МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко вважає блок "Наша Україна" альтернативним владі

11/16/2001 | Спостерігач
Ющенко вважає блок "Наша Україна" альтернативним владі
[16.11.2001 17:40]


Лідер блоку "Наша Україна" Віктор ЮЩЕНКО вважає, що "разом із соратниками" робить проект, який є альтернативним владі.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні в інтерв'ю журналістам.

За словами В.ЮЩЕНКА, для втілення цього проекту в життя "потрібні сили, які можуть працювати перш за все, на українську демократію, ефективну економічну модель, впровадження моральних, духовних і родинних цінностей". Для нього "важливі люди знакові, які володіють знаннями, корисні у модерній політиці, легко прощаються зі стереотипами, що багато років тягнуть нас назад".

На запитання кореспондента УНІАН, чи не розцінює В.ЮЩЕНКО прихід до "Нашої України" Юрія ЄХАНУРОВА як появу в блоці "людини Президента" (таку думку висловлювали деякі відомі політологи - УНІАН), він відповів, що "не хотів би, аби людину судили по тому, де вона працювала". "Говорячи про Ю.ЄХАНУРОВА чи Романа БЕЗСМЕРТНОГО (Постійний представник Президента у парламенті, який є координатором блоку "Наша Україна" - УНІАН), уявіть собі, що за іспит треба було пройти кожному з них, аби прийти до Ющенка, на якого певний сектор влади дивиться, м'яко кажучи, специфічно," - сказав В.ЮЩЕНКО. На його думку, прихід людей рівня Ю.ЄХАНУРОВА у "Нашу Україну" - "ті компроміси, якими треба тішитися і радіти".

"Проект, який ми називаємо "коаліцією Віктора ЮЩЕНКА", вимагає людей зі здібностями, талантом і досвідом роботи. Я не хотів би, аби те, що людина колись працювала чи прем'єром, чи главою адміністрації (Президента - УНІАН), чи якимсь іншим представником діючої виконавчої влади, сприймалося як тавро. Для мене це нічого не значить. Твердо переконаний: "Наша Україна" є продуктом виключно моїм та моїх партнерів. І ми ведемо діалоги практично з будь-якою демократичною силою, тому що прагнемо жити у демократичному світі. Це ж не вовки в лісі, які самотужки формують якийсь велосипед", - зауважив В.ЮЩЕНКО і додав, що "без консолідації не буде перемоги".
UNIAN

Відповіді

 • 2001.11.16 | Мартинюк

  До певної міри це відповідає дійсності.

  Звичайно є інші, більш рішучі і радикальні альтернативи владі, але вони на жаль не мають шансу стати цією владою.

  Тому на жаль їх і не можна розглядати як серйозну альтернативу владі. А ось Ющенко має реальні шанси стати владою, а отже те що він пропонує, а ще більше те що він не пропонує, але як показує досвід неодмінно зробить , і є реальною альтернативою теперішній владі.

  Вищі шанси Ющенка пояснюються зовсім не його мягкою і лояльною поведінкою, а тим що з ним, вперше в незалежній Україні, народ повязує відчуття що в Україні не обовязково повинно бути все гірше і гірше, а може бути навіть трохи краще.

  Врешті за це й Ющенка і не люблять і навіть ненавидять.
  Він зруйнував фатальну зневіру народу в спроможність української влади не залазити в кишені своїх громадян і її здатність займатися чимось іншим окрім набивання кишень своїх чиновників.

  Він зруйнував мрію багатьох неукраїнців в те що українська держава незабаром зруйнується невдоволенням ображених громадян і стане частиною Росії чи чогось іншого.
  Взагалі він поставив в незручне становище вічних захисників обездолених і інших любителів "поплакати" над долею народу. Це не тільки комуністи і їм подібні але й навіть сам наш президент Кучма.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.16 | romulus

   ющенко зробив би собi i всiм велику послугу, якби почав формулювати конкретнi речi

   щодо того, що вiн збираеться робити

   який закон змiнити, в який бiк, для чого i так далi

   це приблизило би до нього народ i пiзнiше могло б служити йому за налигача для тих з його блоку, хто потiм буде показувати язик (а такi судячи зi списку будуть)

   принаймнi для пiдтримки його морального имиджу

   ке?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua