МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

І всьо ідьот по плану...Єханурова призначено заступником керівника виборчого штабу блоку "Наша Україна"

11/15/2001 | Спостерігач
Єханурова призначено заступником керівника виборчого штабу блоку "Наша Україна"
[15.11.2001 10:09]


Колишнього першого заступника глави адміністрації Президента України Юрія ЄХАНУРОВА призначено заступником керівника виборчого штабу виборчого блоку Віктора ЮЩЕНКА "Наша Україна". Про це повідомили УНІАН у прес-службі блоку.

Коментуючи в інтерв'ю УНІАН своє призначення, Ю.ЄХАНУРОВ заявив, що рішення координаційної ради "Нашої України" слід розцінювати як його "повернення у команду Віктора ЮЩЕНКА", з яким він працював раніше у складі уряду. Ю.ЄХАНУРОВ розповів, що після звільнення з Адміністрації Президента мав "чимало різних пропозицій щодо активної участі у виборчій кампанії, однак, отримавши особисту пропозицію В.ЮЩЕНКА стати одним із керівником штабу блоку "Наша Україна", охоче погодився".

Як повідомляв УНІАН, 5 листопада Президент України Леонід КУЧМА своїм розпорядженням звільнив Ю.ЄХАНУРОВА з посади першого заступника глави Адміністрації Президента України - керівника Головного управління організаційно-кадрової роботи та взаємодії з регіонами Адміністрації Президента України у зв'язку з переходом на іншу роботу. Експерти висловлювали припущення, що Ю.ЄХАНУРОВ може взяти участь у діяльності блоку "Наша Україна" або блоку "За єдину Україну".

Як повідомляв УНІАН, 12 листопада постійний представник Президента у Верховній Раді, координатор блоку "Наша Україна" Роман БЕЗСМЕРТНИЙ в інтерв'ю журналістам казав про те, що блок "Наша Україна" зацікавлений у співпраці з головою Верховної Ради Іваном ПЛЮЩЕМ та колишнім першим заступником глави адміністрації Президента України - керівником Головного управління організаційно-кадрової роботи та взаємодії з регіонами Адміністрації Президента Юрієм ЄХАНУРОВИМ. Р.БЕЗСМЕРТНИЙ зазначив, що з Ю.ЄХАНУРОВИМ такі попередні розмови були проведені, і сьогодні лише від самого Ю.ЄХАНУРОВА залежить, чи увійде він до блоку "Наша Україна".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua