МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Порошенко вважає Рух Бойка "чорним PR"-ом, а блок Тимошенко - відвертим опонентом ( ??? а СДПУ(о), КПУ?)

11/16/2001 | Спостерігач
Порошенко вважає Рух Бойка "чорним PR"-ом, а блок Тимошенко - відвертим опонентом

УП, 16.11.2001, 18:58

Створення блоку "Народний Рух України" є "класичним зразком чорного PR", вважає лідер депутатської групи "Солідарність", керівник виборчого штабу "Нашої України" Петро Порошенко.

Проти блоку екс-прем'єра Віктора Ющенка не вперше використовуються подібні методи, відзначив він на прес-конференції у Києві. Зі слів Порошенка, створення блоку з відомою вже назвою є "примітивним кроком". Він також сказав, що його "не здивує, якщо завтра знайдеться людина на прізвище Ющенко", підкресливши, що сьогодні немає законодавчих бар'єрів відносно таких дій.

Порошенко упевнений у тому, що поява блоку "Народний Рух України" не зможе вплинути на рейтинг блоку "Наша Україна", в який входять, зокрема, партії НРУ і Український Народний Рух.

На його думку, блок "Народний Рух України" не буде зареєстрований, але навіть якщо він буде допущений до виборів, то не набере достатньої кількості голосів виборців.
Як повідомлялося, 8 листопада у Києві було оголошено про створення ультраправого виборчого блоку "Народний Рух України".

У новий блок, створений партією "Народний Рух України за єдність", планують вступити Організації українських націоналістів (України), громадська організація "Третє тисячоліття", організації "Молодіжний рух за єдність".

А ось виборчий "Блок Юлії Тимошенко" є виборчим опонентом блоку "Наша Україна", відмітив Порошенко.

Відповідаючи на питання про можливу співпрацю блоку "Наша Україна" з опозиційним "Блоком Юлії Тимошенко" Порошенко підкреслив, що в ході виборчої кампанії "можливий діалог, а співпраця буде у парламенті".

Голова штабу заявив, що "Наша Україна" готова до діалогу з усіма політичними силами, які будуть брати участь у виборчій кампанії - такий діалог повинен провестися у цивілізованому суспільстві.

Тим часом "Наша Україна" настроєна на конструктивний діалог з президентом, - заявив при цьому керівник штабу, - і не хоче займати надто негативні екстремістські позиції".

Інтерфакс-Україна

Відповіді

  • 2001.11.16 | Мартинюк

    По перше не "відвертим" а "виборчим" опонентом

    Це дві великі різниці. А ось СДПУ(О) та КПУ то таки дійсно відверті опоненти...
  • 2001.11.17 | Igor Apple

    З блоком Тимошенко "співпраця в парламенті", а СДПУ(о), КПУ - дуже можлива не співпраця!!!(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua