МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цей шалений, шалений, шалений, шалений світ – Україна.

11/22/2001 | Khloe

Епізод І

Вона сиділа за компом сама не своя. Боліло серце, її трусило. “Що таке,” – спитала я. “Потім,” – відповіла вона пошепки. Через півгодини вона вже йшла додому, я вийшла її провести...

“Позавчора ввечері я послала чоловіка по йогурт для дитини. Вже дорогою додому він зустрів друга й вони стояли на зупинці, балакали про своє. Чекали автобуса. Під’їхали менти. Вийшли з машини й почали чіплятися. Чого тут стоїте? Чи не п’яні (до речі – була 19 година вечора). Їм чемно відповідали. Словесні образи хлопці ще пропускали, а коли почалися штовхання, хтось із двох не витримав, відштовхнув у відповідь. Після чого – наручники, машина, відділок. Я вже добре переживала, коли о пів на дванадцяту подзвонив телефон. Голос друга сказав, що вони в міліції і зараз трубку візьме чоловік. Я лише розчула, що все ніби нормально, і зв’язок урвався. Через дружину дізналася номер мобілки друга і перезвонила. “Ми у відділку, бери гроші, дуй сюди.” Раптом я згадала, що в чоловіка є друг в органах. Дзвоню йому. “Поїдеш зі мною?” – “Нема питань.” І от ми вже біля воріт. “Нє польожено,” – це все, що вдалося почути від сержанта, який охороняв вхід на територію. І ніякі вмовляння “свого”, ніякі нагадування про права, про те, що затриманим дозволені побачення, навіть гроші не подіяли. Я бачила в вікні коридора, як чоловік ходить туди-сюди. А де друг? – його відпустили. Приїхав його начальник із СБУ і ... no problem.
На ранок я не пішла на роботу - об одинадцятій призначили “суд”. Без судді, без адвоката, за заявами двох свідків, які нібито бачили, як “підсудний” вправно показував представникам органів прийоми карате, і матюкався на чому світ стоїть – чинив представникам влади опір. Добре, що хоч судимість не причепили – справа адміністративна, зате стягли штраф – 130 гривень. Судили одразу 10 чоловік. От вам і живі грошики – 1300 гривень за ніч. Молодці хлопці!!! Так тримати.
Після суду чоловік поскаржився – мене тут били, роздітого примушували лежати на бетонній підлозі, знущалися. Одразу підскочив черговий: “Ану покажіть, хто, зараз ми йому!” А нема. Хитро придумано: б’є тільки оперативна бригада, яка всю ніч їздить по місту. Б’ють одразу і щоразу, коли привозять когось нового. Тому в відділку їх ніколи не видно. Значить, ніхто й не бив.
Я випила всі серцеві краплі за вчора. У нас просто був прецедент. Колись менти під’їхали до зупинки й викинули труп із машини. Одразу оточили ділянку, затримали всіх, хто там був, і почали допитувати, хто кого бачив. Одна дівчина вказала на нашого знайомого. Його заарештували, рік протримали в СІЗО. Відбили нирки, повибивали зуби, заганяли під нігті голки, поки він нарешті не вирішив підписати зізнання. Тоді мати подзвонила колишній дружині, яка швидко звернулася до сестри, що вийшла заміж за канадійця, який працює в якомусь європейському комітеті по захисту прав людини. І лише після дзвінка з комітету, після того, як назвали ім’я, місцезнаходження і справу чоловіка, його випустили. Хоч каліка, проте живий. І те добре...”

Епізод ІІ

Прихована камера. Знімають сюжет, де така собі жіночка в білому халаті ходить по ринку й перевіряє м’ясо на цукор приладом вимірювання рівня світла для кіно. І бідолашні жінки з переляканими очима і кривими посмішками починають їй розказувати, коли вони хворіли на гепатит, чому не взяли з собою санітарну книжку, і коли в них був останній статевий контакт із власним чоловіком...
Смішно, якби не було так гірко...

А тепер трохи риторики: невже досі неясно, чому мовчить народ?

Відповіді

 • 2001.11.22 | Тарас

  Чому мовчить народ ?

  Він помер
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.22 | Augusto

   Скажений світ який побудував Q-чмо, а також Чутки про смерть народу є трохи перебільшеними!

   Тарас писав(ла):
   > Він помер

   Мені нещодавно потрапила до рук книга учня Зігги Фройда професора Wілгелма Райха (Wilhelm Reich) "Масова психологія фашизму", я б ніколи і не почув про нього, якби не абсурдний випадок: ця книга була видана в Хорватії видавництвом "Єсєнскі і Турк" і має такий вигляд: чорна обкладинка, на якій готичними літерами написано: "Маsovna psihologija fasizma", а трохи долі надреалістично намальована пачка цигарок з назвою теж готичними літерами "Адольф", пачка зроблена як нацистський прапор зі свастикою, є написи "filter", "2О цигарок класу А". Безплатну рекламу книзі зробило СNN, вони зняли цю книгу як ілюстрацію сучасного фашизму в Хорватії і пояснили, що то є видання "Мein Kampf":):
   Професор Райх (1897-1957) від нацистів збіг до Данії, потім Норвегії, але знов довелося бігти до США в 1939 році. В США він засновує власну школу терапії де пропагує таку сексуальну свободу, що його навіть були посадили до в'язниці за оргії, також він заробив собі кличку "червоний фашист":):
   Райх є вірний учень Фройда і його книга має підзаголовок:
   "З дослідженням сексуальної економії політичної реакції та пролетарської сексуальної політики" політичною реакцією Райх обзивав всі праві погляди. Коротко "кредо" професора можна cxопити його ж висловом:
   "Аполітична людина абсорбована сексуальними конфліктами, бажання привчити її відмовитися від сексуальності, як то пробували робити до сьогодня, є не тільки безнадійно але ще є вірним засобом придруження цієї людини політичній реакції, яка блискуче використовує наслідки її сексуально-політичноїу ситуації"
   Райх розбирає сексуальну символику свастики, расової теорії, націоналістичної самосвідомості та нападає на церкву, бо релігія на його думку тримається на "сексуальному страхові", а початок "сексуальної самосвідомості" є кінцем релігії:
   "Сексуальні почуття і релігія не можуть існувати окремо. Сексуальність і релігійність створюють єдине енергетичне поле доки сексуальність є пригноблена і доки за допомоги сумління може бути перетворене на релігійне узбудження
   (в цьому місці це зрозуміло, що ми кажемо про справжній релігійний досвід, а не про фальшиву релігійність, яка служить тільки кишені".
   За Райхом, перемога Гітлера на виборах є результатом аполітичності німецького народа, при чому аполітичність викликана сексуальними конфліктами. "Молодь, яка приватно має досить багато причин бути політично свідомою, є аполітичною на 99%, як результат крайньої затворенності всередині власних сексуальних конфліктів, також абстрактна молода продавщиця, що голосує за нацистів робить це, бо знаходить в еротичнозбудженному стані націоналсоціалізму якусь форму задоволення, хоча очевидно сублімовану".
   Тому, без паніки, то вже було в історії! Спасибі CNN, бо внаслідок їхнього невигластва знайшов таку пікантну книжку!

   П.М. Як вулкан стоїш ти згаслий, Але вірю я, Що в душі твоїй прекрасній Море ще огня, Вірю я, що оборинить сам себе мій край, О мій велетню Самсоне, пута розривай!
 • 2001.11.22 | Александер С

  Совкі

  Совки

  Они не думают, не чувствуют, не слышат,
  Они не видят ни зги.
  Они не любят, не страдают, не ишут,
  Не напрягают мозги.
  У них руки - лопаты, глаза - пятаки,
  А вместо лиц - квадратные совки.

  "Совки", не отдадим мы вам страну,
  "Совки", мы объявляем вам войну!

  У них - свои мессии, боги и кумиры
  В лице Андреевых Нин.
  У них - свое понятье равенства и мира
  В виде нелепых доктрин.
  "Чем хуже, тем лучше" - закон дураков,
  Вот цель этих штампованных "совков".

  "Совки", не отдадим мы вам страну.
  "Совки", мы объявляем вам войну.

  Они в создании своем не виноваты,
  Их выпестовала власть,
  Которой выгодно плодить дегенератов,
  Чтоб ненароком не пасть.
  И куда ж мы приплыли за двадцать веков,
  Если вся Россия (ну і Україна теж - А.С.) стонет от "совков".

  "Совки", не отдадим мы вам страну.
  "Совки", мы объявляем вам войну!
 • 2001.11.22 | Александер С

  І ще. Знов Тальков

  Я пробираюсь по осколкам детских грез
  В стране родной,
  Где все как будто происходит не всерьез
  Со мной, со мной.
  Ну, надо ж было так устать,
  Дотянув до возраста Христа, Господи...

  А вокруг, как на парад,
  Вся страна шагает в ад
  Широкой поступью.

  Родина моя
  Скорбна и нема...
  Родина моя,
  Ты сошла с ума.
  Родина моя -
  Нищая сума.
  Родина моя,
  Ты сошла с ума.

  Восьмой десяток лет омывают не дожди
  твой крест,
  То слезы льют твои великие сыны
  с небес, с небес...
  Они взирают с облаков, как ты под игом дураков
  клонишься,
  То запиваешь и грустишь, то голодаешь и молчишь,
  то молишься...
 • 2001.11.22 | Гура

  Україна - велика ЗОНА. А в зоні свої "закони". Скільки можна дивуватися, якщо бандити при владі :-((( (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua