МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Редакторам та інформаторам Вільного Форуму

11/21/2001 | технолог
Шановні добродії!
Нещодавно вже виникало питання про те, що новини, які викидає на Форум Майдан-ІНФОРМ, забивають всі інші теми.
Не буду голослівним: на першій сторінці третину тем займають повідомлення Майдан-ІНФОРМу, на трьох попередніх - не менше. При цьому на велику частину з них письмової реакції на них немає.
На першій сторінці за рахунок цього залишаються тільки ті теми, що обговорювались на протязі останніх семи годин - з 14 до 21.00.
Це дуже незручно, тому що треба чекати, коли відкриється наступна сторінка. Тим самим ви їсте наш час.
Вже з цілком правильно поставили на новинах кнопку "обговорити".
То навіщо ви це робите?

Відповіді

 • 2001.11.22 | R-Zet

  Re: Редакторам та інформаторам Вільного Форуму

  Відповідь на ваше запитання дуже проста - попри самоназву "вільний", форум "МАйдан" є найбільш політично заангажованим, а отже, суцільно модерованим та цензуруваним. Все, що так чи інакше не співпадає з побажаннями політичного спонсора. цього "вільного" форуму, - або нищиться (читай - цензурується) модераторами, або ними ж забивається досить недолугою псевдо-актуальною інформацією.
  Цікаво, а скільки протримається тут це повідомлення?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.22 | DevRand

   Детальніше про це та інші таємні секрети форуму дивись тут:

   http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_hum&key=1004014516&first=1006116857&last=1000214421
  • 2001.11.22 | Майдан

   У нас нема політичних спонсорів.

   Так само як немає і спонсорів фінансових. Однак політичні погляди таки є . Саме тому і появився цей сайт - то му що у нас є чінкі політичні погляди.Не було б у нас політичних поглядів - не було б і цього сайту та форуму.

   Новини зараз додаються у форум автоматично. Ми працюємо на програмою іншого способу подавання новин на форум, однак це потребує програмістської крові та часу. Кнопка, яка появилася під новинами тому свідчення. Однак ще потрібно багато чого зробити. Поки що вибачаємося за незручності і нагадуємо що завжди можна підняти потрібну тему на самий верх додавши до неї повідомлення. Аби зекономити час пошуку потрібної теми раджу користатися кнопкою "пошук"
   Вввіши одне із слів, яке є в потрібній Вам темі Ви майже миттево отримаєте лінк на цю тему.

   Форум дійсно модерується - в першу чергу на ньому припиняються всілякі матюгальні процеси і характерні для російського інтернету ( і на жаль для форуму "Української Правди") розбірки на тему "хто з учасників дискусії є більшим педерастом".

   Ми не забороняємо висловлюваннь на форумі будь яких поглядів, однак ми не збираємося заохочувати очевидні провокації, наприклад спроби повести дискусію в руслі взаємних національних образ, або провадити кампанії проти тих чи інших діячів чи груп некучмівського політикуму..

   Якщо прихильники режиму та ненависники опозиції вважають що їм важко на форумі проводити свою пропаганду, то нехай звернуться до Кучми за політичним і фінансовим спонсортвом та зроблять собі для цього відповідний сайт і форум.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.22 | R-Zet

    Re: У нас нема політичних спонсорів.

    Давайте не будемо торкатися теми спонсорства. Можливо вам пощастило знайти в неті безкоштовне затишне місце де провайдер не бере з вас гроші просто за те що ви такі красиві та пухнасті. Можливо навіть, що постійне політичне обожнювання певних політичних персоналій та ненависть до інших - це не політичне замовлення, а суцільна нав*язлива пропаганда власних політичних міркувань. Можливо. Та чи можливим видається вам, що на демократичному (!) форумі введена зовсім недемократична цензура? Тільки давайте не будемо скочуватись до теми матюків та лайок. Поговорімо краще про штучну заборону на право вільного висловлення інших думок на "Майдані". Це ви робите просто так, за власним уподобанням чи ще через щось?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.22 | Augusto

     Шановний Ерзед!

     Чи не могли б Ви навести, які самі "інші думки" не дозволені на Майдані? Зазвичай я не сприймаю думки, які пропагують міжнаціональну ворожнечу, пригнічення жінок (між іншим і сексистські жарти), пропаганда антисоціального життя (олігархи), романтизація бандитизму(менти і інши), спроби закидати брудом весь світ (всюди так), та заклики до знищення українського народу (нехай бідні повимирають, тощо) i натужний захист всього вищенаведенного як "свідомого вибору України".
     Але знов таки, цей форум є немодерованим.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.22 | R-Zet

      Любий(а) Августо!

      Дозвольте тоді контр-запитання: а які "інші" теми дозволені на цьому "немодерованому" майдані? (до речі, чи читали ви уважно ВСІ попередні повідомлення?)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.22 | Augusto

       Ерзед-ефенді!

       Всі теми є дозволеними, якщо вони не йдуть проти законів моралі та волі Алаха! Почитайте уважно постінги, наприклад нінзі-мутанта,колишнього секретара комсомолу Остапа (мир їм всім), чи АSТ! І побачте на власні очі, що ніхто не витер, хоча багато хто заплював собі весь монітор від люті. Будь-яка думка є цінною, якщо вона не пропагує неприємні речі які я навів(ла)(ло) в попередньому постінгу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.22 | R-Zet

        Августо-сан (-тян)

        Все зрозуміло: на "вільному" форумі можна все, але дечого не можна. Дещо заперечують актуальні закони моралі, свіжа воля Аллаха та рівень неприємності певного повідомлення чи певної особи для неіснуючих модераторів "Майдану". Натомість, приємними є думки які пропагандують проблеми національного самовизначення та самоідентифікації. Думки, що пропагандують фемінізовану гіперактивність. Думки, що пропагандують відверто соціальне життя (бомжі?). Думки, що проповідують не романтизацію бандитизму (невже тоді його реалізацію?!). Думки, що пробують відмити від бруду весь, та навпаки загидити власний (всюди не так ). Думки та заклики до новітньої української червоної революції - (нехай багаті повиздихають тощо). А також перш за все повинний бути присутній натужний захист вищезгаданого, як "свідомого вибору справжньої парламенсько-морозівсько-тимошенківсько-свистовичської, а не президентсько-кучмівської України.
        Все зрозуміло. Але чи видається вам, шановний (шановна, шановне?) що все є найзвичайнісіньська ЦЕНЗУРА?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2001.11.22 | Augusto

         Ну, Ерзед-баба, людській світ взагалі ЦЕНЗУРОВАНО! Інцест, канібалізм, статеві відношення з неповнолітними, крадіжки, пограбування, розумію, що Вам важко!

         Революція не завжди "червона"!:): Інколи вона наприклад кримінальна, як ото відбулася в Україні. На чолі з паханом-Папіком.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2001.11.22 | R-Zet

          Августо-заде! То чого ж ви стверджуєте, що ваш форум є не цензурованим та вільним? Невеличка брехня заради рекламки?

          До речі, революції ще бувають сексуальними. Проте кращим є еволюційний шлях - чи ви проти еволюції також?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2001.11.22 | Augusto

           Я вважаю, що Сексуал-Демокрадична Партія України (о) та іже з ними, спочатку наробили "революцій", а потім кажуть "чік-трак я в домікЄ", тепер - еволюція, хто проти - "сєкір-башка", Ерзед-нена.

           Але ж, погодьтеся, якщо хто проти всесвітньої заборони/цензури пропаганди канібалізму, геноциду та пограбування народу, це не робить його/її борцем за свободу!
           Біблія, Коран, Тора та вчення Буди кажуть, що людина є дуже зіпсованним створінням, і до Нірвани треба йти через свідомі обмеження "свобод" що походять від найнижчих елементів людини - голоса Сатани. Ось тут на Майдані літає Талібан-Голуб(ь), він все знає, порозмовляйте з ним!

           П.М. Чи знаєте ви, що слово Талібан походить він англійського слова "талли" (tally)- пестливої назви рушника (towel) і пов'язано зі звичаєм членів Талібану носити рушник на голoві (тюрбан)? (за повідомленнями Студіо Нонсенс ®)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2001.11.22 | R-Zet

            То може варто набратися хоробрості?

            І чесно заявити хоча б на цьому форумі: ми, "вільні" майданники як є усі геть непримирими борцями із суркісятами та "іжє с німі", усіляко пропагандуємо тільки власні політичні програми (ви, здається, УРП-шники усі - так, у всякому випадку, стверджував Свистович), а всі інші повідомлення на цьому форумі, якщо вони протирічать нашій партійній програмі, - будемо безжально модерувати та цензурувати? Це буде чесно та перед людьми не соромно. Бо ж не будете брехати

            P.S. Щодо талібів - то мені відомий тільки переклад талібан - "студенти". Можливо, вам відомо більше
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2001.11.22 | Augusto (Daisy Cutter) Gladio

             Ерзед-мурхад, особистисть злочинців, національність, прізвище та інше не дуже цікаві. Якщо нема чого казати, не варто повертатися на початок, це більше схоже на віслюка, що вирішив погратися в зіпсований патефон, ніж на начин ведення дискуcії.

             Ніхто форум не модерує (пошукайте когось хто пояснить для Вас вираз "модерований форум"), деякий контроль властивий будь-якій впорядкований структурі для підтримання гомеостазісу, це не є ознакою цензури, чи ще чогось, це правила поведінки, якщо не подобаються - відкрийте власний форум з порнографією і чим завгодно!

             П.М. Студенського квитка ніхто в Талібана не бачив, а ось рушник на голові всі бачили!
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2001.11.22 | R-Zet

              Ви розчаровуєте мене, Августо-огли

              Домовтеся там з іншими своїми колегами, аби писали щось таке саме як і ви, а то "Форум дійсно модерується - в першу чергу на ньому припиняються всілякі матюгальні процеси і характерні для російського інтернету ( і на жаль для форуму "Української Правди") розбірки на тему "хто з учасників дискусії є більшим педерастом".(Майдан).
              Цензура завжди залишиться цензурою, яке б політичне забарвлення в неї не було. Неможливо бути трішечки вагітним, шановний Августо-джан
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2001.11.22 | Augusto (Daisy Cutter) Gladio

               Не казатиму, що дуже разочарований втратою довіри до мене Ерзеда-муртада.

               Я кажу теж саме, що Вам вже казали раніше, якщо незрозуміло, що мені до того що в Угорщині нема моря? Матюки (директорська мова) за правилами поведінки неприпустимi, кю!
               Roger and out!
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2001.11.22 | R-Zet

                ...

                Можу вас заспокоїти, що теж не буду ридма ридати від того, що дізнався, що "вільний" Аугусто-ходжа насправді виявився слухняним виконавцем волі інших політичних "огли". Хай навіть все це красиво маскується під власні політичні переконання. Щасти вам в вашій безкомпромісній боротьбі.

                P.S. Попередьте тільки інших ваших партійних геноссен, аби узгоджували попередньо з вами тексти своїих "безкомпромісій"...
              • 2001.11.23 | Михайло Свистович

               Re: Ерзед-сеїд, наведіть хоч один приклад політичної цензури (-)

            • 2001.11.23 | Михайло Свистович

             Re: Ерзед-адоні, у Вас застарілі дані

             Це на початку всі майданівці були уерпістами. Тепер наше коло збільшилось, і позапартійні в кілька разів переважають уерпістів. До речі, Августо не має повноважень на редагування інформації на Майдані. Він є таким самим учасником Форуму як і Ви. Ніхто з нас з ним навіть не знайомий, хоча дуже б хотілося випити з ним горілки. А ось з Вами - ні :):.
   • 2001.11.22 | Patriot

    СПОНСОРСТВО

    Колись мав можливість попрацювати на виборах і з того часу переконаний, що навіть найчесніші і безкорисливі мають тих, хто платить гроші і замовляє музику. Дехто робить це розумно, дехто по-дурному, але роблять усі.
    Всі використовують нечесні методи, щоб досягти мети. Звичайним простим людям цього не видно, вони бачать тільки парадну сторону, того, що відбувається. Все інше приховано... Тому це питання краще закрити, бо не переконяєте ви нікого, що існуєте тільки на членські внески і пожертвування добрих самаритян. Це не правда
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.22 | Augusto (Daisy Cutter) Gladio

     А можна трохи більше підробиць? Де, що, коли?

     Інакше як в анекдоті виходить: "Всіх жінок згвалтували", віддає непотрібною генералізацією, та спробою самовиправдання. Але ж "ти не стаєш чистішим, якщо намагаєшся всіх вимазати брудом"©, може колективно зможемо проаналізувати, що сталося, хто був неправий, тощо?

     П.М. А які "членські внески" можуть бути, сильно спрощено, в електронної дошки оголошеннь?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.22 | Patriot

      Re: А можна трохи більше підробиць? Де, що, коли?

      Взагалі це справа вже минулого і не хотілося б переходити на особистості. Вони ж все ж таки залишилися, а вибори вже пройшли.
      А про "членські" внески це так було сказано , для підтримання розмови. Я мав на увазі те, що коли щось робиться, особливо інформаційний проект, то за ним хтось стоїть, хто переслідує певну мету, тому свободи слова повної не може існувати в принципі. Це все одно, якщо зараз наш президент віддасть УТ.1 у розпорядження опозиції, "Майдану" наприклад. Але ж він цього не зробить. Те саме і з цим форумом. "Тобто говоріть собі, спілкуйтеся, але намагайтесь не виходити за рамки і не збивайте людей з шляху істиного" Якщо ми не хочемо просто повідомлення не пропускати, як це робиться скажімо на www.kavkaz.org, то ми будемо вас новинами засипати, щоб ніхто не встигав вашої писанини писати. Інформаційні технології одним словом. Окремі прояви інформаційноївійни. Просто "гарант" має більше потужностей, а "Майдан" менше. Моя думка така- не може бути повної свободи висловлення, бо це обов"язково комусь зашкодить, і цей хтось усіма засобами намагатиметься не допустити таких першкод. А всі розмови про свободу- це тільки розмови...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.22 | Augusto

       Дивні звинувачення.

       Patriot писав(ла):
       > Взагалі це справа вже минулого і не хотілося б переходити на особистості. Вони ж все ж таки залишилися, а вибори вже пройшли.

       І що цікаво, всі мабуть мають вірити на "чесне піонерське"?

       P.M.Всім той поштовий робот вже набрид, але при чому тут свобода слова? Зробили робота, який додаватиме новини, а він збожеволів, що далі? Через це Майдан вже можна звинуватити в корупції та інших злочинах Q-чмізму?
       Це мрія якщо влада в Україні колись досягне хоча б половини морального рівня Майдану!
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.22 | Patriot

        Re: Дивні звинувачення.

        Вірити чи не вірити- це вже особиста справа кожного.
        А те що нічого просто так не робиться це правда в це можна повірити і без чесного піонерського.
        В корупції я ще нікого не звинувачував. А робота можна було б і відключити, якщо вже всудавно про це просять і довести протилежно, розвіяти сумніви щодо свободи слова на "Майдані". А моральний рівень це вже інше питання.
        Просто, як на мене всі думки повинні бути висвітлені, не потрібно однобокості. Якщо Кучма "поганий" то не треба йому уподібнюватись
        А працював я помічником одного з кандидатів під час довиборів по 115 Галицькому окрузі у Львові минулого року.
        І цього повірте вистачило, щоб більше не тягнуло в політику, і щоб втратити будь яку віру в чесних політиків.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2001.11.22 | Augusto

         Біда в тому, зенітний комплекс, що життя то не гра.

         І Q-чмо не "поганий", він і його бандити Погані і просирають вони зараз не просто народні гроші, вони просирають майбутнє малих та ще не народженних українців. Не треба вважати себе всередині якогось кросворду де "все не просто так", де всюду треба шукати схований малюнок, або щось таке - це і є реальне життя, це і є Україна, і саме тому всі герої, що померли за незалежність, лежать зараз на животі - попереверталися в трунах, не хочуть дивитися на той мотлох, що торгує батьківщиною.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2001.11.22 | Patriot

          Чилійському диктатору від протиракетного комплекса.

          Ок, любий мій чилійський диктаторе, це не кросворд - це реалії життя, де ніхто безкорисливо нічого не робить. Я в цьому переконаний, а особливо у політиці. Вона була брудною, такою і залишилась, якщо ж ви такий поборник прав українців, то робіть щось реальне, а не розводьте теревені на форумі. Це може кожен. Тут йшлося про свободу слова. Всі говорять про бандюг кучмістів, а де альтернатива.
          Один мій білоруський знайомий сказав, що опозиція програла на останніх виборах (у Білорусі) тільки через те, що не дала альтернативного вибору, а займалася лише тим, що звинувачувала існуючий режим. Я за рівноправ"я для всіх, а не тільки для вибраних. А що таке життя - це вже особиста справа кожного, і ви не можете судити про моє життя і про мій життєвий досвід, так само як і я не можу судити провас, оскільки я з вами не знайомий, а ви зі мною :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2001.11.22 | Augusto

           А чому Аугусто (Daisy Cutter) Гладіо, чилійській диктатор?

           Мені більше Непал подобається! Чи то всі Аугусто - диктатори, як ото всі Леоніди - "Президенти"?:):
           А хіба Ющенко не альтернатива Q-чму? А чому полiтика повинна обов'язково бути брудною?
           І чому питати людей з Білорусії, у мене, наприклад є знайомі в Бєлграді/Бєограді, там трохи інакше відбувалося?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2001.11.23 | Patriot

            Спало перше на думку, так як і зенітний комплекс...

            А чому Patriot відразу зенітний комплекс. Мені подобається більше його пряме значення, а не абревіатура американського протиракетного комплексу.
            Щодо політики, то вона завжди була брудною навіть за найдемократичніших режимів і напевно такою і залишиться.
            Всюди і завжди рано чи пізно випливатимуть факти, які її очорнять і "хороші" стануть "поганими" і навпаки.
            Я розумію, що "чистої" політики не буває і заради досягнення чогось, потрібно чимось також жертвувати.
            Ющенко звичайно альтернатива, але він сам всього не зробить, так само, як Шевченко не може грати за всю збірну.
            Політика це так само своєрідна гра зі своїми правилами і як аправило гра командна, за людиною повинна бути команда, яка її підтримує, а націонал-патріотичному таборі, як в старій приказці "де два українці, там три гетьмана".
            От так то,,,
            Щодо Білорусі. Та питати треба тому, що Білорусь до нас ближча і багато в чому ми з ними подібні. Сербія ніколи не була частиною СРСР, а серби почували себе набагато вільніше в Югославії ніж українці чи білоруси в СРСР.
            Вони відповідно не були так опрацьовані тією пропагандистською машиною як ми. В Україні це перевага, що вона йде еволюційним шляхом а не революційним.
            В нас не було стільки крові після незалежності, як в Грузії, Сербії. В нас не було етнічних чисток. Чи ви цього бажаєте, бо революція, це завжди вбивство і фізичне знищення ворогів. Боротися треба розумно і спільно, а не виходячи з принципу, що я найкращий і всірешта не можутьзрозуміти моїх талановитих думок. Іноді навіть треба поступитися людині, яка має більший авторитет і більшу вагу у суспільстві у нас же цього не було і не буде. Кожен хоче ВЛАДИ. А потім отримавши її він псується.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2001.11.23 | Михайло Свистович

             Re: що за "упаднічєство"? Це, принаймні, не патріотично.

             > Боротися треба розумно і спільно, а не виходячи з принципу, що я найкращий і всірешта не можутьзрозуміти моїх талановитих думок. Іноді навіть треба поступитися людині, яка має більший авторитет і більшу вагу у суспільстві у нас же цього не було і не буде. Кожен хоче ВЛАДИ. А потім отримавши її він псується.

             Ви зараз повторюєте слова, які нам постійно нав"язують клікуші влади: "Розслабтеся і отримуйте задоволення. Все одно змінити нічого неможливо".

             В Польщі та Чехії теж не було етнічних чисток, проте революція відбулася.
          • 2001.11.23 | Майдан

           Шановному Патріоту

           Оскільки на с давно цікавить проблема залучення спонсорів, то прошу висунути ваші гіпотези яким чином , ми тих спонсорів все таки залучили. Ми таки дійсно не проти когось залучити, але то в нас не виходить.Якщо ваші візії надаються до практичної реалізації і можна когось таки залучити при збереженні дотеперішньої політичної лінії , то ми будемо пробувати реалізувати Ваші ідеї.

           Однак мені здається щоВаша позиціягрунтується на Вашому хибному досвіті про те що не можна нічого нічого суттєвого зробити самостійно без допомоги якоїсь сторонньої потужної сили.
           Наспрвді це не так. Люди які хочуть , знають , а головне вірять у свої сили, можуть багато чого зробити опираючись на власні сили і досвід.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2001.11.23 | Patriot

            Майдану

            Можливо я і помиляюсь, бо всім людям властиво помилятися. Можливо у мене і хибний досвід і хибне уявлення. Просто так переважно стається, коли навітььщось на ентузіазмі починається, особливо інформаційні проекти, коли вони починають ефективно працювати, стають популярними, на них накладаєхтось свою лапу...
            І тоді джерело інформації перетворюється на чийсь рупор, який кричить те, що хоче господар. В іншому випадку створюється видимість свободи слова і поступово створюється потрібна громадська думка. Це як колись в СРСР тисячі студентів з країн "третього світу" навчалися тут.
            Було три категорії.
            1. Ті за яких платили батьки (досить незначна)
            2. Ті за яких платила їхня держава (відносно невелика кількість)
            3. Більшість, які вчилися і жили за рахунок радянських громадян, їхніх податків і зарплат.

            не всі звичайно після навчання ставали прокомуністично настроєними, ними ставали одиниці чи сотні з десятків тисяч.
            Але цього було вже достатньо для того, щоб справляти певний вплив на ті країни, звідки приїзджали до нас студенти, для того щоб творювати там "п"яту колону".
            Досить часто так буває і з інформаційними проектами.
            Я не звинувачую ні в чому "Майдан", важко повірити у повну незалежність. Хоча і це можливо. Тут велася дискусія про свободу слова. На тякалось на те, що робот новин псує форум, але цього ніхто не бажає слухати.
            Я радий що ви настільки безкорисливі і чесні, що працюєте на ентузіазмі, а тому не буду давати жодних ідей, де можна знайти спонсора, бо спонсор рано чи пізно захоче щоб "Майдан" став його власним.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2001.11.23 | Михайло Свистович

             Re: це вже інша справа.

             Я щиро радий, що Ви все ж визнаєте можливість своєї помилки. І чесно кажу Вам, що Ви помиляєтесь. Також в черговий раз повідаю на цьому Форумі, що Майдан хотіли купити (не спонсорувати) двічі, але ми не погодились. З того часу (здається, це був квітень 2001 року) більше ніхто нам кошти не пропонував.
        • 2001.11.23 | Михайло Свистович

         Re: Слабка ж у Вас віра як на такий гордий нік.

         Втратити віру через одного кандидата в депутати? Якби сербська (в них теж була ця проблема з продажністю політиків) молодь мала таку віру, вона б ніколи не створила ОТПОР і не скинула Мілошевича.

         А гроші в політиці - найгірше, що може бути. Якби деякі опозиційні вожді не почали платити гроші за прихід на мітинг чи участь в інших акціях, може б ми вже і закрили б Майдан "за нєнадобностью" і розійшлися би по своїх домівках до жінок та дітей.
      • 2001.11.23 | Михайло Свистович

       Re: Не збивайте людей з шляху істиного (с) Patriot

       Пане Патріоте!

       Для Вас це буде дивним, але єдиною причиною для прийняття рішення щодо додавання новин на Форум є зменшення активності учасників Форуму, появи нових тем та нових ідей. Тому ми вирішили додавати на Форум новини, вважаючи, що вони якось дадуть поживу для нових дискусій. Ми додаємо на Форум лише ті новини, які, на нашу думку, можуть розпочати нові дискусії. Погоджуюсь, що робимо це поки що непрофесійно, бо більшість з цих новин ніхто не обговорює. Це смішно звинувачувати нас у намірах спустити якесь обговорення в архів, бо кожен з Вас може підняти на гору будь-яку тему, додавши до неї навіть найкоротшу репліку.

       Звичайно, найкращим виходом було б зробити так, щоб при натисканні будь-яким відвідувачем сайту в новинах кнопки "Обговорити на Форумі", будь-хто з вас міг таким чином сам додати цю новину на Форум зі своєю реплікою. Але наш заокеанський Технар пише, що для такого нововведення йому потрібно витратити багато часу, якого він поки що немає, оскільки, окрім сайту Майдан, який він безкоштовно обслуговує виключно з власної ініціативи, в нього є багато іншої роботи, адже він не є нащадком Онасіса чи Форда. Мати ж системного адміністратора, який би займався виключно обслуговуванням сайту Майдан, ми не можемо собі дозволити по причині відсутності в нас описаних Вами спонсорів.

       Цікаво, як це ще Спостерігача не записали в команду адмінів Майдану. Адже він теж регулярно постить на Форум різноманітні статті та Новини. О! Забувся! І Голубь теж є одним з найактивніших відкривачів нових тем. Він також є нашим адміністратором? (до пана Спостерігача: не сприйміть це, будь ласка, як знак рівності між Вами та Голубом).
    • 2001.11.23 | Михайло Свистович

     ВІДДАЙТЕ НАШІ БАБКИ!

     Пане Патріоте! Мені негайно потрібно купити 4-річному сину зимовий одяг, а я вже місяць не можу цього зробити. Благаю, скажіть нам, хто є нашим спонсором, а, якщо можна, дайте прізвище цього казла, який відповідає за наше фінансування. Ми самі з нього свої гроші витрусимо. Бо нічого не отримали з дня заснування ні від ЦРУ, ні від ФСБ, ні від "Моссада" з "Аль-Каїдою" та Лазаренком разом взятих.

     Ви можете не вірити, але це дійсно так. За весь час існування з 20 грудня 2000 року ми отримали менше тисячі доларів. Ці кошти надійшли від моїх позапартійних знайомих (вони їх "відщипнули" з власних зарплат) та від відвідувачів Форуму. А членських внесків в нас поки що немає.

     Якщо Ви не можете безкоштовно працювати на виборах, то не кажіть це про інших. От я на всіх виборчих кампаніях, починаючи з перших вільних виборів ще народних депутатів СРСР, працював не те що безкоштовно, але ще й власні невеличкі кошти витрачав. Можете спитати в Чемериса, чи взяв я в нього хоч копійку на виборах 1994 року. До речі, вся кампанія Чемериса обійшлася йому та УРП чи то в одну, чи то в п"ять тисяч доларів. Точно не пам"ятаю, але обидві суми просто смішні. Люди працювали на ентузіазмі. Кампанія проходила у Львові. Не вірите? Спитайте у своїх львівських знайомих. Багато хто, гадаю, це підтвердить.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.23 | Patriot

      Відповідь! Спробуйте доставити США Бен Ладена а потім Буша в Афганістан і отримаєте аж 75 млн долларів.

      Я ж у попередньому повідомленні написав, що можливо ви є тим винятком, тими ентузіастами, які працюють за ідею. Я працюю також не тільки за гроші, хоча за гроші іноді працюю, бо за щось треба жити і за якісь кошти потрібно робити щось так би мовити для "душі".
      У скільки обійшлася кампанія Чемериса, мені відомо. Тоді це дійсно було ефективно. Але зараз вже пройшов час мітингів, бо народ просто НЕ ВІРИТЬ ні кому і Чемерису в тому числі, навіть його колишні виборці.
      От так то пане Михайле. Щодо того чи зможу я працювати на виборах безкоштовно, це інше питання. Залежить від того хто іде на вибори. Для хорошої людини не шкода, якщо вона дійсно хоче щось змінити. Але якщо людина потрапивши до парламенту з"являється раз в рік на зустрічі з виборцями, я для неї не буду працювати. перед виборами всі пухнасті і хороші. а після всі забувають свої обіцянки.
      Хвала вам і честь, якщо вам вдається працювати на одному ентузіазмі за ідею. Але де широка підтримка мас акції "Україна без Кучми". Кучма як був на місці так і залишився, а в опозиції щоразу нові лідери з"являються, які ділять плоди, які ще не виросли. Коли я не бачу мети, не бачу майбутнього , я не можу задля цього докладати зусиль.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.23 | Михайло Свистович

       Re: А як Ви ставитесь доборотьби УПА?

       Patriot писав(ла):
       > Коли я не бачу мети, не бачу майбутнього , я не можу задля цього докладати зусиль.

       То що, боротьба УПА теж була марною? Адже це була боротьба приречених, яка дала свої наслідки лише через сорок з гаком років. А дисиденти часів СРСР? Чи гадали вони, що настануть часи, коли їх не саджатимуть? Адже перспектива згнити в таборах була значно ймовірніша ніж перемогти.

       Нік Вам точно потрібно змінити, бо патріоти не припиняють боротьби за будь-яких обставин.
     • 2001.11.23 | Patriot

      В Чемериса я все при нагоді розпитаю (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.23 | Михайло Свистович

       Re: Щоб не вийшло так, що я брешу, уточнюю, що

       участі у львівській кампанії Чемериса я не брав. Я брав участь у його Київській кампанії, де він, зайнявши перше місце, вийшов у другий тур, але в другому турі вибори не відбулися, бо на них не прийшло 50% виборців (так було по тодішньому закону). Тоді Чемерис поїхав на повторні вибори до Львова в округ, де вибори також не відбулися. І правильно зробив, бо в Києві у тому окрузі, де він висувався, повторні вибори проводили ще двічі чи тричі. Київська кампанія обійшлася Чемерису ще в меншу суму ніж львівська.
   • 2001.11.23 | Остап

    ? І які вони, політичні погляди Майдану ?

    >Однак політичні погляди таки є . Саме тому і появився цей сайт - то му що у нас є чінкі політичні погляди.Не було б у нас політичних поглядів - не було б і цього сайту та форуму.


    ?
    І які вони, політичні погляди Майдану ?

    Яку політичну партію представляє Майдан ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.23 | Михайло Свистович

     Re: Правильні!

     Остапе, і у Вас амнезія? Скільки разів потрібно написати, щоб Ви запам"ятали: "Майдан не представляє жодної політичної партії".

     Роздрукуйте собі написаний нижче текст і повісьте собі над ліжком. Моде тоді перестанете задавати по кілька разів те саме питання.

     НАГАДУВАННЯ ОСТАПУ.

     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     Майдан не представляє жодної політичної партії
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.23 | Остап

      В дійсності, Майдан хаотично представляє інтереси різних політичних партій, бо не має політичних поглядів....

      Однак політичні погляди таки є . Саме тому і появився цей сайт - то му що у нас є чінкі політичні погляди.Не було б у нас політичних поглядів - не було б і цього сайту та форуму.

      ?
      І які вони, політичні погляди Майдану ?

      Яку політичну партію представляє Майдан ?

      >Остапе, і у Вас амнезія? Скільки разів потрібно написати, щоб Ви запам"ятали: "Майдан не представляє жодної політичної партії".

      В дійсності, Майдан хаотично представляє інтереси різних політичних партій, бо не має політичних поглядів.

      "Правильні" погляди - це "ніякі" політичні погляди.

      ПМ.
      Пора перейменувати "Майдан" в "Майдан-Інформ"
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.23 | Михайло Свистович

       Re: Як світ постав із хаосу (с) Біблія, так і Україна постане з Майдану, оскільки Майдан = хаос (с) Остап (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.23 | Остап

        Політична сила не може представляти інтереси ВСЬОГО ЗАГАЛУ, бо тоді зникає сенс у цій політичній силі (Майдані:-))

        Політична сила не може представляти інтереси ВСЬОГО ЗАГАЛУ, бо тоді зникає сенс у цій політичній силі (Майдані:-))

        Ось вам цікавий пост з форуму ВПУ. Там також хочуть створити "Віртуальний Майдан"

        http://www.vpu.org.ua/uk/forum/3/14/#604

        ....Боже, про що тут торочать! Партія за визначенням - засіб політики, а політика - це втілення інтересів людини за допомогою впливу на легитимні правила і закони суспільства. Тобто метою партії було й буде захист певних інтересів певних людей. Коли хтось починає казати "за всю Одесу" - це точно намагається використати схибнутих. Партія, яка публікує своєю метою щось таке стосовно всієї України - спекулятивна партія. Партія, по перше, чітко визначає, кого вона представляє - всього загала вона представляти не може, бо зникає потреба у самій партії, якщо усі згодні. По друге, визначає перелік проблем, з якими зтикається конкретна людина з визначеної групи людей, а не службовець на держпосаді. По третє, визначає, як само буде вирішено ці проблеми, у конкретних формулюваннях конкретних законів, без бєлєтристики.

        Зверніть увагу: "Коли хтось починає казати "за всю Одесу" - це точно намагається використати схибнутих. "

        Ви тримаєте загал за схибнутих ?
  • 2001.11.23 | Михайло Свистович

   Re: Ерзед-ага, Ви - мазохіст?

   Якщо ні, то чого Вам так хочеться, щоб Ваше повідомлення витерли. Ви ж чудово знаєте, що воно тут провисить стільки, скільки буде існувати цей сайт, бо в ньому немає ні матюків, ні вуличних образ. То ж навіщо лукавити? Аллах брехню не заохочує.

   Якщо ж Ви написали ці слова навмисно для того, щоб ми його не витерли, то пораджу Вам звернутися до лікаря, бо це вже якийсь нездоровий страх.

   А може Ви хотіли цим самим спровокувати нас, щоб ми його витерли, мовляв, якщо так хочете, то ми зробимо? Тоді мушу Вас розчарувати, бо тут ми садисти. Щоб пояснити, в чому полягає наш садизм, адресую Вам анекдот.

   Зустрічається садист з мазохістом.

   Мазохіст: Ну давай, ріж мене, бий мене, катуй мене.

   Садист: А ось і не буду, а ось і не буду.
  • 2001.11.23 | Остап

   Справжній вільний форум - WWW.DEMOKRATIYA.ORG

   Справжній вільний форум - www.demokratiya.org
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.23 | Augusto

    Згода - вільний від здорового глузду, бо окрім нінзі-мутанта ОСТАПА (мир їм всім!), колишнього секретара ВЛКСМ ім Урюпи, там тільки накрадені з інших форумів пости!

    Смачного! :gun:
   • 2001.11.23 | Михайло Свистович

    Re: До уваги Ерзеда.

    Ви бачили, є в українському Інтернеті справжній Вільний форум. Сходіть на нього і побачите, що, не зважаючи на постійну його рекламу з боку Остапа, яку ніхто тут не витирає, люди чомусь з мазохістичною впертістю йдуть на цензурований недемократичний політично заангажований Майдан :):
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.23 | Остап

     Бо люди люблять вас, пане Свистович (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua