МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПЕРСПЕКТИВА ТЕРОРИЗМУ В УКРАЇНІ

11/20/2001 | Андрій Підпалий
Власне, я хотів би вам розповісти про деякі процеси, що відбуваються в країні та можуть відбуватимуться в майбутньому.

1. Прецедент виникнення та дія “САМОСТІЙНОЇ УКРАЇНИ”, я маю на увазі організацію, навіть ,якщо вона була провокацією, і через рік АНТИКУЧМІВСЬКІ події - актуалізували певну властивість української культури, тобто - модернізоване якобінство, що вирішує питання терористичною, або квазі-терористичною (як у випадку антикучмістів) методикою; перекладаючи українською - залякуванням.

2. Невирішене питання деколонізації, а саме культурної, етично-моральної дерусифікації (російськість - це і мова, та вся гуманітарна діяльність, філософія імперськості - підкорення людської особистості імперському завданню) й в світлі подій в Америці, штовхає певну частину молодих радикалів ,кількісно абсолютно достатню для даних насильницьких методик - до витворення в майбутньому терористичних формацій, тим більше ,що соціальне питання в теперішній філософії тероризму відходить на другий, лише допоміжний, план. Актуалізована укркультурою подібна діяльність з лихвою забезпечить моральну підтримку подібних дій достатнім прошарком для цього - від 1 до 3 відсотків населення.

3. Звичайно, якщо влада буде достатньою мірою проводити антирусифікаторську політику у всіх значеннях ,даний сценарій не зпрацює -але!!!

4. Зрештою, мочити російське - це не мочити етнічних росіян, - це мочити всю російську імперську поневолювальну сутність в людях, звісно в першу чергу в етнічних українцях.

Відповіді

 • 2001.11.20 | Mary

  Тільки такої пропаганди нам ще бракувало. З кучмою - проти тероризму! :-) (-)

 • 2001.11.20 | Augusto

  Андрюша, піди приляж, щось холодне на голову поклади!

  І ніякий тероризм не турбуватиме!
  І, громадянин начальник, хіба не буває держтероризму? Тому антиQ-чмовській опір за природою є антитерористичним, синергичним з боротьбою США проти Аль-Каїди!

  :gun: <-----<<<Це Аугусто Гладіо!
 • 2001.11.20 | АВ

  Кого мочити? Краще сам пидмийся...!

  ...4. Зрештою, мочити російське - це не мочити етнічних росіян, - це мочити всю російську імперську поневолювальну сутність в людях, звісно в першу чергу в етнічних українцях....

  ---Последнее слово подсудимого показало, что он намерен совершать лоботомию гидрорезаком в отношении этнических украинцев в первую очередь, а во вторую - этнических русских. Намерения спрашивать, кем себя этнически полагает обьект лоботомии - подсудимый не выразил...
  Намерения начать с себя самого - подсудимый не высказал.
 • 2001.11.21 | Адвокат ...

  Перспектива є завжди...

  Але прихилитися до тероризму ( у модерному розумінні ), на добре то, чи на зле, наш нарід ще дуже довго не відважиться. Замало грошей, замало ідей, слабкий дух. Але, якщо спочатку "підтягти" дух, то й з останніми компонентами справа повернеться на краще.

  А от процес невротизації та його наслідки ( підвищений рівень побутової аґресивности, безпричинні вбивства, побутово-вуличний садизм ), дійсно, дякуючи Ку-чмові та його поплічникам, якщо не стрімко, то, принаймні, неухильно, йде вгору.

  Тож, перепрошую, маю питання: "Ви мали на увазі саме тероризм, чи, все ж, проґресуючу невротизацію суспільства?"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua