МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тетяна Чорновіл звільнена з рядів УНА-УНСО

11/19/2001 | Спостерігач
УНА-УНСО провела «закритий» з’їзд

ForUm

У Києві в неділю відбувся вісімнадцятий з’їзд партії УНА-УНСО, на якому був обраний голова партії Микола Карп’юк і його заступник – Едуард Коваленко. Крім того, з’їзд прийняв за основу нову програму партії та затвердив нову символіку УНА-УНСО. Про це ForUm’у повідомив сьогодні заступник глави партії УНА-УНСО Едуард Коваленко.

За його словами, на з’їзді були присутні представники партії УНА-УНСО з 20 областей України. «Цей факт дає підставу говорити про те, що з’їзд є цілком легітимним і повністю відображає внутрішню ситуацію в партії», зазначив Коваленко.

Крім глави партії та його заступника, з’їзд обрав голову виконкому УНА-УНСО (ним став Юрій Тима), голову Політради партії (Едуард Коваленко) і членів політради, сказав Коваленко. Також як нова символіка був вибраний, за словами Коваленко, «символ енергетичної триєдності національної ідеї нової ери».

Коваленко також зазначив, що Андрій Шкіль обраний членом проводу УНА-УНСО. За його словами, до цього Андрій Шкіль не був формальним лідером партії, оскільки керівництво партії здійснювалося колегіально членами Проводу партії.

У той же час, ForUm отримав непідписане повідомлення, в якому сказано, що «18 листопада була зроблено спробу створення "альтернативної" УНА-УНСО», яка, на думку автора послання, створена СБУ.

«Спеціально запрошені "учасники з’їзду" (деяким з них платили від 10 гр. на людину) були посаджені в автобус коло офісу партії, на вул. Димитрова, і перевезені на місце "з’їзду" в Пущу-Водицю (під Києвом. - ForUm). Члени київського осередку, які в той час перебували в штабі, в автобус не були допущені. Також не були допущені на з’їзд кілька членів львівської організації», сказано в повідомленні.

На думку Коваленка, автор цього послання – Тетяна Чорновіл, яка близько року була прес-секретарем партії УНА-УНСО. «Вона звільнена з рядів партії за дії, не сумісні з членством в УНА-УНСО», заявив Коваленко.

За його словами, завтра відбудеться прес-конференція, на якій керівництво партії більш детально пояснить ситуацію в УНА-УНСО.

Відповіді

 • 2001.11.19 | Випивайко

  Re: Тетяна Чорновіл звільнена з рядів УНА-УНСО

  Розподіляй і владарюй! Принцип придуманий не Кучмой і К, але добре ними засвоєний. Або інший з тієї ж опери-якщо всіх не можна підкорити , частину з них завжди можна підкупити, а всіх інших обдурити. Як баранів в стайню хазяйські пси загнали.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.19 | Спостерігач

   proua: СБУ расколола УНСО?

   СБУ расколола УНСО?
   13:44/19.11. Председатель провода УНА-УНСО Андрей Шкиль заявил, что свидетельства об "альтернативном съезде и создании альтернативной УНСО" – это слухи, "специально распространяемые СБУ, чтобы внести дезорганизацию и раскол среди нашего членства, оставшегося в связи с нашим заключением без киевского руководства". Как сообщила ForUm’у пресс-секретарь Андрея Шкиля Татьяна Черновил, это заявление Шкиль сделал через своего адвоката.

   "СБУ еще в начале моего заключения обращалось ко мне с предложением изменить символику, сделать организацию более лояльной к власти взамен на освобождение под подписку. Это говорит о том, что цель нашего заключения – уничтожить неподконтрольную им организацию", - сказал Шкиль.

   "Что касается председательства Николая Карпьюка в альтернативной УНСО (как сообщил сегодня ForUm’у заместитель председателя УНА-УНСО Эдуард Коваленко, на съезде УНА-УНСО 18 ноября Николай Карпьюк был избран главой партии УНА-УНСО. - ForUm), я не могу в это поверить, - сказал Шкиль. – Мы вместе работали много лет и между нами искренние братские отношения. Николай Карпьюк был моим заместителем, ему я больше всего доверял. Да, он отсидел в СИЗО СБУ два недели, а потом был выпущен под подписку. Однако, по моему мнению, СБУ это сделала для того, чтобы бросить на него тень, в первую очередь очернить его передо мной. СБУ мастера делать подобные провокации. Мы встретимся с Николаем 22 ноября на суде и, думаю, все прояснится", - отметил Андрей Шкиль.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua