МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Притула: Перший тест на українського політика Ющенко пройшов

11/14/2001 | Спостерігач
Перший тест на українського політика Ющенко пройшов

Олена Притула, УП, 13.11.2001, 17:00
Зовсім нещодавно я для себе зрозуміла, що всі політики однакові, і пов'язує їх єдине - аби дібратися до політичного Олімпу, треба надто часто йти на компроміс, частіше за все зі своєю совістю. Тому люди гранично порядні просто йдуть і займаються іншою, більш корисною справою.

Бувають, правда, рідкіcні винятки - так звані політики-романтики, яким по наївності здається, що вони все можуть змінити. В Україні таких - замало. Всі інші - типові представники свого класу.

І все ж, повністю здаючи собі справу, мені так хотілося кому-небудь вірити! Хоч кому-небудь, хто може щось змінити в цій країні!

Мені, наприклад, хотілося вірити Ющенку… Залізне правило - "знаєш, чого чекати, значить, менше розчаровуватимешся" в цьому випадку не спрацьовує.

Від скількох людей доводилося чути, що ми самі його собі вигадали, що він сам по собі зовсім не такий - не лідер, не боєць. Але чим більше це розумієш, тим жахливіше усвідомлювати, що якби не було його, обирати довелося б між бандитським теперішнім часом і минулим, що вже не піддається реанімації.

Ось вже скоро вісім місяців, як УП отримала особисту обіцянку від Ющенка провести чат-конференцію. Декілька разів екс-прем'єр особисто підтверджував свою згоду поспілкуватися з читачами Української Правди в Інтернеті, кожний раз відсилав до своїх помічників, а ті все це успішно гальмували.

Підсвідомо виправдовуючи Ющенка, ми схильні були кивати у бік його нерозторопної команди. Я би і зараз так думала, якби не численні аналогічні факти, почуті мною від різних політиків і журналістів. То йому "равликів" приспічило намалювати і він відміняє всі намічені на цей день плани, то бджоли за ним скучили, то у його кабінеті протягом кількох годин засідають ходоки-козаки, і де вже тут про справи державні думати, коли так приємно з людьми про долю країни поговорити... Спізнення для Ющенка тим більше річ звичайна, багато разів описана в різних ЗМІ, але на це в Кабміні вже мало хто звертав увагу.

І цікава річ - йому прощали все, і прощали багато чого. Пробачили "заяву трьох", забули черствість щодо колишніх його членів команди, не помітили байдужості до рідних Георгія під час касетного скандалу. І весь цей час від нього чогось чекали. Називали його - месія, батько нації і наша надія.

Чекали і сподівалися, тому, що він, як висловлюються багато хто з політиків, "справляє враження порядної людини". Навіть його м'якотілість по відношенню до Кучми, який ніколи не приховував своєї ненависті до Ющенка, сприймалася як якась особлива форма порядності. І навіть це піддавалося поясненню - всі розуміли, що не може Ющенко залишити "папу" в такий момент, для нього це рівносильно зраді, це не в його стилі. Він може дозволити Кучмі поводитися непорядно щодо себе, але ніколи не понизиться до такого сам.

Останні кроки Ющенка залишають все менше надії на його порядність. Доводитися викривати його у прямій брехні. Коли я думала писати про це, чи ні, мені пригадався довід одного мого молодого колеги, який наполягає на тому, що і в Україні, не дивлячись ні на що, повинен працювати один з основних принципів журналістики - якщо новина суспільно значуща, журналіст не має права її замовчувати. Ще один мій колега на підтвердження цього приводив такий довід - якби всі журналісти, які знали, що з себе уявляє Марчук, в повний голос говорили про це раніше, може, і ситуація в країні була б зовсім іншою.

Так ось, брехня, вимовлена політиком, на мій погляд, - факт соціально значущий, тому спробуємо зрозуміти, що ж керувало Віктором Андрійовичем, коли він на це пішов.

А було все так. Перебуваючи у Вашингтоні, Ющенко виступав в різних громадських організаціях і фондах. На одну із зустрічей прийшов майор Мельниченко, власною персоною. Про це стало відомо "Дзеркалу тижня", яке хтось, судячи з усього, дезінформував про те, що контакт відбувся, але сторони відмовилися потиснути один одному руки. На пряме запитання про те, чи потиснули Ющенко і Мельниченко руки, пішла коротка, але тверда відповідь екс-прем'єра - "Ні". Базуючись на відповіді Ющенка, УП також написала про дивну зустріч.

Наступного ж дня ми отримали кілька листів від очевидців, які в один голос стверджують, що все відбувалося зовсім інакше. Ющенко, розповідають вони, увійшов до кімнати, де проходила зустріч, помітив Мельниченка, змінив напрямок свого руху, підійшов до нього і перший подав руку. Майор руку потис. Як, проте, і Борису Тарасюку, і колишньому послу США Міллеру, привітався з Петром Порошенком. З Тарасюком Мельниченко ще поговорив десь близько 3 хвилин.

До речі, намагаючись перевірити інформацію про інцидент з Мельниченком, ми передзвонили на мобільний Петру Порошенку, який, на щастя ще не спав і, на щастя, досить відкритий для преси. На питання, чи не знає він щось про випадкову зустріч Ющенка з опальним майором, Порошенко сказав буквально наступне: "Я його не бачив. Можливо... А, ні! Мені про це Люба Шара (кореспондент УП у Вашингтоні) розповідала, але взагалі не знаю, не впевнений..."

Ось це вже симптом. І, по-моєму, остраху. Є тільки одна, можливо невірна здогадка, - учасники делегації блоку "Наша Україна" домовилися, як будуть брехати, тільки б Кучма не дізнався. Не виключено, правда, що при ухваленні рішення про "дачу брехливих свідчень" зіграв такий аргумент - "нас не зрозуміє та частина електорату, яка не підтримує дій майора Мельниченка".

Але, швидше за все, Ющенко боявся Кучми. Даремно боявся - тому і так докладуть. У залі, де проходила зустріч, і де на очах у всіх екс-прем'єр обмінявся рукостисканням з Мельниченком, було достатньо "добрих людей", які вважають за свій обов'язок тримати гаранта "в курсі".

Особисто для мене не важливо, що саме послужило причиною явної брехні Ющенка. Він поводився як типовий український політик.

Яка гарна країна, де рукостискання з тією чи іншою людиною може коштувати тобі прихильності правителя. А ми сподівалися, що Кучма вже не той! Виходить, даремно сподівалися. Кучма, як і раніше, управляє і контролює. І його прихильність як і раніше важлива. Для "чисто українських політиків"…

Яке все ж таки велике щастя - відповідати тільки перед самим собою.

P.S. В рядах "Нашої України" взагалі мало знайомі з тим, як вести себе з делікатними темами. Днями стали розповсюджуватися наполегливі чутки про те, що Безсмертний не полетів з делегацією, тому, що йому не дали візу до США. Візу до США політикам такого рангу не дають тільки у виняткових випадках - або ти брудних мільйонів відмив забагато, або займаєшся наркобізнесом чи торгівлею людьми. Щонайменше - маєш заводик з виробництва піратських CD.

Ми намагалися з'ясувати ситуацію, але помічник Безсмертного заявив, що з ним все нормально, ніякого інциденту з візою не було. Насправді, правда, та не зовсім. Як пізніше з'ясувало "Дзеркало тижня", в Безсмертного просто була одноразова і вже використана віза, а про нову він не потурбувався.

Однак, замість того, щоб відкрито відповісти на запитання журналістів, помічники Безсмертного і він сам тільки ускладнили ситуацію. Спробуй тепер доведи, що все було саме так, як написано у "Дзеркалі тижня", а не так, як про це розповідають!

P.P.S. Ющенко пообіцяв у середу дати УП інтерв'ю. Сподіваємося, що він зможе розвіяти наші сумніви…

Відповіді

 • 2001.11.14 | Alexander S

  5 baliv Alyoni!(-)

 • 2001.11.14 | Горицвіт

  Методологія

  Я не був на зустрічах Ющенка в Америці, тому не можу нічого підтвердити чи спростувати.

  Але дивіться, як тупо робиться образ "брехні". Ющенко сказав "ні". Порошенко сказав "не знаю", але "нам надійшли листи, де в один голос...", і ЖОДНОГО ІМЕНІ. Від кого листи? Там було начебто 100 осіб. Напевно, всі відомі люди. Назвіть конкретно, ВІД КОГО ВАМ ПРИЙШЛИ ТІ ЛИСТИ.
 • 2001.11.14 | Остап

  А хто це - Притула ? Скільки дописів має на Майдані?

  Спостерігач писав(ла):
  > Перший тест на українського політика Ющенко пройшов
  >
  > Олена Притула, УП, 13.11.2001, 17:00
  >
  А хто це - Притула ? Скільки дописів має на Майдані?

  Судячи з її виступів у форумах - недалека людина...

  Вона політик? Ні !

  ПРИТУЛА - звичайний БОРЗОПИСЕЦЬ !

  Що пише за ГРОШІ !

  Яке нам діло до її думки....

  ПМ.
  Значення мають - слова політиків, а, також, активних дописувачів Майдану :-))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.14 | Спостерігач

   Re: А хто це - Остап?

   А хто це - Остап ? Скільки написаних статей має?

   Судячи з його виступів у форумах - недалека людина...

   Він політик? Ні !

   Остап - звичайний БОРЗОПИСЕЦЬ !

   Що пише за ГРОШІ !

   Яке нам діло до його думки....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.14 | Остап

    Пусті слова.... Маєте докази? Ви співробітник УП(УБ)

    Спостерігач писав(ла):
    > А хто це - Остап ? Скільки написаних статей має?
    >
    Остап - це такий колективний автор, що 2 роки активно бере участь у обговоренні подій української політики.

    Постингів - десь 3.000

    > Судячи з його виступів у форумах - недалека людина...
    >
    > Він політик? Ні !

    Політик.

    >
    > Остап - звичайний БОРЗОПИСЕЦЬ !
    >
    > Що пише за ГРОШІ !
    >
    Маєте докази ?

    > Яке нам діло до його думки....

    ? А чого ви так заступаєтесь за Притулу?

    Вона дає вам гроші ?


    ПМ.

    Панове, Спостерігач не є часом співробітником УП(УБ) ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.14 | Спостерігач

     Я не захищаю Притулу. Просто мене нудить від таких балаболок, як Ви

     Остап писав(ла):
     > Спостерігач писав(ла):
     > > А хто це - Остап ? Скільки написаних статей має?
     > >
     > Остап - це такий колективний автор, що 2 роки активно бере участь у обговоренні подій української політики.

     Притула - журналістка, що в журналістиці в декілька разів довше, ніж Ваші два роки.

     > Постингів - десь 3.000

     Та хоч 100000. Що з того?

     > > Судячи з його виступів у форумах - недалека людина...
     > >
     > > Він політик? Ні !
     >
     > Політик.

     :-))))

     > > Остап - звичайний БОРЗОПИСЕЦЬ !
     > >
     > > Що пише за ГРОШІ !
     > >
     > Маєте докази ?

     А Ви маєте докази, що Притула пише за гроші?

     > > Яке нам діло до його думки....
     >
     > ? А чого ви так заступаєтесь за Притулу?

     Див."Тему"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.14 | ilia25

      Остапа давно вже пора в ігнор

      Він тут скоро почне Кучму захищати, бо той теж говорить про демократію та європейський вибір, та ще й соціалістами бореться.

      Його "колективне авторство" має одну назву -- шиза.

      Ну а з Ющенко, звісно, все ясно. Якщо б того потиску руки не було, то і Мостова про це не питала б. Навіть якщо питання було випадковим і Ющенко на нього відповів чесно -- то як пояснити, миттєву появу спростування? У тих "заколотників" просто нелюдської швидкості реакція.

      І як пояснити, що УП, яка до цього публіковала багато статей на захист Ющенко, раптом "втратила об'єктивність"? Теж випадковий збіг?

      А Максим'як вже виправдовує чому Ющенко не піде на обіцяне інтервью і не пояснить як все було насправді. Хоча зробити це було б дуже легко, і дуже для нього корисно -- якщо він дійсно не бреше.

      Але він буде мовчати, роблячи вигляд, що не помічає прямих обвинувачень у брехні. Як Кучма мовчав в першу неділю касетного скандалу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.15 | Остап

       Слава Морозу! Слава СПУ! Слава Луценку! Слава Iллi ! Слава ПритулI! Слава УП! Слава Вiнському ! Слава Товарiщу ! СЛАВА КПРС! (-)

      • 2001.11.15 | Остап

       Слава Морозу! Слава СПУ! Слава Луценку! Слава Iллi ! Слава ПритулI! Слава УП! Слава Вiнському ! Слава Товарiщу ! СЛАВА КПРС! (-)

 • 2001.11.14 | Фарбований Лис

  Найцинічніша фраза...

  "...не помітили байдужості до рідних Георгія під час касетного скандалу..."
  І хто б це говорив?
  Ну звісно, за життя Гії Гонгадзе Ющенко не міг спати з ним, бо це місце було застовблено Притулою. І ця притула, що розвалювала чужі сім*ї, яка все таки має причетність до того, що у людини забрали життя зараз захвилювалась байдужістю Ющенка до рідних. Та це просто цинічно.
  Я точно знаю, що Мирослава Гонгадзе (яка Притулою може не вважатись рідною Георгія) не те що немає претензій щодо Ющенка, а навіть і вдячна йому за низку сприянь в вирішенні деяких справ.
  Напевно, цей випадок зустрічі Ющенка і Мельниченка є майже ідеальною підставою Ющенка. В підставу задіяні Мельниченко, ЗТ, Притула. Майбутній президент України Медведчук від щастя крилами махає.
  Ідіоти радіють.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.14 | Остап

   Для чого провокатор Мельниченко підходив до Ющенка У ВІДКРИТУ ?

   Фарбований Лис писав(ла):
   > "...не помітили байдужості до рідних Георгія під час касетного скандалу..."
   > І хто б це говорив?

   Згоден! Їй то, точно треба було помовчати.
   Але там про порядність і ТАКТ уявлення нема.

   > Напевно, цей випадок зустрічі Ющенка і Мельниченка є майже ідеальною підставою Ющенка. В підставу задіяні Мельниченко, ЗТ, Притула.


   Для чого провокатор Мельниченко підходив до Ющенка У ВІДКРИТУ ?

   Що нема інших методів щось сказати? Інтернет відмінили?

   Розводять нас... і далі.
  • 2001.11.15 | Михайло Свистович

   Re: І потім хтось буде вказувати мені на брудну білизну.

   Фарбований Лис писав(ла):
   > Ну звісно, за життя Гії Гонгадзе Ющенко не міг спати з ним, бо це місце було застовблено Притулою. І ця притула, що розвалювала чужі сім*ї
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.15 | Фарбований Лис

    Мені можна, тим більше, що я просто нагадав те, що всі знають (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.16 | Михайло Свистович

     Re: А чому Вам можна, а мені - ні? (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.17 | AST

      Поясню.

      Тому що Фарбований Лис - віртуальний нік, а Свистович - реальна фізична людина.
      Якщо до вас це не доходить, то ви абсолютний невіглас.
      Інтернет має свою етику, головна засада якої - абсолютне право на анонімність дописувача, що не бажає називати себе.
      Віртуальному ніку дозволено більше, ніж реальній людині. Саме тому Інтернет і є абсолютно вільною, нецензурованою територією. В цьому є свої переваги і недоліки. Але, це так.
      Доходить?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.19 | Михайло Свистович

       Re: Я абсолютний невіглас :):, я абсолютний невіглас :):, я абс...

       Не доходить!

       Тобто, нік може говорити, що хоче, правду чи брехню, хтось в це повірить, а особа, щодо якої це написано, не може звернутись безпосередньо до того, хто її образив. Я ж пишу відверто, називаючи себе, отже, беру більшу відповідальність за свої слова. Тому я й не підписуюсь ніками, хоча нічого поганого в ніках не бачу.
 • 2001.11.14 | Остап

  Хай Притула доведе, що ВОНА не БРЕШЕ !

  Спостерігач писав(ла):
  > Перший тест на українського політика Ющенко пройшов
  >
  > Олена Притула, УП, 13.11.2001, 17:00
  >
  >
  >

  > Бувають, правда, рідкіcні винятки - так звані політики-романтики, яким по наївності здається, що вони все можуть змінити. В Україні таких - замало. Всі інші - типові представники свого класу.

  Якого "свого класу" ? Дивний вислів...

  >
  > І все ж, повністю здаючи собі справу, мені так хотілося кому-небудь вірити! Хоч кому-небудь, хто може щось змінити в цій країні!
  >
  З якою метою Притула хоче комусь вірити?


  > Мені, наприклад, хотілося вірити Ющенку… Залізне правило - "знаєш, чого чекати, значить, менше розчаровуватимешся" в цьому випадку не спрацьовує.
  >
  Чистісінька брехня! Ніколи Притулі не хотілося вірити Ющенку.

  УП завжди виступала проти Ющенка. Зрізних мотивів.

  > Від скількох людей доводилося чути, що ми самі його собі вигадали, що він сам по собі зовсім не такий - не лідер, не боєць.

  Конкрктно, призвища! Бо інакше - БРЕХНЯ.


  > Ось вже скоро вісім місяців, як УП отримала особисту обіцянку від Ющенка провести чат-конференцію.

  Притула має письмове підтвердження своїх слів? Інакше - БРЕХНЯ.

  > Декілька разів екс-прем'єр особисто підтверджував свою згоду поспілкуватися з читачами Української Правди в Інтернеті, кожний раз відсилав до своїх помічників, а ті все це успішно гальмували.
  >

  Притула має письмове підтвердження своїх слів?
  "Входящіє" - "ісходящє..." Інакше - БРЕХНЯ.


  > Підсвідомо виправдовуючи Ющенка, ми схильні були кивати у бік його нерозторопної команди. Я би і зараз так думала, якби не численні аналогічні факти, почуті мною від різних політиків і журналістів.

  Конкрктно, призвища! Бо інакше - БРЕХНЯ.


  >То йому "равликів" приспічило намалювати і він відміняє всі намічені на цей день плани, то бджоли за ним скучили, то у його кабінеті протягом кількох годин засідають ходоки-козаки, і де вже тут про справи державні думати, коли так приємно з людьми про долю країни поговорити...

  Тут Притула вирішила повчити Ющенка, як робити державні справи...

  >
  > І цікава річ - йому прощали все, і прощали багато чого.
  Пробачили "заяву трьох", забули черствість щодо колишніх його членів команди, не помітили байдужості до рідних Георгія під час касетного скандалу.

  В чому проявилась байдужість? Треба це довести. Інакше - БРЕХНЯ.


  > Чекали і сподівалися, тому, що він, як висловлюються багато хто з політиків, "справляє враження порядної людини".

  Дехто "справляє враження непорядної людини"!

  > Навіть його м'якотілість по відношенню до Кучми, який ніколи не приховував своєї ненависті до Ющенка

  Ненависті... !? Звідки таке твердження?


  >, сприймалася як якась особлива форма порядності. І навіть це піддавалося поясненню - всі розуміли, що не може Ющенко залишити "папу" в такий момент, для нього це рівносильно зраді, це не в його стилі.

  Хто всі? Прізвища! Бо інакше - БРЕХНЯ.  > Останні кроки Ющенка залишають все менше надії на його порядність. Доводитися викривати його у прямій брехні.

  Все, що написано Притулою нижче є її фантазією, яку треба довести!

  Інакше - БРЕХНЯ.

  > Коли я думала писати про це, чи ні, мені пригадався довід одного мого молодого колеги, який наполягає на тому, що і в Україні, не дивлячись ні на що, повинен працювати один з основних принципів журналістики - якщо новина суспільно значуща, журналіст не має права її замовчувати.

  Але і брехати не має права.

  > Ще один мій колега

  Який колега? Прізвище!

  >на підтвердження цього приводив такий довід - якби всі журналісти, які знали, що з себе уявляє Марчук, в повний голос говорили про це раніше, може, і ситуація в країні була б зовсім іншою.
  >
  "Інша ситуація" - це краща чи гірша?
  Що це за псевдонаїзд на Марчука?

  > А було все так. Перебуваючи у Вашингтоні, Ющенко виступав в різних громадських організаціях і фондах. На одну із зустрічей прийшов майор Мельниченко, власною персоною. Про це стало відомо "Дзеркалу тижня", яке хтось, судячи з усього, дезінформував про те, що контакт відбувся, але сторони відмовилися потиснути один одному руки. На пряме запитання про те, чи потиснули Ющенко і Мельниченко руки, пішла коротка, але тверда відповідь екс-прем'єра - "Ні". Базуючись на відповіді Ющенка, УП також написала про дивну зустріч.
  >
  > Наступного ж дня ми отримали кілька листів від очевидців, які в один голос стверджують, що все відбувалося зовсім інакше.

  Хто ці очевидці? Вони можуть підтвердити те, що ви написали.?

  > До речі, намагаючись перевірити інформацію про інцидент з Мельниченком, ми передзвонили на мобільний Петру Порошенку, який, на щастя ще не спав і, на щастя, досить відкритий для преси. На питання, чи не знає він щось про випадкову зустріч Ющенка з опальним майором, Порошенко сказав буквально наступне: "Я його не бачив. Можливо... А, ні! Мені про це Люба Шара (кореспондент УП у Вашингтоні) розповідала, але взагалі не знаю, не впевнений..."
  >

  Ви можете підтвердити, що не БРЕШЕТЕ ?

  > Ось це вже симптом. І, по-моєму, остраху. Є тільки одна, можливо невірна здогадка, - учасники делегації блоку "Наша Україна" домовилися, як будуть брехати, тільки б Кучма не дізнався.

  Рівень роздумів ще той..... Дитячий садочок... Молодша група.


  >Не виключено, правда, що при ухваленні рішення про "дачу брехливих свідчень" зіграв такий аргумент - "нас не зрозуміє та частина електорату, яка не підтримує дій майора Мельниченка".
  >
  Не переймайтесь, його вже ніхто не підтримує (крім УП(УБ))

  > Але, швидше за все, Ющенко боявся Кучми.

  А помаліше за все ? (нє нада тарапіца)

  > Яка гарна країна, де рукостискання з тією чи іншою людиною може коштувати тобі прихильності правителя.

  Для чого здороватись з провокатором і зрадником?
  >
  > Яке все ж таки велике щастя - відповідати тільки перед самим собою.
  >
  І перед ГРОШОДАВЦЯМИ :-)))
  Які, час від часу, міняються - то "пєтровіч", то ......., то американці, то....

  > P.S. В рядах "Нашої України" взагалі мало знайомі з тим, як вести себе з делікатними темами. Днями стали розповсюджуватися наполегливі чутки про те, що Безсмертний не полетів з делегацією, тому, що йому не дали візу до США

  Звичайно УП(УБ) не може пройти повз ЧУТКИ.

  Чутки -це спуціалізація УБ(УП).

  >
  > Ми намагалися з'ясувати ситуацію,

  Для чого? Маєте ЧУТКИ - ДРУКУЙТЕ !

  >
  > Спробуй тепер доведи, що все було саме так, як написано у "Дзеркалі тижня", а не так, як про це розповідають!

  І не так, як ПЕРЕБРЕХАЛА (УП)УБ-жовта преса

  Нормальній людині не треба опускатись до того , щоб спростовувати чутки, які розповсюджує УП(УБ) -жовта преса

  >
  > P.P.S. Ющенко пообіцяв у середу дати УП інтерв'ю. Сподіваємося, що він зможе розвіяти наші сумніви…

  Знову ЗБРЕХАЛИ ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.14 | Максим’як

   Re: Правильно Остап, продажний журналіст не є журналістом – за означенням він є ДОНОЩИК, НАКЛЕПНИК, називайте собі її, як хочете, але не журналістом.

   Притула просто продажна журналістка, як це вже неодноразово тут було доказано, коли ще нашим Спостерігаям не платили і від них тут нікого на Майдані не нудило.

   Досить собі уявити, що 20-30 осіб і тобі навхрест когось рекомендують, показують. Цілком можливо, що Ющенко міг і не зорієнтуватися в ситуації, хто і що, не думаю, що він його в обличчя знав.
   Переконаний, що він каже правду, або якщо привітався, то навіть не догнав з ким, хоч це дуже-дуже малоймовірно, що взагалі він З НИМ ВІТАВСЯ!!!.

   Все було сплановано задовго до поїздки Ющенка в США. Планувальники теж відомі Суркіс, Медведчук і Ко. Вони за це заплатили таку суму таким, як Притула, що ті на Біблії будуть клястися і доказувати, що бачили, як він тиснув руку. (Хоч який це тупий предмет обговорення, з рівня найдешевших трюків).

   Я переконаний, що є вже склепано кілька фотомонтажів, які показуватимуть і друкуватимуть в газетах.

   Все це просто вказує на затейників.Вони ще кілька таких трюків зроблять: Суркіс – Притула – Мельничук і більше ніяких слідств вести не потрібно. (Хоч Мельничук теж може бути жертвою).

   Думаю, що без доказів повірете, бо немає часу на докази.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.14 | Спостерігач

    Угу, жидомасонська змова проти Ющенка

    Максим’як писав(ла):
    > Притула просто продажна журналістка, як це вже неодноразово тут було доказано, коли ще нашим Спостерігаям не платили і від них тут нікого на Майдані не нудило.

    Хтось згадував слово НАКЛЕП. Ну-ну :-)

    > Досить собі уявити, що 20-30 осіб і тобі навхрест когось рекомендують, показують. Цілком можливо, що Ющенко міг і не зорієнтуватися в ситуації, хто і що, не думаю, що він його в обличчя знав.

    Ющенко сам підійшов до Мельниченка і привітався, потиснувши руку. Це по-перше.

    > Переконаний, що він каже правду, або якщо привітався, то навіть не догнав з ким, хоч це дуже-дуже малоймовірно, що взагалі він З НИМ ВІТАВСЯ!!!.

    По-друге він знав про присутність Мельниченка - читайте його ж інтерв'ю в ДТ.

    > Все було сплановано задовго до поїздки Ющенка в США. Планувальники теж відомі Суркіс, Медведчук і Ко. Вони за це заплатили таку суму таким, як Притула, що ті на Біблії будуть клястися і доказувати, що бачили, як він тиснув руку. (Хоч який це тупий предмет обговорення, з рівня найдешевших трюків).

    Так-так, ціла жидомасонська змова за участю американських журналістів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.14 | Максим’як

     Re: Про свої галюцинації про “Ж-М – змову” не зі мною треба ділитися. Ваше розуміння адекватне рівню інтелекту.


     Виходили б Ваші інтереси трохи далі Майдану, то думали б, яку роботу виконують в Україні АГТ, ФЕП та інші на млн. доларів і який вигляд має ця робота.

     Якщо не знаєте, то поцікавтеся, за що їм Суркіс із Пінчуком платять.
     Якщо це виходить за межі Ваших обов’язків і Вам того не треба, то не пробуйте створити враження знаючого американську журналістику (на Ч.Кловера Ющенко вже подав в суд, хоч в цій ситуації, це просто трата часу – Альона пошлеться на те, що отримала інформацію із якогось сайту чи “журналіста”, кого в природі не існує, ті розборки і будуть тягнутися до 31 березня, що і треба Суркісу і Ко). Прочитавши те, що вона написала, наприклад про Вас, назвавши вас разів з десять брехуном, будете давати після цього інтерв”ю? Вона свідомо це робить, щоб в людини викликати адекватну реакцію.

     Ви теж використовуєте ті ж грязні методи, наприклад, проти мене і, на відміну від інших, Вас істина не цікавить зовсім, бажання знати правду для Вас пустий звук. Кожен день в інтернеті є десяток україномовних пристійних статтей, а Ви на одну – дев”ять із помиїв витягуєте, та пробуєте їх ще перед нами тут облизати, щоб народ проковтнув. Не та публіка п. Спостерігач.

     Можете не переживати, Вас за журналіста не вважаю. Так, що продажність – то не про Вас.
  • 2001.11.14 | Спостерігач

   Демократ Ви наш демагогічний. Доводити що він не бреше наразі має Ющенко. Якщо ж бреше саме Притула (та инші) то Ющенко має подати на неї в суд за наклеп (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.14 | Остап

    Ви подаєте до суду на кожного собаку, що на Вас лається?

    Спостерігач: - Демократ Ви наш демагогічний. Доводити що він не бреше наразі має Ющенко. Якщо ж бреше саме Притула (та инші) то Ющенко має подати на неї в суд за наклеп (-)


    Ви подаєте до суду на кожного собаку, що на Вас лається?

    Чи на психічно хвору людину, що матюкається, або лається по-російськи....

    Притула не знає українську мову....

    Яка різниця що вона белькоче?

    Яка різниця, що пише УП, Бульвар, Факти, Космополітан, Жаркіє ночі і інші жовті видання?

    Ющенко просто не знає, хто така Притула. І все.
 • 2001.11.14 | Гура

  А я почему-то Притуле верю. А вот Ющенко способен на вранье (-)

 • 2001.11.14 | Пані

  И после этого он теми самыми руками Кучме ручку жал?

  Ющенко встретился с Кучмой


  Лидер избирательного блока "Наша Украина" экс-премьер-министр Виктор Ющенко проинформировал Президента Украины Леонида Кучму об итогах своей поездки в США, из которой Ющенко вернулся на прошлой неделе. По итогам встречи Президент отдал ряд поручений руководителям органов государственной власти.  Корреспондент.net
  Ноябрь 14, 11:21

  Ющенко акцентировал внимание на обсуждении во время визита с государственными деятелями, политиками и представителями общественных организаций проблемы улучшение торгово-экономических отношений. По словам лидера "Нашей Украины", обсуждался вопрос привлечения американских инвестиций в экономику Украины, в частности, участия американских компаний в консорциуме из эксплуатации нефтепровода "Одесс-Броды", сообщили Корреспондент.net в пресс-службе блока.
  Отдельной темой поездки Ющенко в США было обсуждение
  общественно-политической ситуации в Украине накануне выборов. США уделяют особое внимание необходимости проведения прозрачных и демократических выборов. "Демократические выборы могут изменить к лучшему не только Украину, но и отношение мира к ней", - указал Ющенко. Об этом также шла речь в письмах Кучмы, которые Ющенко передал президенту и вице-президенту Соединенных Штатов. "Использование политической дипломатии может принести большую пользу отношениям Украины с внешним миром", - сказал Ющенко.


  --------------------------------------------------------------------------------

  Напомним, Ющенко был в США с трехдневным визитом. Факт, что президент передал с экс-премьером, пользующимся популярностью в США, письма американскому руководству, интерпретировался некоторыми СМИ как представление в США преемника украинского президента. Вместе с тем, премьер-министр Украины Анатолий Кинах подверг критике организаторов поездки экс-премьера Виктора Ющенко в США, поскольку тот не смог встретиться с руководством Америки, чтобы передать им письма от украинского президента Леонида Кучмы, и передал письма другими официальными лицами.

  http://www.korrespondent.net/main/33220/

  ----
  Комментраий

  Правдоискатели! Почему не поставили ТАКУЮ новость? Он же, подлец, теми самыми руками папе руку жал? Почему никто не связал это с сегодняшними "наездами" Кучмы на интернет? Точно ж папе пожаловался, что Притула клевещет. Хреновые из вас конспираторы, господа!

  А серьезно. Это ж надо так вестись на "ключевой вопрос сьогодення" - "жал ли Ющенко руку Мельниченко или нет?" Вы только подумайте сами над собой - если для вас это что-то значит, то... что из этого следует. Что вас можно купить на любом пиаре в стиле бульварной газеты - "с кем гуляет Бритни Спирс".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.15 | Мартинюк

   А міг і Мельченку по пиці заїхати...

   Ну а Мельнеченко відповідно його спецназівським прийомом під дихало. Ото би Притула мала б що писати тижнів з два, якщо не більше. А так ось витискай з цієї інформкакашки щось путнє... Тут і ангел би на Ющенка розсердився.

   А може то чисто по жіночому - аби вияснити хто двох "достойних мужчин" достойніший слід заставити їх побитися один з одним?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.15 | Адвокат ...

    Перепрошую, кого з ким?

    Мартинюк писав(ла):


    > А може то чисто по жіночому - аби вияснити хто двох "достойних мужчин" достойніший слід заставити їх побитися один з одним?

    То Юща з Мельниченком, чи Юща з Ку-чмом?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.15 | Мартинюк

     Притула колись працювала у прес-службі Кучми.

     Очевидно що після цього він її перестав цікавити.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.15 | AST

      Мартинюче, а ти ось зараз зловмисно брешеш, чи дійсно не знаєш? у прес-службі Кучми.

      Не працювала вона в прес-службі. Вона працювала в Інтерфаксі і була там "президентським" корреспондентом (тобто її функції зводились до докладного висвітлення діяльності Кучми). Це зовсім не те саме, що працювати у прес-службі.
   • 2001.11.15 | Пані

    Так может и заехал, а все они в***сь и врут с перепугу?

    А к папе ходил с докладом о нанесенном врагу ущербе? А чем не муля? Может запостить в "Зеркало Недели"? Только под чьим именем - Коля Мельниченко, наверное. "А за разбитый нос, падла, ответишь!"
    Будет о чем писать...
  • 2001.11.15 | ilia25

   Ой такие мы наивные...

   Пані писав(ла):
   > А серьезно. Это ж надо так вестись на "ключевой вопрос сьогодення" - "жал ли Ющенко руку Мельниченко или нет?" Вы только подумайте сами над собой - если для вас это что-то значит, то... что из этого следует. Что вас можно купить на любом пиаре в стиле бульварной газеты - "с кем гуляет Бритни Спирс".

   Ой такие мы наивные и не понимаем, что речь идет не о "жал-не жал", а о "ВРАЛ -- НЕ ВРАЛ".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.15 | Пані

    Кеннет Старр нашелся..

    ilia25 писав(ла):

    > Ой такие мы наивные и не понимаем, что речь идет не о "жал-не жал", а о "ВРАЛ -- НЕ ВРАЛ".

    А факт наличия лжи кем-то вообще задокументирован, доказан, рассказан от первого лица? "Говорят, что кур доят" - сейчас начнем обсуждать ложь этот или не ложь?
 • 2001.11.15 | Igor Apple

  А чи Притула тест на журналіста пройшла?

  > Зовсім нещодавно я для себе зрозуміла, що всі політики однакові, і пов'язує їх єдине - аби дібратися до політичного Олімпу, треба надто часто йти на компроміс, частіше за все зі своєю совістю. Тому люди гранично порядні просто йдуть і займаються іншою, більш корисною справою.

  Чи не журналістикою часом? Хтось може прокоментувати наскільки багато журналістів "гранично порядні"? Наскільки вони відірвані від тих, що плтребують "надто часто йти на компроміс, частіше за все зі своєю совістю"?


  > Бувають, правда, рідкіcні винятки - так звані політики-романтики, яким по наївності здається, що вони все можуть змінити. В Україні таких - замало. Всі інші - типові представники свого класу.
  >
  > І все ж, повністю здаючи собі справу, мені так хотілося кому-небудь вірити! Хоч кому-небудь, хто може щось змінити в цій країні!
  >
  > Мені, наприклад, хотілося вірити Ющенку… Залізне правило - "знаєш, чого чекати, значить, менше розчаровуватимешся" в цьому випадку не спрацьовує.
  >
  > Від скількох людей доводилося чути, що ми самі його собі вигадали, що він сам по собі зовсім не такий - не лідер, не боєць. Але чим більше це розумієш, тим жахливіше усвідомлювати, що якби не було його, обирати довелося б між бандитським теперішнім часом і минулим, що вже не піддається реанімації.

  Якщо коротко: Вірила, що романтик, може щось змінити в цій країні... А тепер розчарувалася. На підставі чого?
  "Від скількох людей доводилося чути". Трохи дивні підстави.
  Я от спробував замінити в останньому (з процитованих) абзаці лише одно слово і отрималося зовсім протилежне:

  Від скількох людей доводилося чути, що ми самі його собі вигадали, що він сам по собі зовсім не такий - не лідер, не боєць. Але чим більше це ЧУЄШ, тим жахливіше усвідомлювати, що якби не було його, обирати довелося б між бандитським теперішнім часом і минулим, що вже не піддається реанімації.

  Справді, поки лише Ч У Є Ш, якою кількістю помиїв обливають того "романтика", то ще є надія. А як тільки стаєш В І Р И Т И - прийдеться вибирати між бандитським теперішнім часом і бандитським минулим.


  > Ось вже скоро вісім місяців, як УП отримала особисту обіцянку від Ющенка провести чат-конференцію. Декілька разів екс-прем'єр особисто підтверджував свою згоду поспілкуватися з читачами Української Правди в Інтернеті, кожний раз відсилав до своїх помічників, а ті все це успішно гальмували.

  З огляду на подібні статті це й не дивно. На УП світ клином не зійшовся. На Майдані теж подібного чату не пам"ятаю, проте тут спокійно розтиражували свіжіше від "вже скоро вісім місяців" інтерв"ю Ющенка та Тимошенко на "Свободі"

  > Підсвідомо виправдовуючи Ющенка, ми схильні були кивати у бік його нерозторопної команди. Я би і зараз так думала, якби не численні аналогічні факти, почуті мною від різних політиків і журналістів. То йому "равликів" приспічило намалювати і він відміняє всі намічені на цей день плани, то бджоли за ним скучили, то у його кабінеті протягом кількох годин засідають ходоки-козаки, і де вже тут про справи державні думати, коли так приємно з людьми про долю країни поговорити... Спізнення для Ющенка тим більше річ звичайна, багато разів описана в різних ЗМІ, але на це в Кабміні вже мало хто звертав увагу.

  Зрозуміло, що Притулі видається балакалка в чаті її сайту подією на рівні "справи державні думати". Але я не Притула. Тому ніяк не можу погодитись, що балакалки під "равликами", з "бджолами" чи "ходоками" менш важливі. Ющенку самому рішати, що важливіше.

  > ...якщо новина суспільно значуща, журналіст не має права її замовчувати...

  А от я ніяк "не в"їхав" з усієї статті, який саме дуже "значимий" зміст має факт вітання (рукостискання, запланованості (ким), чи незапланованості тої зустрічі, про що саме ГОВОРИЛИ вони між собою, договорились про щось (що), чи ні). Обговорюється тільки неперевірений факт рукостискання. На підставі чого потрібно вважати цей "факт"
  , як "значимий" ?

  > З Тарасюком Мельниченко ще поговорив десь близько 3 хвилин.
  То може шукати ту "значимість" у Тарасюка й треба?

  > До речі, намагаючись перевірити інформацію про інцидент з Мельниченком, ми передзвонили на мобільний Петру Порошенку, який, на щастя ще не спав і, на щастя, досить відкритий для преси. На питання, чи не знає він щось про випадкову зустріч Ющенка з опальним майором, Порошенко сказав буквально наступне: "Я його не бачив. Можливо... А, ні! Мені про це Люба Шара (кореспондент УП у Вашингтоні) розповідала, але взагалі не знаю, не впевнений..."

  Чому ніде не наведено посилання на власне джерело? Люба Шара (кореспондент УП у Вашингтоні) напевне "равликів" чи "бджолів" спостерігала... Чи що то за УП?

  > Ось це вже симптом. І, по-моєму, остраху. Є тільки одна, можливо невірна здогадка, - учасники делегації блоку "Наша Україна" домовилися, як будуть брехати, тільки б Кучма не дізнався. Не виключено, правда, що при ухваленні рішення про "дачу брехливих свідчень" зіграв такий аргумент - "нас не зрозуміє та частина електорату, яка не підтримує дій майора Мельниченка".

  Ну тут я видамся надто цинічним. Проте не більш за саму авторку:

  Ось це вже симптом. І, по-моєму, остраху. Є тільки одна, можливо невірна здогадка, - учасники любовної пари домовилися, як будуть брехати, тільки б жінка не дізналася. Не виключено, правда, що при ухваленні рішення про "дачу брехливих свідчень" зіграв такий аргумент - "нас не зрозуміє та частина електорату (читачів), яка не підтримує розпусти".

  > Але, швидше за все, Ющенко боявся Кучми. Даремно боявся - тому і так докладуть. У залі, де проходила зустріч, і де на очах у всіх екс-прем'єр обмінявся рукостисканням з Мельниченком, було достатньо "добрих людей", які вважають за свій обов'язок тримати гаранта "в курсі".

  Значить "боявся" він тоді не Кучму, а "електорат". Йому, хоч і "донесуть", і преподнесуть, так просто не повірить.

  > Особисто для мене не важливо, що саме послужило причиною явної брехні Ющенка. Він поводився як типовий український політик.

  Про що й пише типовий журналіст?

  > Яка гарна країна, де рукостискання з тією чи іншою людиною може коштувати тобі прихильності правителя. А ми сподівалися, що Кучма вже не той! Виходить, даремно сподівалися. Кучма, як і раніше, управляє і контролює. І його прихильність як і раніше важлива. Для "чисто українських політиків"…

  Ну якщо й після смерті Гонгадзе Притула "сподівалися, що Кучма вже не той!" то я сумніваюсь не тільки в її "сподіваннях", але й в розумових здібностях. Сама не знає кому вірити: Кучмові, чи Мельниченку, а інших вчить...

  > Яке все ж таки велике щастя - відповідати тільки перед самим собою.

  Це напевне коментар власної безвідповідальності.

  > P.S. В рядах "Нашої України" взагалі мало знайомі з тим, як вести себе з делікатними темами.

  В УП з тим ще менш знайомі...

  > P.P.S. Ющенко пообіцяв у середу дати УП інтерв'ю. Сподіваємося, що він зможе розвіяти наші сумніви…

  Я б не тільки не дав інтерв"ю після таких викрутасів, але й зарікся б на майбутнє.
 • 2001.11.15 | Кормілєц ©

  СУТТЄВА "ДРІБНИЧКА"

  Форум УП "лежить", починаючи десь із ~16:00год. 13.11.2001.
  Але "лежить" він дуже цікаво: гортати і читати можна, а щось написати - ні.
  Очевидно, що це зроблено адміном УП.
  Уявляю, що б там робилося, якби він працював! :):

  ---------------
  Прим. стаття Альонушкі закинута о 17:00 13.11.2001
 • 2001.11.16 | Спостерігач

  Тайна переписки не гарантирована. Виктор Ющенко не выполнил поручение президента Украины

  Тайна переписки не гарантирована. Виктор Ющенко не выполнил поручение президента Украины, Независимая газета, 16.11.2001


  Виктор Тимошенко , «Независимая газета»
  Скандал, в который вовлечены высшие должностные лица украинского государства, может кардинальным образом повлиять на ход избирательной кампании по выборам нового состава Верховной Рады Украины.

  На прошлой неделе лидер политического блока "Наша Украина" Виктор Ющенко с частным визитом посетил США. Тот факт, что Леонид Кучма передал через экс-премьера свои личные послания президенту США Джорджу Бушу и вице-президенту Ричарду Чейни, свидетельствует о том, что Виктору Андреевичу было поручено выполнить важную внешнеполитическую миссию. Однако президент, наделив Ющенко официальными полномочиями, позволил тем самым втянуть себя в политический скандал, участниками которого стали американские и украинские политики и чиновники и даже бывший охранник Леонида Кучмы майор Мельниченко.

  Инициативу Кучмы объяснить трудно. Ведь ровно за неделю до поездки экс-премьера в Вашингтоне с рабочим визитом побывал премьер-министр Украины Анатолий Кинах, который, как считают в Киеве, мог бы выполнить поручение президента более успешно, поскольку премьер-министра принимали в Вашингтоне на самом высоком уровне.

  Сам Леонид Кучма свою благожелательность к опальному экс-премьеру объяснил тем, что "это общемировая практика, когда политики идут в отставку, но активно занимаются общественной деятельностью". Но очевидно, что в период активной фазы бескомпромиссной политической борьбы за будущий парламент Украины ответственное поручение, которое дал президент Виктору Ющенко, трудно назвать случайным.

  Однако Виктору Андреевичу не повезло. Ему не удалось встретиться в Вашингтоне ни с вице-президентом Ричардом Чейни, ни с госсекретарем США Пауэллом, ни с помощником президента по национальной безопасности Кондолизой Райс, ни с сенатором Лугаром. Правда, по его словам, "факт передачи писем украинского президента" состоялся. Хотя в дипломатической практике нет четко прописываемой процедуры, как передается послание президента одной страны президенту другой личным посланником, украинскому МИДу вполне можно было предвидеть отрицательные последствия миссии экс-премьера и послать письма Леонида Кучмы обычной дипломатической почтой.

  Если украинские дипломаты никак не отреагировали на неудачу Виктора Ющенко, то премьер-министр Украины Анатолий Кинах обрушился с критикой на тех, "кто готовил этот визит". "Это очень серьезный урок, поскольку речь идет не о персональных проблемах того, кто должен передать эти письма, речь идет о чести и достоинстве нашего украинского государства", - заявил украинский премьер. Впервые после своего назначения Анатолий Кинах вторгся в запретную для себя сферу деятельности - внешнюю политику, которую курирует лично президент.

  Оказывается, что основную роль в подготовке поездки Виктора Ющенко в США сыграл экс-министр иностранных дел Борис Тарасюк. Президент не мог дать карт-бланш отставному министру, поэтому поручил МИД Украины готовить частный визит Ющенко в США. Более того, в канун поездки Ющенко президент с ним встретился и имел беседу, которая продолжалась более трех часов. В Вашингтоне экс-премьера во время всех мероприятий с его участием сопровождал посол Украины в США Константин Грищенко.

  К несчастью, Виктору Ющенко довелось встретиться лично с главным фигурантом "кассетного скандала" майором Мельниченко, которому США предоставили политическое убежище. Они увиделись в Центре Карнеги. По словам экс-премьера, "для меня его приход был неожиданностью, мы поздоровались, но не разговаривали и рукопожатиями не обменивались". Очевидцы же, как пишет интернет-газета "Украинская правда, видели, как "Ющенко вошел в комнату, где проходила встреча, заметил Мельниченко, изменил направление своего движения, подошел к нему и первый подал руку. Майор руку пожал. Как, впрочем, и Борису Тарасюку, с которым еще побеседовал где-то около трех минут". Этому факту в Киеве сразу придали судьбоносное для экс-премьера значение.

  Назвать встречу Виктора Ющенко и майора Мельниченко случайной не поворачивается язык. Она была тщательно подготовлена политическими силами в США и на самой Украине, которые сумели организовать год назад политический кризис и помогли майору Мельниченко стать политическим диссидентом. Тем самым они готовят очередную масштабную провокацию. Цели ее понятны: сделать марионеточным и ручным Леонида Кучму, дискредитировать лидера политического блока "Наша Украина" Виктора Ющенко.

  Если в компрометации президента Украины больше заинтересованы в США, то борьбу с Ющенко во время избирательной кампании ведут его противники из правоцентристских политических партий, прежде всего СДПУ(о), которая обладает большими финансовыми возможностями и пользуется услугами небезызвестного российского пиар-технолога.

  Интересно, что вскоре Виктор Ющенко намерен посетить Москву и в канун парламентских выборов развеять миф о том, что он проамериканский политик. Правда, если организовывать этот визит вновь будет Борис Тарасюк, которого в российской столице считают наиболее одиозной, прозападной фигурой в украинской политике, то лидер "Нашей Украины" рискует многим.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.16 | Igor Apple

   Ну з Кінахом ясно (намагається Ющенка обіс...ти) а Кучма бодай щось про образу "чести и достоинстве нашего украинского государства" десь ляпнув?

   І де той Ілля подівся?
   Цікаво почути його коментар на:

   Назвать встречу Виктора Ющенко и майора Мельниченко случайной не поворачивается язык. Она была тщательно подготовлена политическими силами в США и на самой Украине, которые сумели организовать год назад политический кризис и помогли майору Мельниченко стать политическим диссидентом. Тем самым они готовят очередную масштабную провокацию. Цели ее понятны: сделать марионеточным и ручным Леонида Кучму, дискредитировать лидера политического блока "Наша Украина" Виктора Ющенко.
   Если в компрометации президента Украины больше заинтересованы в США, то борьбу с Ющенко во время избирательной кампании ведут его противники из правоцентристских политических партий, прежде всего СДПУ(о), которая обладает большими финансовыми возможностями и пользуется услугами небезызвестного российского пиар-технолога.
  • 2001.11.17 | Igor Apple

   Ющенко у відповідь...

   Лидер блока "Наша Украина", Виктор Ющенко считает необоснованной критику в свой адрес в бытность его главой правительства, со стороны премьер-министра Анатолия Кинаха.
   "Анатолий Кириллович (Кинах) должен отвечать за свое правительство. Каждое правительство приходит и варит свой борщ", - заявил он в интервью журналистам, комментируя претензии нынешнего премьера в свой адрес за решение поднять тарифы приватизированных облэнерго.
   В.Ющенко отметил, что, если премьер-министр считает решения предыдущего правительства нецелесообразными, то он может их менять, сообщает «Інтерфакс-Україна».
   Говоря о политике его правительства по организации энергетического рынка, В.Ющенко подчеркнул, что "это был единственно верный шаг", который "должна сделать власть, думающая о народе".
   В.Ющенко заявил, что готов открыто начать дискуссию на тему либерализации цен и тарифов. Он подчеркнул, что, дотирование через энергетику теневой экономики путем удерживания тарифов на электроэнергию, проводится за счет бедного человека. "Нужно называть вещи своими именами" не ссылаясь на чьи-то предыдущие решения, подчеркнул В.Ющенко. (ForUm)

   Дивно. Так обіцяли доброзичливці, що за "синочка" "папа" вступиться, навіть інтернет розжене, а він чомусь сам огризається? А "папи" не чувати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.17 | romulus

    пес його знае

    якщо подивитись на ситуацiю в лютому - скажи ющенко -

    ПАПА - ПОЦ

    чи злетв би чучма?
    якщо вiдповiдь на це питання однозначно позитивна, по ющенко -
    завьедомо падльец i поц

    але якщо е сумнiви, i вони обгрунтованi, то ющенко -
    непоганий стратег, нехай навiть на разi вiн i в глибокiй с..цi ...

    де опиняться через 5 рокiв пустосраченко, азаров-пахло, про грубосракого волкова вже потихо забувають

    а от ющенко "жив в серцах народа"


    все-таки слiд визнати - украiнський народ не такий розумний i не такий войовничий, щоб мати в безумовних авторитетах юлю...

    хвате i поцоватого, але прямого i чесного ющенка
    (а пропо - якщо почитати його виступи, то стае зрозумiло, що вiн досить прямолiнiйний дядько, i хитро говоре просто тому, шо не хоче матюкатись

    ке?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua