МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відбулося засідання блоку "Наша Україна"

11/19/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Відбулося засідання керівних органів 6 партій, які складають виборчий блок "Нашої України". У засіданні взяв участь лідер блоку Віктор Ющенко.
Головним питанням порядку денного, як повідомив координатор робочої групи партій блоку з формування обласних виборчих штабів Андрій Ніцой, було про хід підготовки до виборів 2002 року. Доповідали лідери НРУ, УНР, ПРП, а також виступали Стретович, Порошенко, Стецько.
На розгляд учасників засідання було винесено узгоджений лідером блоку та лідерами партій документ про механізм прийняття рішень у блоці, а також затверджено угоду про утворення виборчого блоку. Її розробляла робоча група трьох партій згідно рішення попереднього засідання НРУ, УНР, ПРП від 23 жовтня.
Угода про утворення виборчого блоку - це документ стратегічного значення, який виноситиметься на розгляд з'їздів партій, що відбудуться 8 грудня. Угода є фактично документом, який має забезпечити існування блоку "Наша Україна" в правовому полі України.
Цим документом визначаються керівні органи виборчого блоку, виписуються їхні повноваження згідно законодавства, встановлюються норми представництва партій на з'їзді, що відбудеться у січні, визначається коло учасників блоку і т. ін.
Обидві угоди були проголосовані і це, як зазначили учасники засідання, зняло частину дискусійних питань, що стосувалися процесу формування блоку.

Відповіді

 • 2001.11.19 | технолог

  Re: Відбулося заідання блоку "Наша Україна" -АДМІНАМ

  Виправте заголовок, а то незрозуміло, що вони заідають.
 • 2001.11.19 | Євген

  Re: Відбулося засідання блоку "Наша Україна"

  Мені все таки цікаво, то співпрацює Ющенко з КУНом чи ні ?!

  То йшли повідомлення, що він викинув Стецько зі свого блоку, щоб не був аж "занадто націоналістичним", бо "не зрозуміють на Сході" (хоча і на Сході, і на Заході все всім відразу стало зрозуміле - чи не так, панове ?).

  А тепер Стецько присутня на засіданні НУ (НУ-дників, НУ -доти). То де зараз КУН ?


  Київ
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.19 | Михайло Свистович

   Re: Пояснюю.

   КУН викинули з засновників "Нашої України", але не з блоку. Тобто, раніше там було чотири засновники: КУН, НРУ, ПРП та УНР, які мали право на якусь частину списку (ця частина ділилася на них чотирьох рівними долями), ще на одну частину мав сам Ющенко, а ще одна частина - всім іншим.

   Вони вирішили, що для КУНу зажирно бути серед засновників, тому перевели його з рангу засновників - в решту. Отже, КУН отримає менше місць у списку, але в блоці залишається.
 • 2001.11.19 | romulus

  а чи можна на той папiр оком кинути (-)?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua