МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Cherhove chtyvo dl'a xaxliv

11/19/2001 | Shooter
В.Медведчук: "Сотрудничество блока "За единую Украину" с СДПУ(о) будет плодотворным и продуктивным"


Лидер СДПУ(о) Виктор Медведчук считает положительным фактом то, что блок "За единую Украину" возглавил Владимир Литвин.
По словам В.Медведчука, при наличии такого лидера сотрудничество блока "За единую Украину" с СДПУ(о) "будет плодотворным и продуктивным".

Отзываясь о личных качествах В.Литвина, В.Медведчук подчеркнул, что он является профессионалом в политике и имеет большие организаторские способности. В.Медведчук также напомнил, что ранее СДПУ(О) плодотворно сотрудничала с отдельными партиями, вошедшими в блок "За единую Украину".

Відповіді

 • 2001.11.19 | Shooter

  I shche

  ПІВДЕННИЙ ГЗК. ТЕПЕР ЗРОЗУМІЛО, ХТО ЗА КАДРОМ
  Ігор МАСКАЛЕВИЧ

  Хоч скільки воюють журналісти за свої права, а бажаючих повоювати з журналістами не меншає. Що й засвідчили недавні події у Кривому Розі. 8 листопада у приймальні Південного ГЗК вчинено напад на телегрупу київського телеканалу СТБ. Мета нападників була цілком очевидною — викрасти відеоматеріали. Зняті кадри комусь видалися зайвими. Відтак у журналістів відібрали камеру, а матеріали витягли... викруткою. Саму апаратуру пізніше знайшли, але вже в неробочому стані. Як запевняють самі журналісти, нічого особливо цінного на знищеній відеоплівці не було. Очевидно, у когось просто не витримали нерви.

  На комбінаті, як відомо, точиться боротьба за контроль, і нове керівництво не без підстав почувається невпевнено. Звідси й помилки, оскільки випадок із телекамерою навряд чи можна назвати розумним вчинком. Як і пояснення, що, мовляв, камеру викрали (з приміщення, де повно-повнісінько охорони) невідомі люди. Нині за фактом чинення перешкод журналістам, котрі виконували свої службові обов’язки, порушено кримінальну справу. Не виключено, що комусь доведеться купити й нову телекамеру замість розбитої...

  Утім того дня на ГЗК було зроблено багато помилок. Приміром, «засвітилася» група столичної підтримки нового керівництва. Того злощасного дня знадобилося терміново скасувати судове рішення Печерського суду про повернення підприємства попередньому керівництву. І, мабуть, у всьому Києві не знайшлося іншого вільного факса, окрім у приймальні футбольного клубу «Динамо» (Київ). Ті самі телевізійники не без задоволення показали номер телефона і прізвища людей, з якими за ним можна зв’язатися. Першим виявився Григорій Суркіс. Власне, нічого особливо ганебного в цьому немає, але тепер чутки про інтерес до ГЗК не лише регіональних, а й київських структур одержали непряме підтвердження.

  Утім досить про чвари. Тим більше що в телевізійників нині професійне свято — День працівників телебачення, радіомовлення та зв’язку. Удачі вам, хлопці, й хороших кадрів. А якщо їх бояться... Що ж, це означає, що вони добре зняті.
 • 2001.11.19 | ilia25

  Ну то ти нарешті зрозумів, що вибір не зводиться до Медведчука та Ющенко? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.19 | zinc

   Re: в смислі ще й Литвин є ?

   до речі, "Ющенко" у родовому відмінку буде "Ющенка"
   Наприклад :-) : в деяких статтях на правді.кому.а про живу людину пишуть у середньому роді, особливо часто про _Ющенка_, мабуть якийсь автоперекладач/коректор глюкає на останній літері "о".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.19 | ilia25

    І Литвин в тому числі

    А взагалі можу повторити свою тезу -- для Кучми прийнятним наступником може бути або сам Кучма, або хтось не меньше за нього замішаний в корупції (бажано в касетному скандалі).

    Тобто мова йде про людину, для якої "післяпрезидентське" переслідування Кучми мало б дуже негативні наслідки. Не знаю як Медведчук, але Ющенко точно до цієї категорії не належить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua