МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

(>>) "А СУЩЕСТВУЮТ ЛИ ЕВРЕИ?" - Не зовсім офтопік - Про нації, історію, істину і міфи.

11/21/2001 | Горицвіт
http://www.ropnet.ru/mac/ogonyok/win/200136/36-28-31.html

" А СУЩЕСТВУЮТ ЛИ ЕВРЕИ?
Спрашивает Фаина Гримберг

-- Вы, правда, считаете, что еврейского народа, существующего в истории три тысячи лет, на самом деле нет?

-- Во-первых, мне не хотелось бы ставить вопрос так: «еврейского народа не существует...» Тогда я оказываюсь достаточно глупым и бестактным человеком. Я ведь на самом деле говорю не об этом, а совсем о других вещах. И второе, столь же важное. Что значит -- «существующий в истории три тысячи лет»? Так даже вопрос нельзя ставить. История существует, когда ею кто-то занимается. Мы привыкли к неким мистическим понятиям. Если мы возьмем определения, что такое «народ», «племя», «нация», «народность», то это некие общности людей, объединенных территорией, языком, культурой..."

Відповіді

 • 2001.11.21 | Мартинюк

  Історія з життя.

  Вчора мої діти повернулися додому у дуже збудженому стані. Без зайвих вступів дочка -першокласниця, пильно дивлячись мені в очі строго спитала - тату , а в нас є євреї?

  Я, вельми шокований цим вияснив "Аде саме в нас повинні бути ті євреї".
  "Ну розумієш, тату бабуся, прабабуся або який прадід"- впевнено відповіла дочка. Виявляється у них в школі обявилася представники якого єврейського благодійного фонду і заявили що всім дітям у яких знайдеться в роду до пятого коліна хоч один єврей чи єврейка будуть даватися подарунки, матеріальна допомога проводитися безплатний відпочинок, екскурсії за кордон і потім безплатне навчання там же ж за кордоном.

  Найцікавіше що батьки віднеслис до такого пересортування дітей цілком спокійно, а моя дружина навіть провела додаткові дослідження своєї генеалогії. Однак незважаючи на шнобель моєї тещі та її ( як вивилося фарбовану) палку брюнетистість, результат виявився невтішний.

  Я трохи втішив дружину видрукувавши їй з інтернету історію про те як у Росії, діти послані подібним чином у літній відпочинковий табір після поврнення почали казати своїм батькам що вони "гоївські свині". При цьому я дізнався у дружини що це все проводиться поголовно у всіх київських школах, і деякі батьки активно дістають липові справки про свої єврейські корені. При чому навіть з совківською винахідливістю вже розроблені ефективні методи як обдурити недремне око єврейських благодійників, в тому числі забезпечити відповдність підроблених даних з доступним в інтернаеті геналогічним деревами походження єврейських родин.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.21 | Ошанський

   У Вінниці те саме.

   Аж смішно, як багатьом хочеться "шару прокотити". Мабуть скоро в магазинах пропадуть ножиці, усі будуть терміново обрізатися
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.21 | юрко

    Re: та де! та хто ножицями то робить!

    Як си заблизько ті ножиці приставите і чахнете по живому, то можете си увередити тую справу. А з коротким, як далі жити будете? Мо' пам'ятаєте, як пару років тому в Америці одна кобіта зденервувалася на свого і вночі ножиком й'му рівненько втяла, а той кусник надвір викинула. Хлоп скоро до лікарні, а поліцай за той час ходив по дворі та й той кусник шукав. І знайшов. То мав хлоп щастя, що того кусника який кіт чи пес не з'їв. Добре, що дохторі там добрі, бо му' пришили то назад. Правда, воно йому служит лиш до декорації, бо вже, як що раз втяв, то назад не поправиш.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.22 | trick

     Re: та де! та хто ножицями то робить!

     A to mozhe tak agitujut novyx "chleniv" (probachte na slovi) do SDPU (obrizanoi) ?
 • 2001.11.22 | Історик

  Аріель Шарон знає краще.

  Він сказав: "Ізраіль - багатонаціональна держава людей, що сповідують іудаїзм". Тобто поняття "нація" не існує. Є Велика Секта. А як інакше пояснити єврея-китайця ? А східноєвропейські, наші євреї, по крові - хазари , тюркський народ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.25 | Остап

   Євреєм можна стати за 9 місяців, пройшовши ГІЮР (-)

 • 2001.11.22 | JW

  Re: (>>) "А СУЩЕСТВУЮТ ЛИ ЕВРЕИ?" - Не зовсім офтопік - Про нації, історію, істину і міфи.

  "О происхождении слова "еврей" однозначно сообщают сами ев-
  реи. В книге "Ветхий завет и его мир" востоковед, доктор истори-
  ческих наук Илья Шолеймович Шифман пишет: "...принадлежавший к социальной группе "иври". Так назывались люди, изгнанные из городов и общин, утратившие об-
  щественные связи и обречённые на бродяжничество.
  А проще - это бандиты , воры , убийцы, проститутки, извращенцы". (Из "Русской Правды")

  В отчетах царской охранки (1901-1904), видел в нете у антисемитов) сказано проще: 75% уголовников - евреи. Не верится ? Читайте Бабеля. Вы думаете, что ситуция в Питере или в Москве была другая ? А революцию кто делал ? А в ЧК-НКВД кто свирепствовал ?
  Ну и - как можно стать олигархом за 2 года ? А кто по национальности украинские олигархи ? На Украине было только несколько "богатеньких Буратино" славянского происхождения, да и те или сидели, или сидят. А это не вопрос разве ?
  Иудаизм ихний - чистой воды сатанизм. (Ну это для интересующихся. Читай Флавиана Бренье)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.22 | Augusto

   Прибіг, прибіг!

   Медведчук - єврей, Q-чмо - єврей, Лазаренко -єврей, Волков -єврей, Деркач - єврей а ось Фельдман, що алюмінієвою кружкою по гратах грюкає - словянин!
   Читайте РуSSкую Правду!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.22 | Patriot

    Re: Прибіг, прибіг!

    А що взагалі змінить базікання на форумі. Самі себе так поставили, що нам запропонують цукерку, в ми вже і турками і євреями і ще кимось станемо. Питання у вихованні. Моїбатьки ніколи б не шукали ніяких довідок про походження єврейське та і я того робити не буду..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.22 | Augusto (Daisy Cutter) Gladio

     "Базікання на форумі" є своєрідною формою групової терапії сильно травмованого українского народу (а пережити геноцид та всі прибабахи з XX століття, та ще регулярно в тому і бути самим звинуваченими, це не жарти).

     Така групова розмова є притаманої людині ще з печер, де племя збиралося навколо вогнища та розмовляло, ІМХО єдиний засіб знайти колективний баланс та самозрозуміння.
     Якби покійний Яцик такі українські табори зорганізовав на Cxоді, шукали б українські корені.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.22 | Василь Нестеренко

      Для Augusto Scurvera Bladio

      Пацан, а у тебе нема відчуття, що ти бог ?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.22 | Augusto (Daisy Cutter) Gladio

       Tи хочеш мені молитися?

       Василь Нестеренко писав(ла):
       > Пацан, а у тебе нема відчуття, що ти бог ?

       Шуруй!:hot:
     • 2001.11.24 | Мартинюк

      Уявляю який би зчинився гвалт, якщо б за гроші української держави почали б робити щось подібне

      Якби українські державні інституції почали робити щось подібне в Росії чи Молдавії. ( Там би ніхто не звернув би на це уваги)
      А фонди які фінансують пошуки єврейської крові в українських школах, як вияснилося, фінансуються з ізраїльського Міністерства алії (повернення євреїв в Ізраїль).

      Наша держава абсолютно і рішуче відсторонюється від фінансування всього що хоч трохи пахне українською національніст.
      Спроби робити таке з боку приватних бізнесових структур рано чи пізно закінчують розгромом цих структур.
 • 2001.11.25 | толя дейнека

  Євреї завжди там, де найважче

  Після жахливого теракту 11 вересня та створення широкої антитерористичної коаліції ситуація у світі докорінним чином змінилася. Що ми маємо на сьогодні. Єврейське лобі у США може самостійно оголошувати країни та народи, з якими не можна вести ніяких переговорів, одночасно хай у ісламських антиюдеів стигне в душі в очікуванні, хто буде наступним у списку на знищення. Ліквідувати залежалі арсенали озброєнь дешевше ж бо завжди на іншому краю світу. Зелені папірці із зображенням пірамиди з сяючим Оком творять дива. Завдяки найсучаснішим недосяжним американським бомбардувальникам з важким бомбами у пузі, необмеженим фінансовим можливостям, обмеженню надходження нафтогрошей нашим ворогам та наявності безлічі бажаючих бути купленими основну задачу пост-угандійського періоду сіонізму - становлення Держави Ізраїль - можна вважати у цілому вирішеною. Безумовно, лишається ще чимало бути зробленим, але ця решта кроків по суті має суто технічний характер, і може бути виконана без задіяння усього потенціалу світового єврейства та без зайвого перенапруження. Фактично залишилося тільки скинути уряди двох-трьох країнок із гнилими режимами та зруйнувати Аль Аксу, щоб звести свій новобуд. Все! Дрібнички.

  Але хіба кінчається на цьму історія? Безумовно що ні. Євреї мусять ставити перед собою тільки найважливіші та найскладніші завдвння. Де пролягає наступний фронт протистояння ворогам юдохристияньських ціностей, після остаточного знищення ісламської загрози? Наступний фронт пролягає на межі із надміліярдним комуністично-будисько-конфуціянським Китаєм, який впевнено просувається до того, щоб змістити Сполучені Штати із позиції Першої Світової Держави. По деяким розрахункам фактичний ВВП Китаю вже загрозливо наблизився до американського, або навіть і перевершив його. Мільярд все більш войовничих китайців сьгодні заглядає, а завтра буде протистояти злиденній вимираючій Росії. Хто потужніший і хто кого значно посуне подалі, довго гадати не тре.
  Тому вже настав час згадати про нашу вічну доля Вічного Жида. Кожен свідомий єврей мусить потроху звикати, що наша наступна Батьківщина - заповіданий нам патріархом Йосипом столиця Єврейської АО Біробіджан, на кордоні з Китаєм, саме там, де розгорнутьсяч найзапекліші та найзахоплюючі події середньострокового майбутнього. "Далекий цей Город, але нашенський", згадайте класика. І справді, хіба схожа пустеля Східного Серединомор'я із пекучим кліматом, де не можна існувати на спеці без пляшечки соку, на те, що нам заповідав Господь? Де повноводні річки, де зелені луки із тичними стадами? Перечитаймо Тору та скажемо відверто - ні, це не та земля, не те Ти нам обіцяв, Господи. Наша Батьківщина - Біробіджан, майбутній форпост юдохристиянства на Землі.
 • 2001.11.25 | Ясь

  Як Святослав хазарів "мочив"

  http/rus-sky.org/history/library/makarov.htm
 • 2001.11.25 | толя дейнека

  Re: "А СУЩЕСТВУЮТ ЛИ ЕВРЕИ?"

  справді цікава стаття, і до речі дуже добре лягає на нову хронологію школи А.Т.Фоменка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua