МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пропозиція прихильникам блоку Юлії Тимошенко.

11/22/2001 | Максим’як
Коли я прочитав, де (о) збираються взяти свої 4% щоб попасти до парламенту - Зінченко пообіців в Чернівецькій і Закарпатській обл набрати 30%!!! То в мене виникла зразу ідея.

У 89-91 роках, я там проводив трохи пояснювальну роботу, попри інші справи. Зараз, там взагалі, народ, напевно, як і раніше дивиться румунське чи угорське телебачення, якщо десь в горах ще є телевізор. (Схоже, що соціал-демократичні ідеї добре поширюються в гірській місцевості. Добре, що в нас кусок Карпат, а не Памір.)

Цілком реально там від них відбити той електорат, тільки потрібне добре фінансування для такої затії, мова йде про прикордонні райони з Молдавією, Румунією, Угорщиною та Словакією, тобто, як сказано – чернівецька і Закарпатська області.

Я переконаний, що Тимошенко (якщо має гроші) могла би серйозно скласти їм конкуренцію, якщо би її команда зайнялася цим регіоном.

Райони ці малокомунікабельні, преси майже ніхто не має, телебачення не всюди доходить крім 1-го і може ще тепер «Інтеру», більшість дорослого населення на заробітках. Принцип там дуже простий, потрібно перекупити місцеву адміністрацію, яку слухаються в селах та містечках. Народ там хороший по натурі, але працевлаштування є дуже низьким, напевно половина во світах на заробітках, тому підкуп адміністратора та роздача чогось смачного чи чисто якісь там послуги налеленню, ремонт дороги, школи, іт.п. грає ключову роль. Розвинуті добре матеріальні почуття, до національних гасел відносяться переважно скептично, бо не вірять давно вже нікому, бо так навчила їх ще радянська влада - жили з власного господарства, а працю шукали за тисячі км від дому.

Той факт, що багато людей в роз’їздах, потребуватиме доброго контролю спостерігачів на виборах, бо за відсутніх, бюлетні кидатимуть старі діди та бабці.

Мабуть, більше не потрібно пояснювати.

Відповіді

 • 2001.11.22 | Shooter

  IMHO,

  ..v Zakarpatti NU ocholyv Baloha - davnij nepryjatel' obrizanyx.

  Juli v Zakarpatti navr'ad chy shchos' svityt' (objektyvno).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.22 | Михайло Свистович

   Re: Може я помиляюсь, але мені здається, що балога очолив "За ЄдУ" (-)

  • 2001.11.23 | Максим’як

   Re: Я не можу зрозуміти, чому Медведчук вважається закарпатець ?

   Сергій Лещенко: Чому тільки зараз, напередодні виборів стала активно розповсюджуватися інформація про те, що ваш батько, Володимир Медведчук, був пов'язаний з ОУН-УПА?

   Медведчук: Спасибі, що ви задали це питання. Володимир Нестерович Медведчук, мій батько, дійсно був засуджений в 1944 році за участь не в Українській повстанській армії, а в Організації українських націоналістів. Він був старшим трійки Організації українських націоналістів в Житомирській області. Мій батько не міг брати участі ні в Червоній армії, ні в УПА, тому що він був інвалідом дитинства. У 1933 році під час голоду він захворів на туберкульоз хребта і кісток, був з фізичними вадами. Він не міг воювати. У Організації українських націоналістів він брав участь. За це, враховуючи, що він інвалід дитинства, він був засуджений на 8 років. Він відбув своє покарання, а потім знаходився в засланніі в Красноярському краї, де народився я. У мене є ідея. Я знаю, що зараз готується по відношенню до Медведчука: батько - поліцейський, брав участь в розстрілах. Я сьогодні кільком зацікавленим особам відправлю копії звинувачувального висновку і вироку. І довідку про реабілітацію в 1991 році. Я не підіймав цього питання ніколи, хоч ви розумієте, що коли я зайнявся політикою, то, напевно, мені треба було взяти знамено в руки: я - постраждалий, мій батько постраждав за національну ідею і був членом ОУН. Я цього не робив. Я хотів, що, якщо Медведчук чогось добився в житті, добився сам. У радянські роки я був адвокатом, а не слідчим. Хоч, до речі, дуже стати хотів слідчим. Але я не міг з відомих причин. І у мене нібито більше причин ображатися на радянську владу, ніж іншим. Але я об'єктивно оцінюю, що я отримав від радянської влади. Про участь батька в ОУН на початку цього року мене спитали на прес-конференції у Львові. Там цю історію декілька разів розвивали і задавали питання брату. Він сказав: так, батько був осуджений, а потім реабілітований. Потім почалася розмови про книжку. Ніхто ніякої книжки не пише. Я би хотів, щоб батька не чіпали в цій історії. І я ніколи не буду кричати в Західній Україні, що я - потерпілий за національну ідею. УП, 22.11.2001

   Суцільна якась нестиковка, нехочу казати брехня, але то не до теми Закарпаття. Так чому Медведчук завжди для мене був вивеженим закарпатцем з Рахівського чи Іршавського р-ну, а тепер я виясняю, що він був ОУН із Житомирщини.

   Може Ви п.Шутер, щось знаєте конкретніше?

   Стосовно ОУН, то туди на схід пішли похідні групи Степана Бандери, в червні 1941. Осередків на місці фактично не було, але найцікавіше, його термін “старший трійки” – ніколи не чув, що такі були в ОУН, трійки, але то не в ОУН.

   За слідчого і адвоката, то вибачайте на ідіотів сказано, слідчим брали першого-ліпшого комсомольця, а на адвоката, мінімум з 2-го курсу треба було працювати із КГБ, або геть з інституту. Так було з моїм братом, який після армії поступив на юрфак, а через рік кинув, бо силували до роботи, перевівся на заочний і знов силували, так що не став адвокатом, а інженером.

   Так Балога був на Звкарпатті раніше при владі, а тепер голова облдержадміністрації Генадій Москаль, який ще при сходженні на Говерлу пригрозив звільнити голів райдержадміністрацій (Свалявскої, Раховскої и Виноградовскої), які піднімались з Ющенком.

   Медведчук через Закарпаття протягнув у Верховну Раду СДПУ(о), там вони набрали найбільше 31,17% і то дало рівно 4% в загальному. В Іршавському р-ні він набрав 90%!!!

   Так що там для НУ не така вже відкрита дорога, чи я помиляюся? Може щось змінилося?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.23 | Augusto

    Я думаю, що коли там чергова повінь була, то він "персонально допоміг".

    Тобто державні гроші його холопи давали як допомогу від Сексуал-Демокрадії(о), а закарпатці якось традиційно затуркані, де їм зрозуміти (та і хіба тільки закарпатці такi?).
    Може ще по лінії КГБ у нього які старі ще зв'язки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.23 | Максим’як

     Re: Там по Іршавському р-ну Медведчуку потрібно протиставити якгось солідного столичного гостя.

     Щоб народ відчув повагу до себе, наприклад генерала Морозова, але це не обов’язково має бути гучне ім’я, але щоб з Києва обов’язково, щоб конкуренцію на виборах не складали сільські вчителі чи священники від РУХу, які на заробітки не їдуть, долярів не мають і авторитету також.


     Не знаю, як там було в раніше, але цього року там допомогу від повені ділила Партія Регіонів від донецьких крутих та Азаронів і весь час це наголошували. Тому, думаю, що Медведчук просто-напросто дає людям конкретно заробити на виборчій кампанії. І коли хтось би більше запропонував, чи хоч проявив там трохи більшу ініціативу, а саме столичний гість, то в Медведчука і Ко можна було б відсотки забрати.

     Саме Іршавський р-н і не є затурканим, зрештою інші також. Рівень життя є дуже високим, може і найвищий в Україні, як для сільської місцевості. Телебачення дивляться, відколи телевізори появилися, угорське (а це з 70-х років західний рівень телепередач і фільмів), що робиться в Києві мало кого обходить, та це й зрозуміло, бо основний заробіток давав кордон та продаж винограду, помідорів, черешні іт.д. Зараз, напевно, 65% від населення працює в Угорщині, Чехії, Словакії, Португалії іт.д. Приїжджають додому перепочити на кілька місяців і знову закордон.

     Так що для тих, хто має гроші це є сильний шанс стати депутатом.

     P.S.
     Ще два слова до того інтерв”ю Медведчука. В мене таке враження, що все це находу придумано, про 8 років (хто чув про такий термін за Сталіна – 5, 10, 20, 25 років? Хіба неполітична стаття), проте, що люди із залу задають питання, бач, там якісь дослідники-любителі, докопалися, що батько був його ОУНівець. Тепер треба всіх перепитати депутатів, хто із Житомирщини, особливо з Бердичева (Кучма з Чайкіно), чи часом їхні родичі не були націоналістами!
    • 2001.11.23 | Roller

     гер. Августо ваша тема имеет продолжение.


     гер. Августо, в Зеркале недели от 17-го статья "По ту сторону решетки" . В тему о Кадацкой, Вересне,Черемухине и Тарасе Шевченко и др.
     Помнится, поднятая вами тема вызвала оживление. В статье правда вопросов больше ответов, но актуальность ее видно не иссякла. Сообщаю по случаю.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.23 | Roller

      Там же читайте, как Кучма закрыл суды.


      Статья в ЗН "Административно-терроториальная ликвидация судов". Ссылки не сообщаю, читал на бумаге.
    • 2001.11.23 | Shooter

     +abr'ezani - metykuvati xlopci

     A metr zaxidnoho kordonu, sami znajete, doroho koshtuje. Tomu j "posadyly" molodshoho Medvedchuka v podatkovu v L'vovi, a ne v Vinnyci - ne ti zaribky.

     Za Balohu - taky maryt's'a, shcho NU. Ale ne budu sperechtys' - ne vpevnenyj.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.23 | Максим’як

      Re: Медведчук-молодший має освіту не то зоотехніка, не то лісника. Азаров, напевне, за мільйонів 20 посаду продав.

      Так, що можна собі уявити, скільки прийшлося за СПДУпівцям цю посаду Кучмі і Азарову викласти.

      А старого в Закарпатті можна було б сильно поскубати, може би цим зайнялася “Громада”, Паша Лазаренко - Медведчука друг і колега за духом, теж капіталіст, було би дуже цікаво, як би там (Чернівецька, Закарпатська обл.) баталія розвивалася між Громадою і СПДУ.

      Я як прочитав, як він говорить, що вже багато років ніяк в США не вирветься, мовляв віза постійно відкрита в паспорті, а справи не дають поїхати. Ото, хай не трендить - боїться, що там біля Паші і лишиться в компанії.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2001.11.23 | Михайло Свистович

       Re: Партія "Громада" зараз існує лише на папері (-)

 • 2001.11.23 | Roller

  Re: Пропозиція прихильникам блоку Юлії Тимошенко.

  Максим’як писав(ла):
  >

  >
  > Я переконаний, що Тимошенко (якщо має гроші) могла би серйозно скласти їм конкуренцію, якщо би її команда зайнялася цим регіоном.
  >

  С деньгами любой сможет.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua