МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ТУНДРА наступає на Київ.

11/23/2001 | Майдан-ІНФОРМ
Великою проблемою для багатьох країн Африки є наступ пустелі Сахари на їхні території. В Україні, слава Богу, пустель немає. Але з’явилась ТУНДРА, яка розпочала свій наступ на Київ.

В місті з’явилися торгові намети, біля яких молоді люди в уніформі роздають анкети і пояснюють, що це блок “За єдину Україну!” радиться з народом, яку політику йому проводити у Верховній Раді.

На анкеті з написом “Оберімо наше майбутнє” стоїть наклад 4 мільйони примірників та позначка «Оплачено. Дог. № 27-01 08.11.01 “Україна”», щоб кожен бажаючий міг відправити її поштою. Якщо помножити цифру накладу на вартість поштової пересилки, то можна легко підрахувати суму, яку борці “За єду” (а в тундрі їжі завжди на всіх не вистачає) вклали в цю акцію. Листівка проілюстрована фотографіями представників різних прошарків населення та знімком лідерів чотирьох партій, що входять до блоку. Вони поклали свої праві руки одну на одну як мушкетери з відомого кінофільму (типу “один за всіх і всі за одного), але, якщо Михайло Гладій, Валерій Пустовойтенко та Сергій Тигіпко витягнули верхні кінцівки долонями донизу, то головний митар України Микола Азаров свою руку тримає напівзігнутою і долонею догори (мабуть, звичка), підтримуючи руки своїх соратників на своїй долоні.

Сині юрти також були помічені в районі вокзалу 29-тисчячного містечка Буча Київської області.

Відповіді

  • 2001.11.24 | pozaporozhets'

    Re: ТУНДРА наступає на Київ.

    1.Zvychka - nevirno, ce yikhnya sutnist'!
    2.Vochevydj, shcho hroshi znovu ne z vlasnoyi kysheni "slavnoyi chetvirky"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua