МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дози алкоголю у крові водія і охоронника Плюща не були смертельними.

11/13/2001 | Майдан-ІНФОРМ
За результатами судово-медичної експертизи, кількість алкоголю в крові померлого охоронника спікера ВР Івана Плюща Павла Потеряйка не перевищувала 3,5 проміле, в крові водія спікера Олександра Скляра – 1,85 проміле, заявив сьогодні на прес-конференції прокурор Києва Юрій Гайсинський.

Ці дози не є смертельно небезпечними для життя. Ю.Гайсинський повідомив журналістам, що поки невідомо, чи виявлені в крові або органах загиблих інші хімічні речовини або отрути, пославшись на те, що дослідження ще тривають, і іншої інформації у нього немає.

Ю.Гайсинський повідомив, що співробітники міського відділення міліції №4 Дніпровського районного управління МВС Бережнюк і Бондаренко, в яке був доставлений ще живим О.Скляр, звільнені з МВС за порушення вимог наказу міністра внутрішніх справ: факт доставки О.Скляра не був зареєстрований в документах РВВС, не був зроблений огляд документів, що підтверджують його особу, і, крім того, чергові не доставили затриману особу, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння, в медичну установу.

Як повідомлялося, міська прокуратура порушила кримінальну справу за фактом смерті П.Потеряйка і О.Скляра. Справа класифікується як вбивство через необережність. На сьогодні в слідства немає даних, які свідчили б про навмисне вбивство. Як і раніше, офіційною причиною смерті вважається ішемічна хвороба серця і гостра серцева недостатність.

Ю.Гайсинський зазначив, що всі версії, які пропонуються ЗМІ, мають право на життя як роздуми, як точка зору людей, які цікавляться проблемами слідства, але об’єктивних даних, які підтверджували б ці припущення, немає.

21 жовтня цього року загиблі разом зі своїми знайомими з автобази управління ВР і службовцями управління державної охорони відзначали день народження одного з колег, і у великій кількості вживали алкоголь, повідомив Ю.Гайсинський. Близько 19.00 вони розійшлися, після чого П.Потеряйко, О.Скляр та їхній колега Кацюрупа продовжили святкування в кафе «Дніпро» недалеко від станції метро «Дніпро». Через деякий час вони розійшлися, а наступного дня о 8.15 патруль міліції Дніпровського РВВС на вул. Попудренка виявив труп чоловіка без ознак насильницької смерті (ним виявився П.Потеряйко), а поруч з ним – іншого чоловіка (О.Скляра) в стані алкогольного сп’яніння, без документів, підтверджуючих його особу. О.Скляр помер вже у відділенні міліції №4 Дніпровського РВВС Києва.

ForUm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua