МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чорнобильці проти Ющенка.

11/23/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє сайт “Політична Україна”, Луганська обласна організація "Союз Чорнобиль" після проведеної нею акції протесту відіслала факс віце-прем‘єр-міністру України В. Ющенку, де звинуватила екс віце-прем’єра в тому, що під час його перебування на чолі уряду Державний Чорнобильській фонд вперше за багато років не отримав надійного фінансування і формується за рахунок бюджету, в підсумку чого намітилася стійка тенденція до погіршення становища.

“У Луганській області накопичилися величезні заборгованості по чорнобильським пільгам і компенсаціям як дорослим, так і дітям. Сьогодні вони складають 14,2 мільйона гривень. Стало помітним погіршення медичного, санаторно-курортного і медикаментозного забезпечення. Позбавлені частини пільг удови з дітьми померлих чорнобильців і ліквідаторів другої категорії” – заявив голова обласної громадської організації "Союз Чорнобиль".

Відповіді

 • 2001.11.23 | Augusto

  Cool!

  Майдан-ІНФОРМ писав(ла):
  > Чорнобильській фонд вперше за багато років <...> формується за рахунок бюджету, в підсумку чого намітилася стійка тенденція до погіршення становища.

  :):
 • 2001.11.23 | Остап

  А Остап - ЗА ! Хтось тут писав, що Майдан не заангажований.....

  Якого біса ставити такі повідомлення ? !!!

  Який узагальнюючий політичний смисл вони несуть ?

  Хтось тут писав, що Майдан не заангажований.....
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2001.11.23 | Михайло Свистович

   Re: А Остап - ЗА ! За що?

   Якщо за чорнобильські пільги, то я, наприклад, проти, бо вважаю, що це просто маразм. В мене є знайомий, що був у Чорнобилі в самому пеклі з першого дня, але повернувся здоровий. І досі він не відчуваж жодних наслідків та, не дивлячись на свій майже п"ятдесятирічний вік, користується шаленим успіхом у жінок (він холостяк). А є знайомий інвалід, який отримав виробничу травму на заводі не по своїй вині, а через недотримання адміністрацією техніки безпеки. Так цей чорнобилець отримує набагато більше того інваліда.

   Я вважаю, що ставлення до всіх має бути однакове, а не в залежності хто де побував. Якщо людина стала інвалідом, то не повинно бути різниці, де вона цю інвалідність заробила: в Чорнобилі, шахті тощо.

   У всякому разі я не чув, щоб в якійсь країні хтось розділяв інвалідів за місцем чи умовами, де вони ту інвалідність отримали.

   А якщолюдина отримала дозу на Південноукраїнській АЕС, то чому вона повинна отримувати меншу допомогу ніж той, хто отримав таку саму дозу в Чорнобилі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2001.11.23 | Остап

    За Ющенка ! ( Зауважу, що чорнобильців примусово виселили з місць проживання.... :-((

    Зауважу, що чорнобильців примусово виселили з місць проживання.... :-((

    Хоч я також проти усіляких пільг.
    Тут ми з вами думаємо як СПРАВЖНІ ПРАВІ :-)).
    На відміну від лівих - ті за пільги.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2001.11.23 | Михайло Свистович

     Re: Зрозумів.

     Ви чомусь не зауважили, що ми слідом за цією новиною поставили коментар Костенка щодо його з Ющенком візиту до Німеччини. Тобто, новину за Ющенка.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2001.11.23 | Igor Apple

      Re: Зрозумів.

      Та на новину цеє повідомлення тягне тільки як приклад чорного PR. Очевидно ж що для справді вирішення тих проблем, які так схвилювали "чорнобильців" з Луганська потрібно звертатись не до Ющенка, а скажімо, до Кінаха.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua