МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А як на Вашу думку?

11/16/2001 | Sapiens
На мій погляд в Україні, останнім часом, відбуваються дивні речі.....
1. Наближається перепис, а за законом відмова надати інформацію про себе карається штрафом ....
2. Збільшуються тарифи на електроенергію, при зменшенні цін на енергоносії.......
3. Пан суркіс підтверджує відсталість Української збірної, від німецької, за антропологічними ознаками.........
4. Природний монополіст - Укртелеком, планує збільшити тарифи у 2,5 рази.................
5. Всупереч закону гарант видає указ про закриття з 1-го січня готівкових рахунків бюджетних установ...........
6. За повним "бєзпрєдєлом" приймається Земельний кодекс.........
7. Доступ з анонімайзерів на самий опозиційний, Вільний Форум - заборонено.......................................................................

Народ бєзмолствуєт, оппозиція тусується на Майдані......
Ні гучних акцій, ні подань у Конституційний суд.....
Все за планом?!?!?!

Відповіді

 • 2001.11.17 | Горицвіт

  До речі, про перепис

  Яка з нього практична користь?
  Очевидно, він дасть бататі дані для соціологічної науки. Зможуть бути краще ідентифіковані соціологічні моделі і, можливо, побудовані нові.

  Але чи будуть дані опубліковані, і якщо будуть, то коли? Я чув краєм вуха, хтось виступав що, мовляв, не менше року триватиме обробка, а потім почнуть публікувати, але чи все? І чи не перекрутять по дорозі?

  А листи перепису - персоналізовані. Там буде стояти ваше прізвище, адреса, і сотні якихось питань (до речі, яких?), на які ви зобов'язані (чи є відповідальність за відмову відповідати?) відповісти, причому чесно.

  Очевидно, що перепис - порушення приватності.
  Ми не знаємо, як буде використана ця інформація, можна тільки здогадуватися, знаючи інші дії влади.

  Чи не варто вести кампанію проти перепису?

  Можуть підтримати християнські фанатики через алюзії з числом звіра.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.17 | Sapiens

   Re: До речі, про перепис

   Я вважаю, що ті, хто не лише називається оппозицією, а й є нею насправді - повинні запобігати усьому, вказаному вище.

   До речі про перепис - 1-й раз, десь за тиждень до нього до Вас прийде опитувач - познайомитись, запитати, о котрій годині Ви будете вдома 4-го грудня, другий раз він знов прийде один - саме 4-го грудня - д*опитати Вас, втретє він прийде з власним інспектором - уточнити відомості про Вас, якщо вони неправдиві - готуйте 170 грн.
   Мене вдома не буде, а Вас?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.17 | АВ

    Re: До речі, про прогнозі...

    Вы неплохой риск-менеджер, тут мало кто представляет подобные анализы и подобные сводки...Совокупность подобных "малозначительных" явлений и говорит о глубоком кризисе. В частности - финансовом. И ещё - о бесправии налого-поборо-откупоплательщика. И банкротстве не только бюджета, но и народа...

    Кажется владыки инспирируют поборы-голод-холод, чтобы сбежать от бунтов на Запад, представ беженцами по убеждениям и вывезя средства, как тот Троцкий...

    А возможно - аппарат властей на всех уровнях убеждён, что выиграет всё - таки Мороз и они готовят "последние рывки", поскольку Мороз чиновник давний, умелый, и деньги у них забрать-выбить сумеет...Если из провинции с мест выяснится, что власти активизируют новые поборы - значит дело идёт не к тому, что Кучма начнёт дарить "Киевстары" на выборы, а к тому, что собиратели средств заторопились к свим дочкам-сыновьям в Англии - Франции ещё до выборов...

    Вот такой разброс по шкале прогнозов на основании перечня фактов, приведённых Вами. Уточним факты и прогнозы? :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.17 | Sapiens

     Re: До речі, про прогнозі...

     Давайте спробуємо.
     Згоден з Вами, щодо глобальної кризи, але додам ще два її аспекти – технолого-екологічний, та морально-духовний. З цього витікає, що найближчим часом слід очікувати масштабних техногенних катастроф, як з участю військових, так і без них. Щодо моральної кризи – дивіться на кого ми рівняємось – Мороз, з його Шипком та Вінським, Юлія Володимірівна з її ЄЕСУ, Ющенко з Безсмертним та Павленком. Данко серед них немає, та і , мабуть, на нього немає соціального запита.
     Найближчим часом автономне існування влади та народу продовжиться, й буде характеризуватися такими особливостями – народ почне мочити представників влади, поперше – ментів, та буде докрадати ще не докрадене (електричні мережі, лінії зв’язку, дорожні знаки, тощо…), взаємне ігнорування сягне найвищіх ступенів. Оппозиція отримає результат, такий, як і білоруська оппозиція, або наша футбольна збірна. Кучма кине тих, кого ще не кинув, кучму зрадять ті, хто його ще не зрадив. Захід заблокує офшори, почне шукати українського Коштуницю. Дуже жаль, якщо не знайде – тоді Путін знайде для нас Ардзінбу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.18 | АВ

      Re: До речі, про трактовки

      Давайте спробуємо.
      Згоден з Вами, щодо глобальної кризи, але додам ще два її аспекти – технолого-екологічний, та морально-духовний.

      ---Это вне политики, "Маемо те, що маемо...". Кризисы не могут иметь политических последствий, если нет политической силы, явно представляющей программу преодоления кризисов. "Бог наказывает" - решит народ, если не видит связи кризисов с их виновниками и врачевателями. А мораль ныне одна - выжить и продолжить род. Если мы видим отклонения от этой морали - что-то происходит суицидальное...

      З цього витікає, що найближчим часом слід очікувати масштабних техногенних катастроф, як з участю військових, так і без них.

      ---Катастрофы не влияют на политические предпочтения определённо, если нет закономерностей возникновения катастроф, а, главное, методов избежания катастроф. "Сделаем свои ракеты" - сказка, выгодная Южмашу, но не осуществимая по соображениям большинства избирателей о бюджете и своих доходах. "Станем под зонтик Запада" - сказка для Золушки на панели, поскольку уже ясно, что Западу зонтики не помогают. Примером восприятия катастроф может быть непрекращающаяся серия наводнений в Закарпатье, одни люди думают, что в СССР бетон был прочнее, иные - что Галиция так деньги списывает "вода всё спишет", в результате - возникает желание попрощаться с Галичиной ради бюджета своей семьи, а не политические пристрастия. Главной катастрофой для "массового" избирателя является соседний хулиган, соседский мент-вымогатель, тёмные улицы, отсутствие света и газа, непонятная и угрожающая математика налоговой инспекции, да и собственная беззащитность перед всеми этими факторами, независимо от того, платишь ты или не платишь...Как там говорил Макиавелли: "Вы можете убить в семье человека, и они посчитают, что "Бог взял", но вы не вправе забрать у них имущество, они отомстят...". Вот такое - и с катастрофами.


      Щодо моральної кризи – дивіться на кого ми рівняємось – Мороз, з його Шипком та Вінським, Юлія Володимірівна з її ЄЕСУ, Ющенко з Безсмертним та Павленком. Данко серед них немає, та і , мабуть, на нього немає соціального запита.

      ---Сталин спал на армейской койке...Думаю, что от Мороза не зависели финансовые потоки и он не состоял в качестве аффилированного лица при дележе бюджета или народного достояния (прав, ресурсов, привиллегий).

      Найближчим часом автономне існування влади та народу продовжиться, й буде характеризуватися такими особливостями – народ почне мочити представників влади, поперше – ментів, та буде докрадати ще не докрадене (електричні мережі, лінії зв’язку, дорожні знаки, тощо…), взаємне ігнорування сягне найвищіх ступенів.

      ---Это уже происходит 10 лет. Выше (со стороны власти) уже некуда, но пока что - нет прецедентов того, как народ контролирует власть. Речь идёт о контроле властью народа, включая механизм выборов. Думаю, что народу не мешало бы контролировать власть, но как может что-либо контролировать тот, кто не может защититься...К слову - "воровство и разбой народа", которым пугают народ же - типичная ложь, поскольку народ от народа как-то защитится, если дать возможность защищаться...Гангстерские фильмы - одно, а жизнь - другое, никто не будеть рисковать семьёй, здоровьем, жизнью за номерной знак или кусок провода, если власть не мешает работать, довольствуясь "своей долей", не залезая в дела гражданина с риском для его здоровья, имущества и пр. Чтобы власть перестала являться более рискообразующим фактором, чем катастрофы или аморальность - её нужно ограничить правосудием.

      Оппозиція отримає результат, такий, як і білоруська оппозиція, або наша футбольна збірна.

      ---Ныне все друг другу в оппозиции. Конкуренция идёт за каждый доллар.Вся страна - одна большая оппозиция, причём самой себе. Единство может возникнуть только по причине поиска общих ценностей, а их возможно сформулировать как право на жизнь, пищу, лечение, одежду, кров, и, естественно, на самозащиту. Против этго никто не будет возражать и это выгодно всем, возможность "сплотить" (от "плоть"...:):) - появляется. А поскольку Кучма имеет репутацию лишившего Украину 4 миллионов жителей - это уже он в оппозиции...

      Кучма кине тих, кого ще не кинув, кучму зрадять ті, хто його ще не зрадив.

      ---Кучма - это оппозиция народу... :):

      Захід заблокує офшори, почне шукати українського Коштуницю.

      ---Не заблокирует, он будет выманивать, как Лазаренко. Коштуницу тоже искать не будет - 10 лет не искал и сейчас искать не будет. Поиски Коштуниц должны предваряться наказанием Милошивичей, но пока что Запад поощряет нынешнюю власть, не заикаясь о том, что от демократии США "демократию" Украины (Благодаря усилиям правительства и народа США...) отличает невыносимое для истинной демократии, как то отсутствие разделения властей, отсутствие права у народа на самозащиту, отсутствие права на свободу собраний и свободу слова..."Разрешение возможности попросить" - вот украинская свобода, изготовленная за 10 лет по "лицензионному соглашению с США"...("Разрешение возможности попросить" эфир или полосу на госканалах - я свободой слова не считаю, как и "разрешение возможности попросить" собраться на встречу единомышленников) Кстати - долги Югославии Евросоюзу на 2\3 простили только вчера, ПОСЛЕ выхода на улицы Белграда спецназа силовых ведомств Югославии с оружием позавчера, поскольку воины решили мирно, но организованно предложить пересмотреть условия сотрудничества с Европой в интересах народа Югославии...А перед этим - Югославию разбомбили на 20 её задолженностей...А Запад скорее вложит в "Киевстар", чем конкурентов себе создавать. Они уважают лишь тех, кто права берёт сам, а демократична ил процедура - их волнует в последнюю очередь. Кстати, "План Маршалла" для Молдовы успешно завершился победой коммунистов и желанием союза с Россией...

      Дуже жаль, якщо не знайде – тоді Путін знайде для нас Ардзінбу.

      ---Денег у Путина нет, такую ораву кормить...ЕМу проще поддержать демократов - социалистов, чтоб сами развивали страну, а Россия тут всё просто скупит, кроме скандалистов и охламонов.

      Выводы - дело хорошее. Кстати - я тут обнаружил факты срочной суматошной коммерции в масштабах районов с элементами афёр от имени властей...Что-то они заторопились собирать деньги любой ценой...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.19 | Sapiens

       Re: До речі, про трактовки

       >а, главное, методов избежания катастроф......
       >. Примером восприятия катастроф может быть непрекращающаяся серия наводнений в Закарпатье,

       Скажіть, будь-ласка, а що заважає владі надавати допомогу ЛИШЕ тим, хто будується на НОВОМУ, безпечному місці.

       >Думаю, что от Мороза не зависели финансовые потоки

       Повідомляю - пан Шипко був послом у країні з дуже розвиненою банківсьскою системою, яку ще звуть східною Швейцарією, а втім - може й випадково ;-)

       >Поиски Коштуниц должны предваряться наказанием Милошивичей

       Може й повинні, але зараз навпаки - про брудні справи володаря "світова громадскість" здебільшого згадує після його переобрання.....

       >Денег у Путина нет, такую ораву кормить...

       А він і не збирається. До речі, може ми колись самі себе прогодуємо?

       >Кстати - я тут обнаружил факты срочной суматошной коммерции

       Тут згоден, а ще подобається призначення малого Литвина - що ж це треба терміново вивезти?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.20 | АВ

        Re: До речі, про трактовки

        >а, главное, методов избежания катастроф......
        >. Примером восприятия катастроф может быть непрекращающаяся серия наводнений в Закарпатье,

        Скажіть, будь-ласка, а що заважає владі надавати допомогу ЛИШЕ тим, хто будується на НОВОМУ, безпечному місці.

        ---
        1. Кражи под видом оказания помощи..."Хде-хде, хвілей змило..."
        2. ГаличинА - ненька Украинї... :)
        3. А если переедут куда-нибудь на Левобережье - так и будет 95% русскоязічніх, а не 85, как такое вынести владе?

        >Думаю, что от Мороза не зависели финансовые потоки

        Повідомляю - пан Шипко був послом у країні з дуже розвиненою банківсьскою системою, яку ще звуть східною Швейцарією, а втім - може й випадково ;-)

        ---Честно говоря - я не в курсе про Шипко, но Шипко З Винским всего двое, а вот "олигархов" уже полк имени Кучмы...Включая вьЮщенко и Ти-теж-мошенко...

        >Поиски Коштуниц должны предваряться наказанием Милошивичей

        Може й повинні, але зараз навпаки - про брудні справи володаря "світова громадскість" здебільшого згадує після його переобрання.....

        ---Этак он ещё в Америке баллотироваться будет...Заслужили они это своим "недеянием"...

        >Денег у Путина нет, такую ораву кормить...

        А він і не збирається. До речі, може ми колись самі себе прогодуємо?

        ---При незалежной - Россия может покупать по дешёвке, а с гражданами - уже нужно считаться...Так что - может и прогодуемо, тільки це мені нагадуеть минулі часи "дикого поля"...

        >Кстати - я тут обнаружил факты срочной суматошной коммерции

        Тут згоден, а ще подобається призначення малого Литвина - що ж це треба терміново вивезти?

        ---Забегали, и таможню, и погранвойска меняют - видно мало талибов ездило или мало платили...
   • 2001.11.17 | технолог

    Мене для переписувачів вже нема вдома

    А те, що планує Телеком - взагалі бєзпрєдєл. Вони й так мають сотні мільйонів прибутку, а як вшмалять нові тарифи - взагалі звіздец буде, як тоді за доступ платити?
    Куди дивиться Антимонопольний комітет, зовсім охрініли!
  • 2001.11.18 | Остап

   Я 100% пошлю на ... того, хто прийде "переписувати" мене ! Не зважаючи нi на якi штрафи. Як справжнiй лiбертарiанець (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.20 | Мартинюк

    Преписи є у всіх країнах

    І ховатися від перписувачів смішно.

    Вони ж не будуть вимірювати розмір дітородного органу чи виясняти скільти ти вкрав за минулий рік...

    Комусь не подобається що він буде першого грудня в річницю референдуму, і він пробує заагітувати всіх на безглузду анархістську акцію.

    До речі російські організації в Україні готуються до цього референдуму вже другий рік . Чи не вони це придумали?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.21 | trick

     Ale ne v usix krainax je Q. (-)

     .
 • 2001.11.17 | romulus

  моi думки

  про перепис - неприпустимо штрафувати (кримiналiзувати вiдмову особи надавати конфiденцiйно iнформацiю про себе - це стосуеться як iнших осiб, так i держави

  держава може в такому випадку (якщо звичайно вона не забула, шо в статтi першiй ii основного документу вона називаеться соцiальною i правовою) вiдмовити особi в певному соц. мiнiмумi, але кримiналiзацiя цiеi вiдмови - це пряме порушення основних прав.
  тож звернутись до конст суду з цього приводу обов'язок кожного, хто вважае себе правосвiдомим (нормативне поняття) громадянином украiни
  i в першу чергу тих, хто називае себе опозицiею

  про тарифи - це питання потребуе глибокого макроекономiчного аналiзу - скiльки потрiбно газу, електроенергii i мазуту на сiм'ю, потiм - в розрiзi року, потiм спiвставити з ВВП на душу, з зарплатньою, порiвняти з iснуючим станом - тобто звичайна робота для партiйного апарату для вироблення партiйноi полiтики в комунальнiй сферi (хто знае про що я написав - посмiхнiться про себе)
  чому б не зайнятись цим тим людям, якi колись називали себе тiньовим кабмiном? благородна цiль...

  про спорт - ми iх завжди били i бити будем (говорю як боксер, що iнодi б'е нiмецьких погранцiв до кровi)

  про укртелеком - дзвiнки по звичайнiй мережi з бундесу до украiни вдвiчi дешевшi, нiж х украiни в бундес!!!!!
  здорово живьом!!!
  чи знае опозицiя чому так????????

  земельний кодекс
  тут не знаю нiчого розумного
  пардон

  а от про доступ з анонiмайзерiв - це звичайно погано
  навiть з урахуванням того, що провокацii проти зайту були, е i на жаль (бо на мою думку в.i.радченко не самий останнiй поц в тому сбвинюшнику) будуть


  а народ - це ми
  i Ви
  i всi разом

  вздрогньем?!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.17 | Sapiens

   ДЯКУЮ!!!(-)

  • 2001.11.18 | Пані

   Про перепись

   romulus писав(ла):
   > про перепис - неприпустимо штрафувати (кримiналiзувати вiдмову особи надавати конфiденцiйно iнформацiю про себе - це стосуеться як iнших осiб, так i держави
   >
   > держава може в такому випадку (якщо звичайно вона не забула, шо в статтi першiй ii основного документу вона називаеться соцiальною i правовою) вiдмовити особi в певному соц. мiнiмумi, але кримiналiзацiя цiеi вiдмови - це пряме порушення основних прав.

   А есть где-нибудь законодательная база для этого? Как называется закон, где установлена эта криминализация? Может есть текст на вебе?

   > тож звернутись до конст суду з цього приводу обов'язок кожного, хто вважае себе правосвiдомим (нормативне поняття) громадянином украiни
   > i в першу чергу тих, хто називае себе опозицiею

   Полностью согласна. Но ПОСЛЕ переписи. До того. как я увиже те вопросы, я не могу определить, какого рода информацию обо мне они хотят.

   Особенно в этой теме мне понравилось героическое "меня не будет". Вы считаете, что когда "за вами придут", вас тоже "не будет"? Исторический опыт показывает, что первыми отстреливают страусов, для которых п***ц всегда подкрался незаметно (а как его увидить, когда голова в песке?).

   Я дома буду. Отвечу на то, что посчитаю нужным. Любые санкции, ежели такие действительно предусмотрены и последуют, оспорю в суде. О результате - доложу сюда.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.18 | romulus

    Re: Про перепись

    я бажаю Вам вийти цiлою i неушкодженою з того всього оспорювання...

    питання задаватись будуть серед iншого дуже конфiденцiйнi - мiсце роботи, розмiр мiсячного доходу, нацiональнiсть, освiта, стан здоров'я, судимiсть, мiсце та час народження i багато-багато iнших...

    справа це серйозна (говорю як людина, що досить близько стикалась зi статистикою i статистиками)

    вiд неi колись залежало ВСЕ, зараз - трошки менше, але теж багато

    перепис - це не жарти (настiльки ж, наскiльки не жарт - краiна Украiна)

    приемного початку нового робочого тижня!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.18 | Пані

     За меня не волнуйтесь...

     ... я из такого выходила, что перепись какая-то...

     romulus писав(ла):

     > питання задаватись будуть серед iншого дуже конфiденцiйнi - мiсце роботи, розмiр мiсячного доходу, нацiональнiсть, освiта, стан здоров'я, судимiсть, мiсце та час народження i багато-багато iнших...

     Ну разве что дьявол в "багато инших". Перечисленные меня не волнуют - это не та информация, которую я стала бы скрывать от участкового милиционера (к примеру).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.18 | romulus

      звичайно, в цьому спрашного нiчого нема

      але для декого це важливо (менi прсто лiньки згадувати приклади)

      а ще - кумарить вiд самого пiдходу до людини

      держава забула i сильно, що таке людська гiднiсть
      i люди потихеньку забувають...

      надобранiч
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.18 | Пані

       Я ж поэтому текст закона и хочу

       чтоб прочитать об условиях опроса, гарантиях неразглашения (ежели таковые существуют) и штрафных санкциях. До прочтения текста протесты ну мягко говоря преждевременны.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.19 | НеДохтор

        >>: текст закону "Про Всеукраїнський перепис населення"

        Динаміка проходження
        ----------------------------------
        16.02.1999 Одержано Верховною Радою
        17.02.1999 Передано на розгляд комітету
        16.03.1999 Вручено для ознайомлення
        20.04.1999 Вручено подання комітету про розгляд
        01.06.1999 Прийнято в першому читанні
        04.07.2000 Вручено таблицю поправок-2
        13.07.2000 Прийнято в другому читанні
        05.09.2000 Визначено Президентом як невідкладний
        17.10.2000 Вручено таблицю поправок-3
        19.10.2000 Закон прийнято
        01.11.2000 Закон направлено на підпис Президенту
        14.11.2000 Повернуто з підписом від Президента


        Повний текст на сайті "Законопроекти України"
        http://zakon.gov.ua/data/ZP/html/3054_2000-11-14_6.html


        Цитата:
        ---------------
        Стаття 5. Програма Перепису населення

        Програму Перепису населення становлять основні первинні (персональні) дані, збирання яких здійснюється у процесі проведення Перепису населення.

        Такими даними є:

        склад та родинні стосунки членів домогосподарства;

        стать;

        вік;

        дата і місце народження;

        сімейний стан;

        етнічне походження;

        мовні ознаки;

        громадянство;

        освіта;

        джерела засобів існування;

        зайнятість;

        міграційна активність;

        житлові умови.

        Наведений перелік основних (персональних) даних Перепису населення може бути скорочений або розширений за рішенням Верховної Ради України.

        Не підлягають включенню до програми Перепису населення запитання, відповіді на які містять в собі інформацію, що належить до державної або комерційної таємниці, не призначається для статистичних цілей або обмежує чи порушує права і свободи людини і громадянина.

        ---------------------
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2001.11.19 | Пані

         Спасибо. Суду все ясно - паника отменяется

         НеДохтор писав(ла):

         > Не підлягають включенню до програми Перепису населення запитання, відповіді на які містять в собі інформацію, що належить до державної або комерційної таємниці, не призначається для статистичних цілей або обмежує чи порушує права і свободи людини і громадянина.

         Все, мне єтого достаточно. Если в опросе будут вопросы, которіе по моему (крайне максималистическому мнению) будут нарушать мои права и свободы. то я буду действовать по плану. А так, по самому тексту закона - я не вижу никаких проблем.
   • 2001.11.18 | технолог

    Re: Про перепись

    Пані писала:
    Особенно в этой теме мне понравилось героическое "меня не будет". Вы считаете, что когда "за вами придут", вас тоже "не будет"? Исторический опыт показывает, что первыми отстреливают страусов, для которых п***ц всегда подкрался незаметно (а как его увидить, когда голова в песке?).

    Я дома буду. Отвечу на то, что посчитаю нужным. Любые санкции, ежели такие действительно предусмотрены и последуют, оспорю в суде. О результате - доложу сюда.

    Пані! Я не Павлик Матросов и воевать могу только там, где могу воевать. Если у Вас есть желание "спалить" свою "лавку" и оставить без работы своих людей - воюйте!
    А я лучше деньги и время потрачу не на штрафы и не на суды.
    По вашей просьбе порылся поисковиком, вот вам разъяснения:
    Всеукраїнський перепис населення 2001 року


    Перший за роки незалежності Всеукраїнський перепис населення буде проведено з 5 по 14 грудня 2001 року, в якому згідно Закону України "Про Всеукраїнський перепис населення" зобов’язані взяти участь всі громадяни України, включаючи іноземців, які на період проведення перепису населення перебуватимуть на території країни.
    Мета перепису – одержати об’єктивну інформацію про вплив процесів, пов’язаних із утворенням нової демократичної держави, відобразити картини оновленого суспільства, отримати дані щодо різноманітних характеристики населення для інформаційного забезпечення управління та прогнозування соціально-економічного розвитку, а також розроблення та реалізації виваженої державної політики з питань народонаселення.

    Перепис населення буде здійснюватись шляхом обходу тимчасовим переписним персоналом житлових будинків та житлових приміщень і заповненням ним переписної документації. З цією метою в області буде створено 175 переписних відділів, до яких входитимуть 1135 інструкторських дільниць. Буде задіяно майже 5 тис. обліковців, при цьому кожний обліковець матиме при собі жетон та посвідчення особи. Крім того, будуть створені стаціонарні переписні пункти, куди громадяни самі сможуть прийти і надати необхідну інформацію.

    Заповнення переписної документації здійснюється на підставі повідомлень, отриманих від респондентів без їх документального підтвердження, що повинно спонукати громадян до щирої та відвертої відповіді.

    Переписний лист містить 19 запитань. Крім традиційних про вік, стать, освіту, національність значиться етнічна група, народність. Розширено дані про джерела засобів існування, введено такі поняття, як прибуток від власності, допомога по безробіттю, тощо.

    Закон гарантує конфіденційність інформації, отриманої в ході перепису, - записи у переписній документації не підлягають поширенню без згоди респондента і використовується виключно для статистичних цілей у знеособленому вигляді. Первинні (персональні) дані Перепису населення не можуть вимагатися органами юстиції, прокуратури, податкової адміністрації, тощо. Особи, винні у порушенні зазначених вимог, будуть нести відповідальність передбачену чинним законодавством.

    Водночас ненадання громадянами відповідної інформації або надання її недостовірною, в неповному обсязі тягне за собою штрафу, згідно статті 186 Кодексу України про адміністративне правопорушення від трьох до п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Даючи гарантію на нерозголошення інформації, ми сподіваємося на повну відвертість краян та гостей області.
    Навчання переписного персоналу

    Відповідно до Календарного плану підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення 2001 року у жовтні здійснено підбір і навчання тимчасових переписних кадрів.

    З 15 по 18 жовтня проведено навчальний семінар з питань вивчення програми Перепису населення, інструкції про порядок його проведення та заповнення переписного інструментарію з начальниками райміськвідділів статистики, їх заступниками з перепису населення та керівним складом управління.

    Аналогічний навчальний семінар відбувся 23 - 26 жовтня в усіх регіонах області з 350 завідувачами переписних відділів та їх помічниками.

    На кінець листопада заплановано навчання з 1310 інструкторами - контролерами та з 4754 обліковцями.

    А вот линк:http://www.stat.uz.ua/perepis/perepis.htm

    А я лучше в то время, когда вас будут тягать по судам - отстреливаться буду.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.18 | Остап

     Ги-ги-ги. Влада вже давала гарантii.. I про базу 09.... I про номери автомобiлiв (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.19 | Гура

      Вот именно. Забыли, что бандиты у власти? (-)

    • 2001.11.19 | Sapiens

     Re: Про перепись

     Дякую, пане Технолог - просто не встиг........
    • 2001.11.19 | Sapiens

     Дякую, пане Технолог - просто не встиг! (-)

    • 2001.11.19 | Пані

     Сам вы Павлик :) +

     технолог писав(ла):

     > Пані! Я не Павлик Матросов и воевать могу только там, где могу воевать. Если у Вас есть желание "спалить" свою "лавку" и оставить без работы своих людей - воюйте!

     Во-первых, с чем воевать? Пока что я не вижу повода.
     Прочитала текст закона, не вижу никаких штрафов, откуда взялись?

     Во-вторых, я по старой советской классификации - сутяга со стажем. В давние советские времена, когда я работала по распределению в некоем скучном госучреждении и получала зарплату в 140 рублей, я отсудила у тамошней бухгалтерии 4 рубля 50 копеек (ну типа того, точная цифра стала в этом учреждении притчей во языцех, так что я умолчу :), недоплаченных мне. С тех пор мне зарплату выдавали по отдельной ведомости и до копейки (остальные страдали, но это их дело, я всех ознакомила со своим примером).

     В-третьих, лавка моя жива и здорова много лет во-многом благодаря этой моей нудной привычке.

     Так что себя можете пугать, а на меня время не тратьте.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.19 | технолог

      Re: Сама вы Павлик :) +

      Пані!
      Сутяга должна читать внимательней и предусматривать юридические последствия.
      Прежде всего я не хочу отвечать на вопросы, когда мне говорят о том, что я еще и могу в суде ответить за их достоверность. Меня это почему-то обижает.
      В своем мессадже я приводил кроме всего прочего и статью из админкодекса.
      Давать поводы, которыми могут воспользоваться в любой удобный момент(а опросные листы хранятся достаточно долго) я не намерен.
      А насчет лавки - поосторожнее: Юлия Владимировна тоже пальцами водила - понадобилось - и где ЕЭСУ? Это пока вы с власть предержащими дружите - вас не трогают, в том числе по таким мелким поводам. Не все могут позволить себе кормить кроме семьи и местную власть.
      Так что не хорохорьтесь!
    • 2001.11.21 | Rost

     Cool: "...всі громадяни України, включаючи іноземців..." :) (-)

  • 2001.11.18 | Гура

   Питання до юристів

   Було б дуже корисно, якби якийсь юрист вивісив на Майдані зразок позиву до Конституційного суду. Бо на цю ублюдочну "державу" немає управи, блін...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.18 | romulus

    з часом, десь пiсля нового року

    а загалом - суперова iдея

    це зовсiм нескладно, якщо знати про що МОЖЕ БУТИ позов, i складнiше, якщо цього не знати.

    але спробувати варто

    помiзкуем колися

    а пропо - я за укр мiрками не юрист :), я iнженер-економ
    а тут - я по-нашому студент федерального технiкуму державних службовцiв
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2001.11.17 | DevRand

  наша думка - чіткіше висловлюйтесь

  а саме, прошу прокоментувати ось це:

  > 7. Доступ з анонімайзерів на самий опозиційний, Вільний Форум - заборонено.......................................................................

  Що саме наштовхнуло вас на такий глибокий висновок?
  Тільки що з стандартного анонімайзера(www.anonymizer.com) зайшов, і ніяких проблем.

  П.С. перепис мені дуже активно не подобається також
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.17 | Sapiens

   Re: наша думка - чіткіше висловлюйтесь

   > Тільки що з стандартного анонімайзера(www.anonymizer.com) зайшов, і ніяких проблем.

   Висловлююсь чітко - з власного досвіду!
   До речі, якщо маєте час і натхнення - спробуйте "Відповісти" через той самий анонімайзер...
   Дуже прошу - результат повідомте.
 • 2001.11.18 | Roller

  Re: А як на Вашу думку?. Полет проходит нормально (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.18 | romulus

   since when the Rollers fly? They should roll! (Вiдколи ролики лiтають? Ану котитись!) (-)

 • 2001.11.18 | Остап

  DEMOKRATIYA.ORG дозволяе доступ з анонiмайзерiв ! (-)

 • 2001.11.19 | zinc

  Re: заспокійливе

  взагалі не розумію параної з приводу перепису,
  більше, ніж про вас можна взнати і так, ви там не напишете -- якщо вами цікавляться, то перепису чекати не стануть, якщо ні -- то так все і буде.
  Крім того, безпосередньо данні перепису проти вас використати не можна (за законом), бо вам якби гарантується, що вони будуть викоритсуватися тільки для статистики.
  Крім того, я взагалі не розумію, на якій підставі і хто перевірятиме правильність заповнення вашої анкети: держкомстату дадуть слідчі повноваження ? чи прокуратура буде заводити на людину дос'є, якщо якомусь статисту :) здасться, що ви десь підбрехали ? Розслабтеся.а от протестувати деякі питання на законність та доцільність було б таки варто. не спорю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.19 | zinc

   Re: а ось і закон

   повний текст можна знайти на сайті ВР (http://www.rada.gov.ua)
   за атрибутами:

   Про Всеукраїнський перепис населення , 2058-14 ,19.10.2000

   З А К О Н У К Р А Ї Н И
   Про Всеукраїнський перепис населення
   ( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 51-52, ст.446 )

   а ось коротка цитата:

   Програму Перепису населення становлять основні первинні
   (персональні) дані, збирання яких здійснюється у процесі
   проведення Перепису населення.

   Такими даними є:

   склад та родинні стосунки членів домогосподарства;

   стать;

   вік;

   дата і місце народження;

   сімейний стан;

   етнічне походження;

   мовні ознаки;

   громадянство;

   освіта;

   джерела засобів існування;

   зайнятість;

   міграційна активність;

   житлові умови.

   Наведений перелік основних (персональних) даних Перепису
   населення може бути скорочений або розширений за рішенням
   Верховної Ради України.

   Не підлягають включенню до програми Перепису населення
   запитання, відповіді на які містять в собі інформацію, що належить
   до державної або комерційної таємниці, не призначається для
   статистичних цілей або обмежує чи порушує права і свободи людини і
   громадянина.


   не бачу питань про судимості, родичів за кордоном, точне місце роботи тощо
   в страху очі великі ?
  • 2001.11.19 | Пані

   Re: заспокійливе

   zinc писав(ла):
   > взагалі не розумію параної з приводу перепису,

   Я тоже.

   > Крім того, я взагалі не розумію, на якій підставі і хто перевірятиме правильність заповнення вашої анкети: держкомстату дадуть слідчі повноваження ? чи прокуратура буде заводити на людину дос'є, якщо якомусь статисту :) здасться, що ви десь підбрехали ? Розслабтеся.а от протестувати деякі питання на законність та доцільність було б таки варто. не спорю.

   Какие? У вас есть текст самого опросника?

   Я уж молчу об исполнении самого акта опроса. У нас в городе на это благородное дело были мобилизованиы студенты, пенсионеры и безработные, стоящие на учете в службе занятости. Они напроверяют... Дай бог, чтоб они вообще обошли вверенные им участки, а не сочинили очередних Х.Х.Болтов с улицы Научной - чего я гораздо более опасаюсь, чем нарушений моей приватности.
  • 2001.11.19 | Sapiens

   Спробую пояснити.

   Я ж зовсім не про перепис, а про наявність опозиція, та її готовність боротися з системою ЗАКОННИМ шляхом.

   Тому додам роз'яснень :

   >1. Наближається перепис, а за законом відмова надати інформацію про себе карається штрафом ....

   Одним з базових принципів демократії є можливість не свідчити проти себе!!!!!!!!

   >2. Збільшуються тарифи на електроенергію, при зменшенні цін на енергоносії.......

   Де антімонопольний комітет, де економісти від опозиції????????

   >3. Пан суркіс підтверджує відсталість Української збірної, від німецької, за антропологічними ознаками.........

   Антропологія - наука про людину, на відміну від антропометрії - науки про її вимірювання, Тобто, пан Суркіс мав на увазі, що УКРАЇНЦІ нижча від НІМЦІВ раса. По Фрейду випадкових обмовок не буває, а по життю - якийсь українець повинен попрохати його вибачитись!!!!!!!!

   >4. Природний монополіст - Укртелеком, планує збільшити тарифи у 2,5 рази.................

   Тим самим обмежується декілька свобод - від права на життя у пенсіонерів (я про можливість викликати швидку), та інвалідів, до свободи слова у нас з Вами.

   >5. Всупереч закону гарант видає указ про закриття з 1-го січня готівкових рахунків бюджетних установ...........

   За КЗОТОМ працівник сам визначає спосіб отримання зарплатні.

   >6. За повним "бєзпрєдєлом" приймається Земельний кодекс.........

   Ви вважаєте, що якщо він "гарний" його можна приймати таким чином, і він буде легітимним?

   >7. Доступ з анонімайзерів на самий опозиційний, Вільний Форум - заборонено.......................................................................

   А отут саме цікаве!!!!

   ПАНОВЕ ОПОЗИЦІЯ!!!!!!!!!!!!!
   КИМ НАЗВАЛИСЯ, ТИМИ Й БУДЬТЕ (тобто - або боріться з усіми проявами злочинності режиму, або додайте до власної назви - "конструктивна")!!!!
   ЗРОЗУМІЙТЕ, НАРОД ПІДЕ ЗА ТИМ, ХТО ЙОГО БУДЕ ЗАХИЩАТЬ.
   ЯКЩО ФОРУМ ВІЛЬНИЙ - НІЧОГО ЙОГО МОДЕРУВАТИ, БО ЧИМ ВІН ТОДІ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД "НЕВІЛЬНОГО"?
   ЯКЩО ПОЧАЛИ ЗБИРАТИ ПІДПИСИ ЗА РЕФЕРЕНДУМ - ДОБИЙТЕСЬ ЙОГО ПРОВЕДЕННЯ!!!

   ще багато якщо, але не буду відволікати шановну громаду від більш важливих справ.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.19 | Пані

    Где взял?

    Sapiens писав(ла):
    > Я ж зовсім не про перепис, а про наявність опозиція, та її готовність боротися з системою ЗАКОННИМ шляхом.
    >
    > Тому додам роз'яснень :
    >
    > >1. Наближається перепис, а за законом відмова надати інформацію про себе карається штрафом ....

    Где взял? С сайта Запорожского статуправления? Не годится. Давайте ссылку на документы.

    > ЯКЩО ФОРУМ ВІЛЬНИЙ - НІЧОГО ЙОГО МОДЕРУВАТИ, БО ЧИМ ВІН ТОДІ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД "НЕВІЛЬНОГО"?

    Ничем. Не нравится название - не пишите, не читайте, жалуйтесь Марчуку и в ООН.

    Не нравится ТАКАЯ оппозиция - организуйте свою.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.19 | DevRand

     п. Сапієнс!

     на цьому місці було ваше повідомлення,
     яке я не без задоволення знищив.

     питання? скарги? пропозиції?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.19 | Sapiens

      Пане!!!

      Пане, Ви й справді оголошуєте мені війну, чи я помиляюсь?
      Ця відповідь була й буде тут, бо не Вам адресована!!!
      Чи Ви пробуєте затулити мені рота за якісь інші слова?

      Це разом і запитання, й пропозиції.
      Ваш хід…
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.19 | DevRand

       IMHO, у вас манія величі:

       не фіксуйтесь так на своїй особистості, моя вам порада ;)
       вона мене не цікавить :)))
       а повідомлення (саме то повідомлення!) буде стиратися мною в міру моїх скромних сил ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.19 | Гура

        Я отнюдь не фанат нервного Сапиенса (в прошлом Джокера), но

        я абсолютно не понимаю, что в этом его сообщении:

        "Шановна Пані!
        Може в ВАС місячне, чи це з недосипу?
        Якщо Ви й розпоряджуєтесь, кому бути в опозиції, а кому ні - то я не з Вами!
        Може ми знайомі особисто, або разом корів пасли?
        Може ЗАКАРПАТЬСЬКЕ статуправління вже не відноситься до єдиної системи влади і користується власними нормативами?
        Може це не ця опозиція підтримувала "європейський вибір", а тепер мені радить до нього звернутись?

        Прохали ссилочок - почитайте

        http://postup.brama.com/010317/43_8_1.html

        http://www.ukrpravo.com/Codex/Administr/chapter15.shtml
        Стаття 186-3. Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень

        На всі свої питання з нетерпінням чекаю відповіді!

        ДОЛОЖИТЄ СЮДА."

        ...ТАКОГО, что противоречит Правилам Форума? Я часто вижу на форуме настоящую пахабщину - и ничего, никто не стирает...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2001.11.19 | Augusto

         ЖинтильмЄн мадаму абіжать нЄ должон!(російськомовна приказка(ну добре, може не зовсім російськомовна, але звучить як російськомовна, ІМХО))

         Я розумію, що деякі дивляться на жінку як на товариша, а на товариша як на жінку, але в нас тут потрібна програма заохочення жінок до політичної дискусії (це я так, вигадав щось нашвидкоруч, я думаю, що Пані не зібьєш згадкою жіночого циклу, дуже вона збалансована).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2001.11.19 | Гура

          Саме так - збалансована (тому що "Робеспьер") :-)

          Та й взагалі, хто б там не був - ну "цикли", ну той що???
          Згоден, що не дуже галантно, але ж й вона провокує на такий стиль розмови :-)

          Але: де в Правилах написано про галантність? :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2001.11.19 | romulus

           правила - це етиний мiнiмум, все що понад нього - Ваше

           я Вас прийняв за одного доктора зi львова, який, як кажуть, зараз в киевi

           дуже недурний дядько

           але трохи як би то сказати

           ну не вмiв хитрити так як тi львiвськi езуiти (пам'ятаете - в львовi була створена перша езуiтська колегiя)


           хоча й до нього лишились питання...           всього найкращого...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2001.11.19 | Гура

            І Вам також, і діточкам вашим :-) (-)

        • 2001.11.19 | технолог

         Re: Я отнюдь не фанат нервного Сапиенса (в прошлом Джокера), но

         Гура писав(ла):
         > я абсолютно не понимаю, что в этом его сообщении:
         >
         > "Шановна Пані!
         > Може в ВАС місячне, чи це з недосипу?
         > Якщо Ви й розпоряджуєтесь, кому бути в опозиції, а кому ні - то я не з Вами!
         > Може ми знайомі особисто, або разом корів пасли?
         > Може ЗАКАРПАТЬСЬКЕ статуправління вже не відноситься до єдиної системи влади і користується власними нормативами?
         > Може це не ця опозиція підтримувала "європейський вибір", а тепер мені радить до нього звернутись?
         >
         > Прохали ссилочок - почитайте
         >
         > http://postup.brama.com/010317/43_8_1.html
         >
         > http://www.ukrpravo.com/Codex/Administr/chapter15.shtml
         > Стаття 186-3. Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень
         >
         > На всі свої питання з нетерпінням чекаю відповіді!
         >
         > ДОЛОЖИТЄ СЮДА."
         >
         > ...ТАКОГО, что противоречит Правилам Форума? Я часто вижу на форуме настоящую пахабщину - и ничего, никто не стирает...

         Два нюанси: Сапієнс - не Джокер, ми з ним переписуємся милом, він навіть не з того регіону.
         А в усьому іншому підтримую - що тут такого було написано. Тим більше, що на Пані і не так наїзжали, вона до цього відноситься спокійно і адекватно реагує.
         Он подивіться Шутера в архіві( я шукав йому про футбол), там кожен третій месадж майже на грані матюків).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2001.11.19 | Гура

          Ну тоді "звиняйте, куме, програв" :-) (-)

        • 2001.11.19 | DevRand

         А, ну тоді вибачте мене будь ласка, всі хто приймав участь в дискусії, починая з сапієнса:

         Це так, щось в голові перемкнуло, згадав книжки що колись давно читав, в дитинстві, про часи, коли чоловіки були чоловіками. І захищали себе самі ;). А до жінок відносились трохи по іншому, ніж тут, під час цієї дискусії ;).

         П.С. Вибачте мене і ви, шановна Пані.

         П.П.С всі, хто хоче прочитати допис сапієнса, можуть знайти його зразу в двох повідомленнях з цієї гілки, люб"язно наданих нам шановними дописувачами ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2001.11.19 | Гура

          Э-эх, дружище романтик... :-))) (-)

         • 2001.11.20 | Sapiens

          Панові DevRand-у (особисто). Тю на Вас!!!

          DevRand писав:

          >>на цьому місці було ваше повідомлення,
          яке я не без задоволення знищив. питання? скарги? пропозиції?
          >>не фіксуйтесь так на своїй особистості, моя вам порада ;)
          вона мене не цікавить :))) а повідомлення (саме то повідомлення!) буде стиратися мною в міру моїх скромних сил ;)
          >>...чоловіки були чоловіками...

          Вибачення Ваші приймаю, але не без деяких зауважень, щодо Вашої іронії.
          По – перше - Ваше ставлення до моєї скромної особи у юристів зветься “особистою неприязністю”, що пом’якшує Ваші подальші дії.
          По – друге - нас з Вами відрізняє те, що я ні при яких обставинах не став би ментом чи модератором. Власні спостереження свідчать, що мужність мента зникає, разом з його посвідченням та зброєю.
          По – третє - мені здається дивним намагання захистити того, хто цього захиста не потребує (бо сам на нього здатен), більш того про нього не прохав.
          По – четверте, там десь угорі, я питав Вас, чи вдалась спроба залишити повідомлення у форумі зі стандартного (http://www.anonymizer.com/) анонімайзера, бо ви звинуватили мене у брехні. Як там, щодо справжніх чоловіків ;-) Тому я маю право розцінювати Ваші дії, як спробу затулити мою пельку.
          По – п’яте - Ваше хворобливе ставлення до звичайної фізіології, і пов’язаних з нею змін поведінки, лікується дуже просто – прочитанням “Енциклопедії сексу для підлітків”, або одруженням (при умові певної уваги до власної дружини).
          По – шосте, замислитесь самі – за яку свободу Ви боретесь, за свободу затуляти пельки? То чим Ви краще від кучми?

          Є і далі, але припиню – не за тим я сюди заходжу. Тим більш Ви мені нагадали “унтер-офіцерську удовицю”. Якщо бажаєте – можете витирати усе, що заманеться, хоч по самі вуха.
          Нагадаю тільки, що така поведінка не є свідченням сили.

          А усім бажаючим можу розповісти, як з допомогою 3 грн та донлод-менеджера, можна “повісити” будь-який сайт, який здається Вам ворожим.

          Вибачайте, як щось не так!
          З величезною повагою Sapiens.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2001.11.20 | АВ

           Re: Хм...Цікаво..

           ...А усім бажаючим можу розповісти, як з допомогою 3 грн та донлод-менеджера, можна “повісити” будь-який сайт, який здається Вам ворожим...

           Ну да, скачка несуществующей страницы с интервалом обращения в миллисекундах сделает то же, что и сторонняя форма отправки...

           Так и void.ru вешали...

           Кстати, можно и в 1 гривню уложиться, если скрыть задачу из таскбара...

           Но в случае с форумом "Правды" скорее кто-то не вставил ник ,а вставил в тело сообщения тот ответ сервера, который получил в ответ на пустое имя отправителя...

           ___________________________________________________________________

           Особисто пану Сапиенсу. Было приятно пообщаться. Не исчезайте, плз. ! Оппозиция - тоже состоит из фракций, и неудивительно, если какие-то фракции свершают какие-то фрикции в сторону иных фракций...
         • 2001.11.20 | Sapiens

          Шановній громаді!!!

          Дякую усім!!!
          Каюсь в тому, що нечасто до Вас заходжу, і ще рідше спілкуюсь з Вами.
          Це було раніш, бо я помилявся – ділив Вас на симпатичних мені і не дуже, а сьогодні зрозумів – Ви різні, але є риси, які Вас поєднують. Найважливіше, що Ви небайдужі, а також є справжніми “мультіплікаторами впливу” здорових ідей.
          Усіми своїми висловлюваннями, я не намагався нікого образити, а лишень пробував донести своє бачення опозиції, та її ролі. Я дуже радий, що знайшлися люди, небайдужі до цих думок,
          які не плутають форми та змісту!!!
          Тепер в мене є надія, що існують люди, які здатні, та бажають, щось зробити з цієї країни.
          Лише не дайте себе забалакати!!!!

          Даруйте за пафос.

          Щиро Ваш Sapiens.
        • 2001.11.20 | Пані

         Ни хрена не поняла...

         ... что у вас тут происходит и кому мне надо отвечать.. Но все-таки отвечаю, на то что Гура запостил. Если я правильно поняла, то это написал Сапиенс. Если не он, то место про буряки отменяется.

         Гура писав(ла):

         > "Шановна Пані!
         > Може в ВАС місячне, чи це з недосипу?
         > Якщо Ви й розпоряджуєтесь, кому бути в опозиції, а кому ні - то я не з Вами!

         А, так вы не в оппозиции и свою организовывать не хотите? Ошиблась, приняла за своего. Точно не со мной. Извиняюсь.

         > Може ми знайомі особисто, або разом корів пасли?

         У меня уже много месяцев живет подозрение, что с одним земляком, имеющим склонность к "облатыненным" никам, мы на одном курсе учились. Коров не пасли, но буряки собирали. Это может быть месячное или с недосыпу.

         > Може ЗАКАРПАТЬСЬКЕ статуправління вже не відноситься до єдиної системи влади і користується власними нормативами?

         Блин, да если б я так реагировала на каждую трактовку закона нашей налоговой, то я б уже крышей поехала. Поясняю популярно - каждый чиновник пытается трактовать закон, как ему выгодно. В данном случае, чтобы облегчить себе тяжелую задачу сбора опросных листов путем запугивания слабонервных граждан.

         > Може це не ця опозиція підтримувала "європейський вибір", а тепер мені радить до нього звернутись?

         От тут ничего не поняла. Точно с недосыпу.

         > Прохали ссилочок - почитайте
         >
         > http://postup.brama.com/010317/43_8_1.html

         Ну и?

         > http://www.ukrpravo.com/Codex/Administr/chapter15.shtml
         > Стаття 186-3. Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень

         Так это же не про опрос, а ПРО ЛЮБЫЕ СТАТОТЧЕТЫ. Может мне еще начать бояться сдавать налоговые декларации, чтоб мой бизнес не пострадал? (это ответ технологу). Или перестать сдавать данные в облстат о деятельности предприятия? Отказаться сообщать данные с места работы в паспортный стол, данные об основных фондах в банк и пр.?

         Кроме того Чубинский выдал список вопросов http://maidan.org.ua/news/index.php3?site=maidan&bn=maidan_free&action=view&key=1006157586

         И что так такого, что вы о себе откажетесь сообщить в статуправление? Чего не знают ваши соседи, налоговая инспекция, ЗАГС, ЖЭК и пр.? Да я ответы на большую часть анкеты могу на форум выложить, не сообщив ничего нового о себе аксакалам форума.

         Вопрос об админ снакциях за статистические на так поданные данные (ЛЮБЫЕ, к чему перепись выделять) , конечно, интересный. Но точно не ключевой для построения гражданского общества или просто нормальной жизни в Украине. В Австралии существует штраф за неголосование на выборах, и живут как-то, причем гораздо лучше нас.

         Мне наличие таких санкций не нравится. Так же как и институт прописки, идентификационных кодов налогоплательщиков и куча других подобных штрафом наказуемых вещей. Но делать из этого проблему и заводить на эту тему вечную песню, почему оппозиция ничего не делает по этому поводу? ЗАЧЕМ. сэр???? Больше пугать людей нечем? Шахтерский травматизм или выключение тепла и света целым домам (на которые не реагирует эта бл**ая нетакая оппозиция) куда страшнее и насущнее.
   • 2001.11.19 | Гура

    Re: Спробую пояснити.

    Трошки смішно, бо Ви звертаєтесь не до опозиції, а до майдановців. А це не одне й те ж. Та й взагалі - де вже та опозиція ? ("А был ли мальчик?")

    А так - я Вас розумію.
 • 2001.11.19 | Chubynsky

  Список запитань перепису

  http://www.ukrchicago.com/election/census/census_progr.html

  Щодо самого перепису, то тут, як на мене, слід розрізняти дві речі. Сам перепис - цілком нормальна процедура, існує в усьому світі. Його обов"язковість і штраф за неучасть - звісно, неподобство. Але слід усвідомлювати, що перепис необхідний, і саме з цих міркувань люди беруть у ньому участь, за це проводиться велика агітаційна робота, чому я сам був свідком минулого року в Америці. Тому я особисто закликаю не бойкотувати перепис. Що ж до конфіденційності результатів, то це, звісно, серйозне питання, але воно так само виникає і у випадку, наприклад, податкових декларацій, але ніхто з цього приводу не б"є на сполох. Тому, якщо ви пишете правду, наприклад, про свої доходи в декларації, то так само можете писати і в переписі - небезпека не більша. Якщо брешете - брешіть скрізь, все одно якщо впіймають, то каратимуть насамперед за приховування прибутків, майна тощо, а не за неправильне повідомлення у переписі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.20 | Адвокат ...

   Re: Список запитань перепису

   Ось прочитав отцей URL

   http://www.ukrchicago.com/election/census/census_progr.html

   та й надибав таке:

   "Інформація, викладена в цій пам'ятці, може змінюватися без попереднього застереження.
   Останнє оновлення: 21.10.2001 р."

   Тож, я не буду здивований, якщо ті питання перепису будуть знов змінені "на краще".

   Я так думаю, що наша публіка не буде байкотувати той перепис безпосередньо. Просто вдасться до "італійського страйку", от і вийде, що 20-30 млн. нашого населення ніде не працює і ніц не має. Вийде така собі ідилічна картинка тимчасово непрацюючої та тимчасово необтяженої майном країни. :):

   Добре це, чи погано, важко сказати. Звичайно, брехати -- то є погано. Але й влада наша поточна на владу у звичайному розумінні не схожа, тож і "заохочує" своїх "підданих" критися та брехати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.20 | Augusto

    Ех, "півцарства за коня!", чи той, за "подивитися в відповіді" деяких осіб!

    Програма Всеукраїнського перепису населення 2001 року для олігархів та іншої влади (з зразком відповіді)

    I. Житлові умови населення

    1.Тип житлового приміщення:Хатинка (яка то "хата"? то ви хат не бачили!)
    2.Кількість зайнятих:Усьо, бля!
    3.Розмір площі (кв. м):хулі то "кв.м"! кв.км! інакше не відповідаю!
    4. Якщо Ви або члени Вашого домогосподарства маєте земельні ділянки сільськогосподарського призначення, вкажіть
    на правах приватної власності :Усьо, бля! Вся ваша йобана Уркаіна!
    5. Яка загальна площа Ваших земельних ділянок:Усьо, бля! Вся ваша йобана Уркаіна!
    6. Чи здаєте Ви свою землю в оренду (так, ні):Пасасьотє! Тобто - хуй! Тобто - Ні!

    II. Переписний лист
    1. Родинні стосунки до особи, що записана першою в домогосподарстві: Воно мені - Папік, я йому - пацан!
    2. Стать:Непевна, але з амбіціями
    3. Тимчасово (відсутній, проживаючий):Тимчасово проживаючий!
    4. Дата народження:Після йобаной "незальожност"!"Ги, бандЄри, добре я вас підйобнув?
    5. Місце народження:УССР/СССР
    6. Сімейний стан:Невпорядкований, гарЄм!
    7. Національність:Хохол, чи тежукраїнець
    8. Мова
    рідна мова:суржик
    інша мова, якою володію: російські матюки (директорська мова), фЄня
    9. Громадянство:окупант
    10. Освітній рівень:Центральна пртийна школа при ЦК КПСС, місцеві партийнокомуністичні заклади, коротше - "ленінський універсітет міліонів" (неписьменний(нo) )
    11. Чи закінчив(ла) професійно-технічний навчальний заклад
    Я прахвесійний палітік, то ж мабуть десь щось кончал?
    12. Тип навчального закладу, в якому навчаюсь:
    не навчаюсь ніколи нічому
    13. Джерела засобів існування:
    на утриманні інших осіб , дурних українців, отримую ваші:
    пенсії, стипендії,прибуток від власності та зарплати!
    14. Основне заняття:тримаю пальці веєром
    16. Місцезнаходження роботи:в конституції, там ви маєте всі права, між їншим право і на неї!
    18. Тривалість проживання у даному населеному пункті:
    доки красти є шо!
    19.Прахвєсія: Алігарг (чи "алігарх"?)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.21 | технолог

     Re: Ех, "півцарства за коня!", чи той, за "подивитися в відповіді" деяких осіб!

     От вже й почалося!
     А Пані не вірила, що будуть заглядати куди завгодно.
     Пане Августе!
     Адміністративна відповідальність наступає не тільки за ненадання інформації, а також і за її розголошення.
     Дивіться, адміни штрафонуть на п'ять ваших неоподаткованих мінімумів (а вони, я думаю, трошки більші, ніж в Україні).
     Одне втішає, що той штраф піде на розвиток Майдану.
 • 2001.11.20 | SG

  Так на нашу думку!

  На мій погляд в Україні, останнім часом, відбуваються дивні речі.....
  >>> Tak, dyvni.

  1. Наближається перепис, а за законом відмова надати інформацію про себе карається штрафом ....
  --- Чи це підтверджене???

  2. Збільшуються тарифи на електроенергію, при зменшенні цін на енергоносії.......
  ---- Тарифи треба ще більше підвищити. Вони зараз занижені, щоб обгрунтувати отримання грошей з "бюджету" для переуачки на приватні рахунки. У каламутній воді легше.

  3. Пан суркіс підтверджує відсталість Української збірної, від німецької, за антропологічними ознаками.........
  ---- Хрін з ним!

  4. Природний монополіст - Укртелеком, планує збільшити тарифи у 2,5 рази.................
  ----- Оце з гаманця споживача! Тут можна і демонстрацію провести, і Інтернет провайдерів задіяти.

  5. Всупереч закону гарант видає указ про закриття з 1-го січня готівкових рахунків бюджетних установ...........
  Чорті що.


  6. За повним "бєзпрєдєлом" приймається Земельний кодекс.........
  >>> Земальний кодекс це класно.

  7. Доступ з анонімайзерів на самий опозиційний, Вільний Форум - заборонено.......................................................................

  Народ бєзмолствуєт, оппозиція тусується на Майдані......
  Ні гучних акцій, ні подань у Конституційний суд.....
  Все за планом?!?!?!

  >>>> Сапіенс буде першим!! Які ваші пропозиції??
 • 2001.11.22 | Rost

  Це ж треба такий аргумент "проти" вигадати!...

  22 ноября
  Украинские "ЗУБРы" сомневаются в честности предстоящей переписи населения
  22.11.2001 13:57 MCK
  ДНЕПРОПЕТРОВСК, 22 ноября - "Одной из главных задач грядущей в Украине переписи населения будет искусственное уменьшение количества русских, проживающих в республике, что даст повод власти во всеуслышание заявить: русских у нас мало". Такое заявление сделал на встрече с днепропетровскими избирателями координатор межфракционного объединения Верховной рады Украины "ЗУБР" ("За союз Украины, Белоруссии и России") Павел Баулин.
  Баулин убежден, что украинским властям выгодно заявить, что русских в Украине не так много, как принято считать, передает корреспондент Украины.Ru. В количественном отношении это будет выглядеть следующим образом: если в 1998 году в Украине насчитывалось примерно 11,5 млн русских, то после переписи будет объявлена совершенно другая цифра - порядка 4-х миллионов.

  В отношении проблемы русского языка народный депутат заявил, что позиция "ЗУБРа" остается неизменной - он должен быть признан государственным. Однако, для достижения этой цели он и его соратники намерены пользоваться исключительно конституционными методами.
  http://www.ukraine.ru/news/#85765


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua