МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Брати Литвини йдуть у гору.

11/15/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Посилення голови президентської адміністрації Володимира Литвина відбулось під час касетного скандалу. Врятувавши свого шефа, В. Литвин поступово почав усувати від впливу на Л. Кучму інших конкурентів. Найбільш гучною та успішною справою В. Литвина було знищення О. Волкова як політика, яке почалось з виселення останнього із стін будинку на Банковій.

Сьогодні на прес-конференції голова Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко оголосив, що Володимиру Литвину запропоновано очолити список блоку “За ЄДУ”.

А вчора президент України Леонід Кучма призначив молодшого брата голови своєї адміністрації Миколу Литвина головою Державного комітету у справах охорони державного кордону. До цього Литвин-молодший, 1961 року народження, в 1996-1998 роках обіймав посаду заступника начальника Головного управління, командуючого внутрішніми військами МВС України з виховної роботи, з 1998 року - перший заступник начальника Головного управління, командуючого внутрішніми військами МВС України, начальник штабу, з 2001 року - начальник Головного управління, командуючий внутрішніми військами МВС України.

Без сумніву, що таке призначення не відбулось би без клопотання старшого брата. Чи не повторить В. Литвин шлях Д. Табачника, якого в кулуарах називали Головою президента України, а про Кучму казали, що він працює в Табачника? Однак, почавши як Табачник, можна як Табачник і закінчити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua