МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин погодився очолити похід за їжею.

11/20/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє «Ukrnews», голова Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко сповістив, що голова Адміністрації президента дав згоду очолити виборчий блок “За єдину Україну”. А не так давно В. Литвин заявляв, що не збирається йти на вибори. Що ж змінило його позицію? Чи не наказ шефа? Невже гаранта української Конституції вже не довіряє найближчим соратником, якщо приставляє до них контролера?

Відповіді

 • 2001.11.21 | Адвокат ...

  Єди на всих не вистачить. Або процес гомоґенізації розпочався остаточно.

  Дійсно, Литвин не рвався у політику, принаймні у публічний її сектор. За роки сомовідданого служіння "папіку" доктор історичних наук зрозумів, що поки буде Ку-чмо, доти буде в Україні зберігатися соціялізм брєжнєвського розливу. а це дуже кльовий устрій... для тих, хто "на горі". І пан-товаріщ Литвин вирішив, що треба за будь яку ціну status quo зберегти. Певно, про те дізнав Ку-чмо, і, у строгій відповідности до неписаних законів отого соціялізму, нагородив пана-товаріща Литвина завданням: "забезпечити збереження отого ква за будь яку ціну, навіть,-- ціною політичної кар'єри виконавця".

  До речі, сміх- сміхом, але тих, хто отримаів від Ку-чма такі, або подібні персональні завдання, вже з добрих два десятка набралося. Про що це може свідчити? Стововно майбутніх парляментських виборів, лише про те, що навіть ситуативної більшости в ньому не буде, якщо, звичайно, її "орґанізація" буде відбуватися без застосування вогнепальної, чи іншої зброї. Ку-чмо шалено боїться бодай невеличкої, але сталої, консолідації політикуму, припинення безкінечних дріб'язкових чвар, тощо. Мабуть, він добре знає, яку велику подяку складуть йому наші політики, якщо об'єднаються!

  Тож, задача мінімум, вона ж -- максимум: "у ВРаді не повинно бути ані сталої більшости, ані блокуючої меньшости".
  І до виконання цієї доленосної для для Ку-чма задачи підключився тепер і В. Литвин. Можна казати, що "папа" кинув у бій ще одного "синка", бо перший не справлявся.
  Застереження. У Ку-чма таких "синів" ще багато!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.21 | Мартинюк

   Зверніть увагу як він їх всіх безжально кидає під "гусениці"

   Ну майже ще один Жуков.
   Він таким чином за пів року перетворить всіх видних кучмістів у політичні трупи та своїх заклятих ворогів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.21 | Адвокат ...

    А тепер, давайте зпроґнозуємо, що скаже Ку-чмо, коли покаже і цьому "синові" на двері. ;-)

    Він ( ІМНО ), скаже те саме, що й першому ( чи він другий, в тих синах президента Ку-чмо і чорт ратиці зламає! ) -- "ґібчє треба бути, треба з усіма співпрацювати, ладить, Вово..."


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua