МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СБУ створює альтернативну УНА-УНСО?

11/19/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора у Києві відбувся вісімнадцятий з’їзд партії УНА-УНСО. З’їзд проходив у закритому режимі в Пущі-Водиці, журналістів та гостей на нього не запрошували. На з’їзді була змінена партійна структура, зокрема, введені посади голови та заступника голови партії. Керівний орган УНА-УНСО – Провід – збільшився на одну людину і тепер налічує вісім чоловік. Головою партії було обрано Миколу Карп”юка, заступником – Едуарда Коваленка. Останній і став восьмим членом Проводу. Посада Голови Проводу, яку раніше обіймав ув’язнений в слідчому ізоляторі СБУ Андрій Шкіль, зліквідована. А. Шкіль залишився членом Проводу. Головою Виконкому УНА-УНСО залишився Юрій Тима.

Також на з’їзді були прийняті нова символіка та програма партії. Едуард Коваленко повідомив, що вона є символом “енергетичної триєдності національної ідеї нової ери”. А також заявив, що А. Шкіль не був формальним лідером партії, оскільки керівництво УНА-УНСО здійснювалося Проводом колегіально.

Також на адресу Майдан-Інформу надійшов анонімний лист, в якому говориться, що “18 листопада була здійснена спроба створення “альтернативної ”УНА-УНСО”, яка створена СБУ.

Деякі члени київської та львівської делегацій не були допущені в автобус, який віз делегатів до місця проведення з’їзду. В той же час, повідомляє анонімне джерело, деякі “делегати з’їзду” отримали за участь в ньому по 10 гривень.

Інформація про з’їзд перевіряється Майдан-Інформом.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua