МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні вночі Долганов потрощив декорації "7 ДНІВ"

11/22/2001 | Мінор
Мені розповів знайомий з УТ-1. У тій студії, щоправда, крім декорацій техніки не було. Тільки освітлювальні прилади. Однак така декорація, що була у них, навряд чи коштувала дешевше ніж $10 000. Мабуть долбанов вважає те майно приватною власністю. Думаю Потебеньку треба відкрити 89 карну справу по факту завдання збитків НТКУ.

Відповіді

 • 2001.11.22 | Patriot

  Re: Сьогодні вночі Долганов потрощив декорації "7 ДНІВ"

  шкода все таки скільки праці, скільки душі вклав!!!
  Долганов маю на уваазі!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.22 | Augusto

   Шкода ніхто не знимав!

   Бо дійсно, незручно виходить, там багато було декорацій, він всю душу вклав і захекався доки все перетрощив і ніхто не побачить! Невже його героїчний чин ніхто не помітить?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.23 | Мінор

    Це був театр для одного глядача

    І срати він хотів на рейтинги AGB. В самозакоханому петтингу з Кучмою він навіть не помітив, що його неоковирні ласки здирають шкіру і обляпують гівном світлий образ третього президента, чий величезний портрет висів кабінеті долбанова на півстіни.
    Знищення декорації, це чистий луддизм. Раб знищує знаряддя праці чеез те, що в нього відібрали кухоль нерозведеного вина.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.23 | AST

     Долбанов - це ціла епоха.... Шкода блазня.(-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.23 | Мінор

      АСТ - згадаємо всіх поіменно! Хто тепер осиротіє після закриття проекту.

      Сергій Сотніченко - головний режисер, колишній головреж ММЦ Інтерньюз;
      Євген Глібовицький - 2 роки стажу оглядачем "7 Днів", потім працював у Піховшека, тепер працює в США на "1+1".
      ...
      Знаєш, пригадується Остап Вишня
      "Ой на кого ж ти нас покидаєш! Та де ж тебе виглядати. Чи з дерева високого чи з яру глибокого! Та хто з без тебе підпанканам чоботи, а панам і те, що вище чобі лизатиме!..."
     • 2001.11.23 | Пані

      Гавно не тонет. Не обольщайся - и этот не потонет окончательно (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.23 | Мінор

       Але що характерно - не потонувши гівно дуже смердить.(-)

       Долбанов грозиться на одному з комерційних каналів вийти. Думаю в ролі каналізації виступить "Гравіс".
      • 2001.11.23 | AST

       Долганов - мій родич.

       Тільки не смійтесь. :-)))
       Правда я сам трохи не застрелився коли це взнав. :-)))
       По-чесному, Сюзанна Станік є дуже далекою (через декілька розводів) родичкою моєї жінки.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.23 | НеДохтор

        Можете гордитись і наздоганяти орденоносця :-). Re: Долганов - мій родич.

        http://www.nau.kiev.ua:8101/cgi-bin/nauonlu.exe?upr2+1429_a

        --------------------
        У К А З
        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

        Про відзначення державними нагородами України
        працівників засобів масової інформації


        За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної
        журналістики, високу професійну майстерність
        п о с т а н о в л я ю:

        Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня

        ....
        ДОЛГАНОВА Вадима Опанасовича - президента Національної телекомпанії України, м. Київ

        ....

        Президент України Л.КУЧМА

        м. Київ, 1 червня 2000 року
        N 753/2000

        -----------------------------------------
        http://www.zebra.com.ua/other_gallery2.htm
        Первым орденом Украинской православной церкви стал орден Святого Князя Владимира, вручаемый государственным деятелям за выдающиеся заслуги перед украинским народом. Орден имеет три степени (на изображении - II степень, серебро): из платины, золота и серебра с эмалевыми вставками.

        Были удостоены этим орденом:
        Л.Д. Кучма (I степень)
        В.П. Пустовойтенко(II степень)
        А.Н. Ткаченко(II степень)
        В.Г. Степаненко(II степень)
        В.А. Долганов(II степень)
        ...

        http://www.korrespondent.net/main.php?arid=10057
        Министр внутренних дел Украины Юрий Кравченко награжден Орденом Святого князя Владимира Великого первой степени, а заместители министра Николай Джига и Николай Ануфриев -- этим же Орденом третьей степени.
        ...
        Вручая награды, предстоятель Украинской православной церкви Киевского Патриархата, Патриарх Киевский и всея Руси-Украины Филарет пожелал генералам "терпения, мудрости и веры", сообщает газета Сегодня со ссылкой на Укринформ. Обращаясь, в частности, к руководителю МВД, Филарет сказал: Господь вам поможет, потому что вы вкладываете много сил в возрождение духовности в Украине, поддерживаете правопорядок и защищаете людей.
        --------------------
       • 2001.11.23 | Мінор

        АST, якщо виявиться, що ти ще й не зовсім українець

        мені залишиться застрелитись. А якщо ти ще й не греко-католик, застрелиться купа наших знайомих.:-)
        Не переймайся, то "родич" не по крові.
      • 2001.11.23 | НеДохтор

       Re: двічі ніщо не тоне

       Вже один раз "тонуло".

       У 1998 році Долганов вів "7 днів" котре мало відрізнялося від недавнього. Потім, напередодні виборів (президентських) його прибрали. (Тоді, здається Княжицький поставив Кондратюк замість Долганова). Хто пам’ятає ті події краще, поправте.

       Коли оприлюднили "епізоди" від Мельниченка - Долганова знову в ефір і Лапікуру в підмогу. Тепер, напередодні виборів (парламентських) його знову прибрали.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2001.11.23 | Patriot

        Питання?

        А що, не греко-католики, люди іншого сорту, чи вони також українці, але не такі, чи греко-католики кращі від, скажімо, православних?
        Дякую!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2001.11.24 | НеДохтор

         Re: Patriot промахнувся? (-)

        • 2001.11.24 | Igor Apple

         Про різницю між православними і католиками в Україні.

         Хочу одразу попередити, це тільки моя особиста точка зору.

         Почну з католиків та уніатів (у них патріархатів менше). Найбільш поширені в Західній Україні, оскільки на решті території більшовики винищили їх надто давно. Їх підтримують націоналісти (а багато з них до і в часі другої світової війни саме до цієї гілки християнства і належали). Священників винищити комуністам вдалося не всіх. Частина втекла за кордон, частина лишались "підпільниками" аж до 90-х років. Тепер вони повернулись і відновлюються. Віруючих, які трохи обізнані із справжньою роллю католицької церкви в часі другої світової війни, а не совковою блекотою, теж вистачає. Для цих віруючих саме католицька, а не православна Московська церква (відділ КГБ) є справжнім захисником їх національних інтересів. До УАПЦ (обох) - в них немає довіри, оскільки вони народжені з лона саме Московської. До всього іншого мають великі сумніви й у просто "святості" теперішніх православних батюшок з точки зору церковних канонів. Це пов"язано з правилами і традиціями висвяченя священників, правонаступництвом глави Церкви і т.і.(я маю на увазі зараз саме Русскую Православную), а оскільки багато священників свій сан отримали від неї (як скажімо Філарет), то відповідно, сумніви стосуються й їх.

         Отже звинувачення "ти не католик" з вуст уніята означає підозру в непатріотичності (в плані "запроданства" москалям) та/або "неекуменічності"

         Українська Православна Церква в Західній Україні по 39 році теж була винищена більшовиками. Православні віруючі тепер відповідно відновлюють одну з автокефальних українських (на рівні простих віруючих є явне бажання і очікування їх об"єднання). Ці люди теж вважають ці автокефальні церкви захисником їх національних інтересів у відстоюванні незалежності України.

         Отже звинувачення "ти католик" з вуст цього віруючого означає підозру в непатріотичності (в плані "запроданства" полякам, зраді віри запорозьких козаків...)

         Ворожнечу між католиками і православними (і ті, і ті ж українські націоналісти) досить вміло розпалили наново після 91 року (де двоє б"ються - третій користає). Втім, з часом стає все більше порозуміння.
         Ну а тим, кому тая незалежність ні до чого (або просто не мають можливості вибору, як це зараз має місце на решті території України) - то звісно мусять йти до Московської.

         Отже звинувачення "ти католик" з вуст цього віруючого означає підозру в непатріотичності (в плані "запроданства" полякам, зраді віри запорозьких козаків, "екуменічної чистоти" МП...) а також в усьому наймерзеннішому, що тільки можливо собі уявити на підставі московсько-більшовицької брехливої пропаганди про "бандерівця".

         В будь-якому випадку подібні "звинувачення" є можливі лише з боку доволі обмеженої людини, яка не визнає права кожної людини на свободу совісті. Але описані мною релігійні стереотипи відбивають також і політичну складову тої "совісті", рівень обізнаності у власній історії, совкові стереотипи... Тому не все так просто.

         Ну а Мінор скоріш за все використав "католика" в іронічному розумінні, в плані, що таке "родство" дає підстави для зневаги тільки обмеженим людям чи комуністам ("син грага народа")
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2001.11.24 | Мінор

          Дуже докладно, трохи суб"єктивно але абсолютно невмотивовано.

          Ihor Apple, я так зрозумів, що вам аби посперечатись. Байдуже про що. От у гілці суперечки не видно, так ви вчепилися в жарт, перевернули це в образу, образились і вибухнули історичним екскурсом. На ображениних воду возять, - кажуть у нас на Україні.

          > В будь-якому випадку подібні "звинувачення" є можливі лише з боку доволі обмеженої людини, яка не визнає права кожної людини на свободу совісті. Але описані мною релігійні стереотипи відбивають також і політичну складову тої "совісті", рівень обізнаності у власній історії, совкові стереотипи... Тому не все так просто.
          >
          > Ну а Мінор скоріш за все використав "католика" в іронічному розумінні, в плані, що таке "родство" дає підстави для зневаги тільки обмеженим людям чи комуністам ("син грага народа")
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2001.11.24 | Igor Apple

           Ну це ви просто пальцем в небо попали

           Мінор писав(ла):
           > Ihor Apple, я так зрозумів, що вам аби посперечатись. Байдуже про що.

           Ну це просто ідіотський закид, який можна кинути в лице кожному, хто запостив бодай пару повідомлень в більше ніж одну тему форуму.

           >От у гілці суперечки не видно, так ви вчепилися в жарт, перевернули це в образу, образились і вибухнули історичним екскурсом. На ображениних воду возять, - кажуть у нас на Україні.

           Моє повідомлення я заслав на пряме запитання:
           >А що, не греко-католики, люди іншого сорту, чи вони також українці, але не такі, чи греко-католики кращі від, скажімо, православних?

           Про те, що це власне мій (суб"єктивний) погляд я попередив з самого початку свого постингу. Якоюсь "образою" там і не пахло. А своїх "п'ять копійок" вирішив вставити не тому, що "вам аби посперечатись. Байдуже про що", а тому що окрім всіляких завумних та пропагандистівських книжок чи статей на ці релігійні теми з усіма цими "персонажами" стикався у власному житті неодноразово. Оскільки прожив 15 років в Донецькій обл. та 16 - в Західній Україні. Маю й там, і там родину, друзів і знайомих. Міжконфесійні "баталії" бачив на власні очі і є противником тих "розборок". Хрещений православним священиком (Донбас), моя жінка - греко-католичка. Брали шлюб у підпільного католицького всященника, маю двох дітей - хрещені священиком УАПЦ.
           На питання "віруючих", які забуваючи за заповіді божі, мають сверблячку до міжконфесійних чвар: "Якої ти віри"?, як правило, відповідаю: "Христової".

           > > В будь-якому випадку подібні "звинувачення" є можливі лише з боку доволі обмеженої людини, яка не визнає права кожної людини на свободу совісті. Але описані мною релігійні стереотипи відбивають також і політичну складову тої "совісті", рівень обізнаності у власній історії, совкові стереотипи... Тому не все так просто.

           Цей абзац якраз стосувався не Мінора чи ще когось з форуму, а тих типажів, які я описав в свому пистингу, до всіх трьох в рівній мірі.

           > > Ну а Мінор скоріш за все використав "католика" в іронічному розумінні, в плані, що таке "родство" дає підстави для зневаги тільки обмеженим людям чи комуністам ("син грага народа")

           Ще одна моя репліка, яка якраз і показує, що ніякого "ображання" на релігійній чи на основі родинних зв"язків в цій гілці нема, тим більше, що для Майдану це якраз нетипово і подібне "сміття" тут не практикується, а якщо вилазить, то прибирають.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua