МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Народний рух України “За єдність” сподівається отримати 8-10% голосів на виборах.

11/20/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Коли прокучмівські пахолки утворили Народний рух України “За єдність”, вони приховали свої наміри кинути найбільшу національно-демократичну організацію під владу шляхетним гаслом: “Ми утворилися, щоб об’єднати розколотий Рух і саморозпуститися”. Активні пропагандисти кучмівського референдуму Богдан Бойко та Георгій Філіпчук, лідери і фундатори нової партії, яка невідомо звідки має кошти, щоб оплачувати в кожній районній організації двох штатних працівників, цинічно використовуючи на кожному кроці ім’я В’ячеслава Чорновола, запланували залучити до своїх лав його сина, спокушаючи того намальованим ними солідним кошторисом його газети “Час”, але Тарас Чорновіл відкинув пропозицію очолити НРУ (є) і, більше того, став до лав антикучмівської опозиції.

І ось розколотий Рух об’єднується, а НРУ (є) само розпускатися не збирається, нібито на тій підставі, що, по-перше, Богдан Бойко має партійний квиток №2, а, по-друге, що, увійшовши до блоку Ющенка, обидва Рухи втратили право на правонаступність того легендарного Руху.

24 листопада на позачерговому з’їзді своєї партії ці клоуни збираються проголосити виборчий блок “Народний рух України”, сподіваючись, що частина виборців, не розібравшись і купившись на назву, віддасть їм свої голоси.

Вони сподіваються перетягнути до себе декого з нинішніх прокучмівських рухівців, таких як ініціатор співпраці з владою Сергій Конєв (голова Дніпропетровської обласної організації). До блоку також, очевидно, увійде ще одна партія-двійник – ОУН в Україні, яка не має жодного відношення до самовідданих борців за волю України. Ми не здивуємось, якщо у першій п’ятірці блоку з’являться Віктор Ющенко чи Тарас Чорновіл, адже, маючи гроші, людей з такими іменами та прізвищами (так само як і однофамільців інших відомих політиків) знайти не важко (врешті решт до виборів можна ще встигнути змінити ім’я та прізвище офіційним шляхом).

“Ми переконані, що досягнемо на виборах у парламент планки не менш ніж 8-10 відсотків голосів виборців”, - заявив один з лідерів-фундаторів НРУ (є) Георгій Філіпчук.

Але експерти Майдан-Інформу, провівши власне дослідження, виявили, що, хоч ввести в оману громадян України різноманітною дезінформацією та демагогією не так вже й важко, але таким шляхом який обрали отці-засновники бойківсько-буковинського Руху велику кількість виборців надурити неможливо. Все ж таки люди вже навчилися ідентифікувати партії з персоналіями. Тому у день виборів планка в лідерів НРУ (є), очевидно, впаде. Якщо вже не впала.

Відповіді

 • 2001.11.20 | Адвокат ...

  Вони, звичайно, клоуни, але... ;-)

  по дитячому розтріпали на всю Україну потаємний плян Ку-чма та його поплічників: отримати такий прарлямент, де жодна з політичних сил не матиме, бодай навіть, і 12 відсотків. Бо "папяня", хоч і продовжує, як переп'є водки, теревенити про "імплементацію", але страшенно боїться утворення, навіть, недовготривалої більшости. Щоб мати ґарантії від того треба "протягти" до парламенту 8-11 партій/бльоків.

  Тож, Народньому Рухові за Єду -- слава!!! Хоч вони й не ґерої. :):
 • 2001.11.20 | Людмила

  Не дай Боже така опозиція як Майдан стане владою.

  Пане Свистовичу!

  Ви багато кричите про відсутність демократії та свободи слова в Україні, в тому числі користуючись тим, що сфера Інтернету не врегульована жодними законами. Але будьте об'єктивними і визнайте, що при жодному тоталітарному режимі ви б не змогли лити безкарно стільки бруду на свою державу. Тому казати, що в Україні немає демократії з вашого боку є верхом цинізму, хоча звичайно я не можу сказати, що в нас все так добре.

  Ви маєте право на власну точку зору, але ж існують ще і моральні норми, які не дають вам право ображати своїх політичних опонентів.

  Майдан-ІНФОРМ писав(ла):
  > Богдан Бойко та Георгій Філіпчук, підери і фундатори нової партії
  >
  > “Ми переконані, що досягнемо на виборах у парламент планки не менш ніж 8-10 відсотків голосів виборців”, - заявив один з підерів-фундаторів НРУ (є) Георгій Філіпчук.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.20 | Михайло Свистович

   Шановна пані Людмило!

   Це була комп"ютерна помилка, а звідки ви взяли, що це я ставив цю новину? Але, як би там не було, ніхто не намагався поставити під сумнів сексуальну орієнтацію Бойка чи Філіпчука. Це була комп"ютерна помилка, яку я зараз виправлю. Ще й спростування напишу.

   Якщо Ви не та сама Людмила з Бучі, то описане нижче можете не читати (в мене є сумніви, оскільки та Людмила не вміла навіть увімкнути комп"ютер, а не те що користуватися інтернетом).

   Якщо ж Ви та сама Людмила, то прийміть мої вітання щодо разючих успіхів в оволодінні комп"ютерною грамотністю (навіть теги навчилися ставити) і дозвольте поцікавитись: "А чого це Вас так схвилювало?" Адже Ви з громадської організації "Єдність" не пішли в НРУ (є), вибравши собі НДП.

   Я розумію, що Ви і далі співпрацюєте з Бойком, Філіпчуком та Ярошинським, я розумію Вашу безсилу лють за те, що ми з дружиною завадили Вам кинути під Кучму УРП, але що робити: не можемо ми спокійно дивитися як бренд першої української партії будуть використовувати з метою зміцнення редиму.

   Звичайно, Ви дуже культурна на публіці, бруд Ви ллєте лише поза очі, розносячі плітки, де навіть звинувачуєте людей у вбивстві, але в очі їм це не кажете.

   А щодо свободи слова... Так, до Інтернету Ваші руки ще не дотягнулися. Але ж тягнуться вже. А щодо свободи слова: передрукуйте якусь антикучмівську новину з Майдану в газеті "Україна і світ сьогодні". Хоча б для дискусії. Розбомбіть її, затавруйте, але передрукуйте. Слабо?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.20 | vujko

    смiявся до нестями. браво, пане Свистович!(-)

   • 2001.11.20 | Михайло Свистович

    Re: Дякуємо, пані Людмило! Вже виправили.

    Дякуємо за пильність. Там, окрім слів, які Вам не сподобались, були ще й інші граматичні помилки. Завдяки Вам я їх виправив. До речі, можете почитати наші вибачення. Вже написані. Стоять у стрічці новин і на Форумі.
   • 2001.11.20 | Остап

    Ви праві, пане Свистович, від УРП залишився тільки БРЕНД....

    пан Свистович писав
    >ми завадили кинути під Кучму УРП, але що робити: не можемо ми спокійно дивитися як бренд першої української партії будуть використовувати з метою зміцнення редиму.

    Ви праві, пане Свистович, від УРП залишився тільки БРЕНД....

    Бо що то за партія. яку можна КИДАТИ ... ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.20 | Остап

     Доречі, як купити ПАРТІЮ ?

     Чи хтось знає, як купити ПАРТІЮ?

     Бо я маю цікавий план. Але треба мати партію.

     ПМ.

     УРП, часом, не продається?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.20 | Augusto

      Купуйте партії в Августо Гладіо! Дешево віддам!(-)

      :hot:
     • 2001.11.20 | Михайло Свистович

      Re: Доречі, як купити ПАРТІЮ ?

      Остап писав(ла):
      > Чи хтось знає, як купити ПАРТІЮ?
      >
      > Бо я маю цікавий план. Але треба мати партію.
      >
      > ПМ.
      >
      > УРП, часом, не продається?

      Не продається.
     • 2001.11.20 | Горицвіт

      Якби ви справді мали цікавий план...

      то за партією зупинки б не було. Їх (фіктивних) є достатньо. Для будь-яких планів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.20 | Остап

       План маю. Бігме Боже ! (-)

     • 2001.11.21 | Чув

      Re: Доречі, як купити ПАРТІЮ ?

      УРП - вже ні. Чув купили добрі люди. Але спитай у Миколи Поровського. Там у нього чи то ХРПУ чи то УХРП чи ще якась біда, здається, ще з 94-го тягнеться. Це не УРП, але таки близенько.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.21 | Михайло Свистович

       Re: От не треба порівнювати УРП з РХП Поровського.

       УРП ніхто не купляв і, сподіваюсь, не купить. І не треба порівнювати її з Оеспубліканською християнською партією Поровського, яка лягла під Кучму ще до президентських виборів, а зараз, продовжуючи вихваляти Кучму, преться до блоку Ющенка.
  • 2001.11.20 | Augusto

   Хто Вас обманув, шановна пані? Q-чма?

   Інтернет є жорстко підпорядкований законам: закон Ома, правило Мура, навіть невблагані закони хімії москаля Мєндєлєєва є присутними в невидимій мережі між серверами (це так, перше що спало на думку).Навіть тут Ви зв'язані протоколами мудрих людей всесвітньої змови: ТCP(і підступний UDP) а також ІP, зброя бешкетніків - HTML та старший брат - безпринципна мова такозваної опозиції - Java!
   П.М. А що зробили тут? Голови рубали? На 99,6%? Гвалтували розбитою пляшкою? Зарплати і пенсії в голодних крали та вивозили закордон? І що зробить пересічний майдановець як "дорветься" до влади? Скаже на Бойка "підeр"? Жах!
  • 2001.11.21 | Адвокат ...

   Перепрошую, пані, але сказавши "А", тре й "Б" казати!

   Людмила писав(ла):
   > Пане Свистовичу!
   >
   > Ви багато кричите про відсутність демократії та свободи слова в Україні, в тому числі користуючись тим, що сфера Інтернету не врегульована жодними законами. Але будьте об'єктивними і визнайте, що при жодному тоталітарному режимі ви б не змогли лити безкарно стільки бруду на свою державу. Тому казати, що в Україні немає демократії з вашого боку є верхом цинізму, хоча звичайно я не можу сказати, що в нас все так добре.

   Ви так красно розповіли про тоталітаризм, що, здається мені, ще його пам'ятаєте особисто. Отой, брєжнєвсько-андроповськоґо ґатунку.
   Тож, може згадаєте, що казали про про "надію всьго проґресивного людства" совєцькі правозахисники? А як їх, всовю чергу, звала- величала совєцька пропаганда?

   Як на мене, то Ваше звертання до п. Свистовича -- то зразок прекрасно збереженого продукту отієї совєцької контр- пропаґанди.


   > Ви маєте право на власну точку зору, але ж існують ще і моральні норми, які не дають вам право ображати своїх політичних опонентів.

   Ох, пані, навіть дитина, яка щойно народилася ( у вільному світі, звичайно ) і та знає: нема в політиці моралі, тож, і моральних норм -- теж. Всим людям хочеться, щоб політика ставала моральнішою, але... не те є, хо хочуть люди...

   До речи, про мораль, моральні норми, тощо. А яка Ваша опінія щодо НРУ за Єду? Невже оте міроприємство є зразком моральности?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua