура своїм синтетичним виглядом страшенно схожа на відомого борця за оновлення влади. "Жінки за майбутнє" вже скоро навіть переплюнуть "Нову Генерацію" за регулярністю появи на телеекрані. Але якщо "молоде покоління політиків", схоже, остаточно кидає якір у бухті Ющенка, "Жінки", за даними УП, підуть на вибори самостійно.

  Причина такого сміливого кроку дуже проста – "Жінки за майбутнє" мають тил в особі першої леді України - Людмили Миколаївни Кучми. "Проект відбувається під патронатом дружини президента", - повідомило УП поінформоване джерело.

  Проходження до парламенту "Жінкам за майбутнє" має гарантувати адмінресурс. Вже зараз структура поширюється у регіонах, формуються осередки на місцях. Приміщення під офіси їм відводять в установах соціальної сфери – школах, будинках піонерів.
  ---------------


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua